Invicta Executive Swiss Unitas 6497 Kullan覺c覺 襤ncelemesi

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Invicta Executive, Swiss Made, Unitas 6497

Mesaj herofb » 18 Nis 2011, 02:36

hay覺rl覺 olsun m羹hendis78 beendiim ilk invicta'ya sahipsin ger癟ekten g羹zel duruyor, g羹le g羹le kullan覺n
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj punk » 18 Nis 2011, 02:44

miyota makine/i癟ilik k覺sm覺n覺 tam anlayamasam da tebrikler m羹hendis78, hay覺rl覺 olsun.

Hem Seiko 5 deyince k覺z覺yorsunuz, hem de Invicta Diver'lara laf at覺yorsunuz :o

clk g繹reve! :D
Kullan覺c覺 avatar覺
punk

Ya: 33
Kay覺t: 25 Eki 2010, 09:58

Mesaj ErkGS » 18 Nis 2011, 02:50

He he..
Miyota makinaya 癟ok laf atm覺yorum ama Seiko 5 makina kadar 繹m羹rl羹 olmad覺覺n覺 da herkes biliyor..
Kald覺 ki i癟ine miyota makina oyup kasay覺 ve t羹m i癟ilii in'de yapt覺r覺nca Miyota'n覺n d elle tutulur avantaj覺 kalm覺yor. zellikle QC konusunda 癟ok k繹t羹 eyler okudum/g繹rd羹m Invicta i癟in.. Klasik China sorunsal覺 zaten o..

Seiko 5 her zaman d繹ver miyota'y覺.. 襤nvicta'n覺n swiss made olmayan saatlerine de bula覺lmaz fikrim deimedi.. Bu saat istisna.. Zaten forumda da hemen herkes fark etti istisna olduunu :D
Eski Kullan覺c覺 Ad覺: Muhendis78
Kullan覺c覺 avatar覺
ErkGS

Kay覺t: 03 Mar 2011, 16:42

Mesaj poloPhilippe » 18 Nis 2011, 11:20

Saat harika g繹r羹n羹yor. Bu markay覺 pek bilmiyordum :oops: fiyat覺n覺 g繹r羹nce a覺rd覺m ama. 羹nk羹 daha deerli bir saat g繹r羹n羹m羹nde dorusu. G羹le g羹le kullan覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
poloPhilippe

Kay覺t: 21 Mar 2011, 23:50

Mesaj ErkGS » 18 Nis 2011, 11:44

poloPhilippe yazd覺:Saat harika g繹r羹n羹yor. Bu markay覺 pek bilmiyordum :oops: fiyat覺n覺 g繹r羹nce a覺rd覺m ama. 羹nk羹 daha deerli bir saat g繹r羹n羹m羹nde dorusu. G羹le g羹le kullan覺n.

Saat'in kutusu 羹zerindeki MSRP(tavsiye edilen sat覺 fiyat覺) 1.995 usd ..
Invicta zaten genelde y羹ksek fiyat 癟ekip sonra fiyatlar覺 fahi d羹羹rerek Amerika'n t羹keticisinin akl覺n覺 癟elme stratejisi ile harkeet eder.. Lakin bu saatin fiyat覺 san覺r覺m en son 495 usd d羹m羹 2006 y覺l覺nda.. Ben de o fiatlardan alm覺 bir kolleksiyonerden ald覺m ikinci el.. Benim ald覺覺m fiyat yan覺ltmas覺n yani sizi 癟ok :D :D :D
Eski Kullan覺c覺 Ad覺: Muhendis78
Kullan覺c覺 avatar覺
ErkGS

Kay覺t: 03 Mar 2011, 16:42

Mesaj Clk » 18 Nis 2011, 16:36

Ben gayet begendim saati. G羹le g羹le kullan M羹hendis Bey ;)
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj punk » 18 Nis 2011, 19:17

Muhendis78 yazd覺:He he..
Miyota makinaya 癟ok laf atm覺yorum ama Seiko 5 makina kadar 繹m羹rl羹 olmad覺覺n覺 da herkes biliyor..
Kald覺 ki i癟ine miyota makina oyup kasay覺 ve t羹m i癟ilii in'de yapt覺r覺nca Miyota'n覺n d elle tutulur avantaj覺 kalm覺yor. zellikle QC konusunda 癟ok k繹t羹 eyler okudum/g繹rd羹m Invicta i癟in.. Klasik China sorunsal覺 zaten o..

Seiko 5 her zaman d繹ver miyota'y覺.. 襤nvicta'n覺n swiss made olmayan saatlerine de bula覺lmaz fikrim deimedi.. Bu saat istisna.. Zaten forumda da hemen herkes fark etti istisna olduunu :D

Oradaki laf覺m size deildi. Zaten Miyota'ya laf att覺覺n覺z覺 da s繹ylemedim. Sadece Invicta'lar覺n bu kadar baar覺s覺z olmad覺覺n覺 s繹ylemeye 癟al覺t覺m. Bu saat istisna demisiniz ama yak覺n ge癟miinde Invicta sadece 襤svi癟re saat 羹retiyordu. Amerikan olduktan sonra yava yava vazge癟ilmeye baland覺. Hala piyasada Sellita ve ETA tabanl覺 Invicta'lar bulmak m羹mk羹n.
Kullan覺c覺 avatar覺
punk

Ya: 33
Kay覺t: 25 Eki 2010, 09:58

Mesaj Jazz » 18 Nis 2011, 19:45

G羹le g羹le kullan覺n, 覺k bir saat..
Kullan覺c覺 avatar覺
Jazz

Ya: 48
Kay覺t: 07 Au 2010, 15:35

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 147 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners