Wainer Nas覺l Bir Markad覺r?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Wainer Nas覺l Bir Markad覺r?

Mesaj asinan » 25 Eyl 2011, 18:15

Merhaba arkadalar, aran覺za yeni kat覺ld覺m.
Max T羹rkiye fiyat覺 650-750 TL olan bir saat bak覺yorum kendime, wainer diye bir saat 癟覺kard覺 bug羹n saat癟i bana %100 swiss olduunu s繹yledi ama quartz mekanizmal覺 bir saat. Sormak istediim bu fiyata bu marka al覺n覺r m覺? Veya sizin 繹nerebileceizniz baka markalar var m覺? Bilgisi olan arkada覺m覺z varsa, yard覺mc覺 olursa sevinirim arkadalar. imdiden teekk羹rler :)
Kullan覺c覺 avatar覺
asinan

Kay覺t: 25 Eyl 2011, 17:41

Re: Wainer Nas覺l Bir Markad覺r?

Mesaj asinan » 25 Eyl 2011, 19:26

Yard覺m bekliyorum arkadalar, bilen varsa yard覺mc覺 olursa sevinirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
asinan

Mesaj drk » 25 Eyl 2011, 19:28

Ad覺 san覺 duyulmam覺 bir marka. San覺r覺m y覺llar 繹nce 羹retim yap覺yormu, sonra batm覺-kapanm覺. Daha sonra birileri tekrardan bu isim alt覺nda 羹retim yapmaya balam覺. Ben olsam almazd覺m. Sonu癟ta ayn覺 paraya kendini kan覺tlam覺 bir癟ok marka, model bulmak m羹mk羹n.
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj asinan » 25 Eyl 2011, 19:35

Drk cevap verdiin i癟in teekk羹r ederim. Peki T羹rkiye fiyat覺 650-750 tl aras覺 bir saat markas覺 繹nerir misin. Forumu yakla覺k bir ayd覺r takip ediyorum 650-750 tl 癟ok bir para olmad覺覺n覺 anlad覺m kaliteli saat i癟in ama yinede param havaya gitmesin istiyorum. :D
Kullan覺c覺 avatar覺
asinan

Mesaj drk » 25 Eyl 2011, 19:42

Bu fiyat kategorisinde de bir癟ok se癟enek mevcut, 繹nemli olan sizin beenmeniz. 襤lk akl覺ma gelenler; seiko, orient, casio, swatch. Hamilton, tissot ve victorinoxun giri seviye modelleri. K覺saca hem otomatik hem pilli bir癟ok se癟enek mevcut. Bu markalar覺 incelemenizi tavsiye ederim. Akl覺ma geldik癟e dier markalar覺 da ekleyeceim.
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj asinan » 25 Eyl 2011, 20:12

Teekk羹rler Drk. B羹t癟e k覺s覺tl覺 olunca heyecan yaratmad覺 :D :D :D Senden baka cevap veren 癟覺kmad覺 :D S繹ylediin markalar覺 inceleyeceim.
Kullan覺c覺 avatar覺
asinan

Mesaj asinan » 26 Eyl 2011, 17:59

Jacques Lemans bu marka nas覺ld覺r arkaddalar? F1 serisi saatleri houma gitti ama marka hakk覺nda bilgi sahibi deilim. Ne mal覺d覺r, 650-750tl verlilr mi? Cevap veren arkadalara imdiden teekk羹rler :)
Kullan覺c覺 avatar覺
asinan

Mesaj herofb » 26 Eyl 2011, 18:26

Jacques Lemans kullanan arkadalar覺m覺z var ve memnun olduklar覺n覺 biliyorum
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 83 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners