1000 Dolar Civar覺 Saat Aray覺覺m

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 1000 Dolar Civar覺 Saat Aray覺覺m

Mesaj prx » 18 Mar 2023, 10:20

Longines conquest kalite ve salaml覺k a覺r basar.[emoji106]

SM-J610F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Prx; Batt覺 bal覺k yan going.
Kullan覺c覺 avatar覺
prx

Kay覺t: 29 Eyl 2021, 22:28

Mesaj ilkerizmir » 18 Mar 2023, 23:51

kirpi yazd覺:Jazzmaster Open Heart覺 resimleriyle g繹r羹nce a覺r覺 beenmitim, maazada deneyince a覺r覺 soudum, daha bir 覺kl覺k ama a覺rbal覺l覺k ummutum herhalde, siz de denemeden almay覺n bence.

Bug羹n denedim. Yeil rengi 癟ok ho fakat open heart tasar覺m覺 beni 癟ok d羹羹nd羹rd羹. zg羹n bir tasar覺m fakat uzun s羹re keyifle kullan覺l覺r m覺? B羹y羹k soru iaretlerim var almak 羹zereyken imdilik vazge癟tim
Kullan覺c覺 avatar覺
ilkerizmir

Kay覺t: 15 Mar 2023, 01:09

Mesaj Heesh » 19 Mar 2023, 00:02

Bal覺k 1k asl覺nda frederique constant ta al覺na bilir Classic index modeli 18 bin fiyat覺 var kalite ve marka olarak bir segment yukar覺da

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Heesh

Kay覺t: 30 Eki 2015, 16:00

Mesaj ilkerizmir » 19 Mar 2023, 15:27

Longines Hydro Conquest eski seriye(bezelde 15 30 45 olan) bakmaya balad覺m ilk bata neredeydim imdi nereye geldik. Bu seriyi kullanan bilen var m覺. A癟覺k癟as覺 hem fiyat覺 iyi hem de bezelde 10 20 30 40 50 olan yeni seriden daha 癟ok houma gitti. Otomatiine para vermeye deer mi sizce. Quartz ile birebir ayn覺 kasa san覺r覺m saniye kolunun ucu ve otomatik yaz覺s覺 hari癟
Kullan覺c覺 avatar覺
ilkerizmir

Kay覺t: 15 Mar 2023, 01:09

Mesaj Umutt » 19 Mar 2023, 16:27

Bahsettiiniz model, bir onceki seri ve bildiim kadar覺yla bezeli al羹minyum, biraz daha ekleme yap覺p yeni seramik bezelli dier versiyonu ve fiyat farkina ramen otomatik mekanizmalisini 繹neririm.

B羹t癟eyi biraz artt覺rabilirseniz Hydrocinquest ve legend diver, kendi fiyat aral覺klarinda al覺nabilecek, f/p si en y羹ksek modeller. B羹t癟eyi artt覺rmak istemezseniz arkadalar覺n da s繹yledii gibi Tissot prx ve Gentleman, Hamilton Khaki serileri ve 繹zellikle Khaki Field yine harcad覺覺n覺z b羹t癟enin 癟ok 羹zerinde tatmin yaratacak, 癟ok kaliteli modeller.

Mi Note 10 Lite cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Umutt » 19 Mar 2023, 17:06

Bu arada forumda a癟覺lan bir ilan var 39 mm, acan arkadaimiz da saatlerini cok temiz kullanan, eski bir 羹ye, bir g繹z atman覺z覺 oneririm.

Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj centethic » 19 Mar 2023, 18:31

seastar i癟in 13.5 k fiyat覺 nereden ald覺n覺z? Ben de d羹羹n羹yorum da.
Kullan覺c覺 avatar覺
centethic

Kay覺t: 15 May 2014, 18:59

Mesaj EvrenT » 24 May 2023, 00:14

ilkerizmir yazd覺:Deerli cevaplar覺n覺z i癟in 癟ok teekk羹rler. Gentleman ile gentleman open heart aras覺nda a癟覺k alan覺n olmas覺 ve tarih alan覺n覺n olmamas覺 d覺覺nda bir fark var m覺 acaba kadran tasar覺m覺 i癟 dizayn a癟覺s覺ndan. Quartzlar覺 繹zensiz mesela k繹t羹 g繹r羹n羹yor.
Ne kadar fark ettirir bilmiyorum ama gentleman da pand羹l yay覺 silisyum iken ki anla覺labildii gibi saat zaten ismini buradan al覺r, gentleman open heart da pand羹l yay覺 ETA gurubunun gelitirip patentlerini ald覺覺 nivachron ad覺nda titanyum tabanl覺 yeni bir malzeme. Bu malzeme t覺pk覺 silisyum gibi magnetizmadan 癟ok az etkileniyor ancak 羹retimi daha kolay ve maliyeti d羹羹k. Audemars Piguet gibi 羹st segment saatler bu malzemeyi kendi saatlerinde kullanmaya balam覺lar.

Kullan覺c覺 avatar覺
EvrenT

Ya: 45
Kay覺t: 23 May 2023, 15:58

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 118 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners