Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Mesaj eraslani » 02 Tem 2020, 23:50

B羹t癟eye az bi eklemeyle Citro禱n c5 aircross bakabilirsin aatay.Hem 癟ok daha yeni bir ara癟 olur (2019-20 model ve en g羹ncel kasa),hem de ilk kriterin olan genilik ve ferahl覺k konusunda dierlerinden 羹st羹n..8 ileri eat anz覺man da 癟ok begeniliyor.

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Ok7 » 03 Tem 2020, 00:21

W sorunlu ger癟ekten ve servisi en y羹ksek odur muhtemelen.ahsen bilgim yok ama Honda SUV alanlar memnun genelde.ben mesela Fransiz arabalar覺na g羹venmiyorum pek

Redmi 7A cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ok7

Kay覺t: 27 ub 2011, 12:09

Mesaj canzdmr » 03 Tem 2020, 00:31

Yeni tip SUV lerde bagaj cok genis olmuyor. Sedan guzel bir arac da bakabilirsiniz aslinda.

2. El alacaginiz icin km dusuk temiz ve bakimli bir arac tercih etmeniz daha iyi olacaktir.

Ben sahsen 30-40k km den yuksek bir arac tavsiye etmem uzun sure kullanacaginiz icin.

Yilda 15k km ve uzeri yapmiyorsaniz dizel tercih etmenizin de bir anlami olmuyor.

Benim tavsiyem SUV olacaksa nissan xtrail veya jeep compass olur ancak butceniz dahiline giriyor mu emin degilim malum fiyatlar ucuk suan.

Sedan olarakta yakin bir arkadasim skoda superb kullaniyor cok memnun. Gecenlerde bende kullandim aracini gercekten cok guzel ve genis ic hacim-bagaja sahip.

Ben olsam sedan bir arac tercih ederdim.
Skoda superb, vw passat, peugeot 508 olabilir.

Ne alirsaniz alin dusuk km, servis bakimli bir arac tercih etmeniz iyi olacaktir.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
canzdmr

Ya: 35
Kay覺t: 02 ub 2018, 13:28

Mesaj Cruciatus » 03 Tem 2020, 00:56

canzdmr yazd覺:Yeni tip SUV lerde bagaj cok genis olmuyor. Sedan guzel bir arac da bakabilirsiniz aslinda.

2. El alacaginiz icin km dusuk temiz ve bakimli bir arac tercih etmeniz daha iyi olacaktir.

Ben sahsen 30-40k km den yuksek bir arac tavsiye etmem uzun sure kullanacaginiz icin.

Yilda 15k km ve uzeri yapmiyorsaniz dizel tercih etmenizin de bir anlami olmuyor.

Benim tavsiyem SUV olacaksa nissan xtrail veya jeep compass olur ancak butceniz dahiline giriyor mu emin degilim malum fiyatlar ucuk suan.

Sedan olarakta yakin bir arkadasim skoda superb kullaniyor cok memnun. Gecenlerde bende kullandim aracini gercekten cok guzel ve genis ic hacim-bagaja sahip.

Ben olsam sedan bir arac tercih ederdim.
Skoda superb, vw passat, peugeot 508 olabilir.

Ne alirsaniz alin dusuk km, servis bakimli bir arac tercih etmeniz iyi olacaktir.

Bir superb kullan覺c覺s覺 olarak sedan ile liftbacki bir tutmamak gerektiini d羹羹n羹yorum. Superb liftback olduu i癟in 癟ok kullan覺l覺. Ama sedan bagaj覺n覺n y羹kleme az覺 dar olduu i癟in b羹y羹k bagaj覺n bir avantaj覺 kalm覺yor.

Suvlar dediiniz gibi bagaj manas覺nda hayal k覺r覺kl覺覺.

Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj cagatay1903 » 03 Tem 2020, 10:14

MehmetKarat羹rk Evet bu s繹ylentileri ben de duydum ama devlet bu kadar ucuz kredi da覺t覺rken 繹tv'siz finansman etmesi konusunda biraz durum 羹pheli geldi bana ama dediin gibi bu olabilir imkan dahilinde beklemeli. Ger癟i TV d羹se bu sefer bana araba kalmaz herkes t羹m stoklar覺 eritir ben ge癟 kal覺r覺m))))

Umutunal Bir kullan覺c覺s覺 olarak yapt覺覺n覺z bagaj yorumu hari癟 listenin bir numaras覺 diyebiliriz o halde. Bagaj覺na bir bakmam laz覺m. c5 aircross'a da bakaca覺m.

eraslani Bu araca hemen bakaca覺m. Umut Bey'de tavsiye etmi.

Ok7 Servis maliyetleri de 癟ok 繹nemli dediiniz gibi.

canzdmr Asl覺nda bana kalsa sedan bakaca覺m ama eimin SUV istei var ve 癟ok s覺k ara癟 deitirmediimizden hani ald覺k m覺 sedan覺 10 sene SUV yok demek olacak)) O y羹zden m羹mk羹n mertebe SUV'dan yanay覺z. Nissan xtrail veya Jeep Compass, b羹t癟e dahilindekiler , hem eski hem de y羹ksek km maalesef. Ama dediiniz gibi tek tercih benim olsa superb ile ciddi ilgilenirdim.

Cruciatus Superb yorumu i癟in teekk羹rler. F覺rsat bulursam bir tane g繹stereceim belki de ikna ederim.

T羹m yorumlar i癟in teekk羹rler. ncelikle bir Aircross bakaca覺m, bayi de de varm覺 ve d羹羹k motorlu olan sanki fiyat olarak uygun bir g繹rmekte fayda var sonra da ikinci el daha y羹ksek donan覺ml覺lar覺na bak覺labilir. Arada Superb g繹rmeye 癟al覺aca覺m. Peine 3008 ve Kakai'nin bagaj覺n覺 g繹rmek var.
Kimse X1'e bir ey dememi onu eliyoruz o halde art覺k hem eski model (2014) hem de y羹ksek km. Maliyeti fazla olabilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj eyimen » 03 Tem 2020, 10:52

cagatay1903 yazd覺:MehmetKarat羹rk Evet bu s繹ylentileri ben de duydum ama devlet bu kadar ucuz kredi da覺t覺rken 繹tv'siz finansman etmesi konusunda biraz durum 羹pheli geldi bana ama dediin gibi bu olabilir imkan dahilinde beklemeli. Ger癟i TV d羹se bu sefer bana araba kalmaz herkes t羹m stoklar覺 eritir ben ge癟 kal覺r覺m))))

Umutunal Bir kullan覺c覺s覺 olarak yapt覺覺n覺z bagaj yorumu hari癟 listenin bir numaras覺 diyebiliriz o halde. Bagaj覺na bir bakmam laz覺m. c5 aircross'a da bakaca覺m.

eraslani Bu araca hemen bakaca覺m. Umut Bey'de tavsiye etmi.

Ok7 Servis maliyetleri de 癟ok 繹nemli dediiniz gibi.

canzdmr Asl覺nda bana kalsa sedan bakaca覺m ama eimin SUV istei var ve 癟ok s覺k ara癟 deitirmediimizden hani ald覺k m覺 sedan覺 10 sene SUV yok demek olacak)) O y羹zden m羹mk羹n mertebe SUV'dan yanay覺z. Nissan xtrail veya Jeep Compass, b羹t癟e dahilindekiler , hem eski hem de y羹ksek km maalesef. Ama dediiniz gibi tek tercih benim olsa superb ile ciddi ilgilenirdim.

Cruciatus Superb yorumu i癟in teekk羹rler. F覺rsat bulursam bir tane g繹stereceim belki de ikna ederim.

T羹m yorumlar i癟in teekk羹rler. ncelikle bir Aircross bakaca覺m, bayi de de varm覺 ve d羹羹k motorlu olan sanki fiyat olarak uygun bir g繹rmekte fayda var sonra da ikinci el daha y羹ksek donan覺ml覺lar覺na bak覺labilir. Arada Superb g繹rmeye 癟al覺aca覺m. Peine 3008 ve Kakai'nin bagaj覺n覺 g繹rmek var.
Kimse X1'e bir ey dememi onu eliyoruz o halde art覺k hem eski model (2014) hem de y羹ksek km. Maliyeti fazla olabilir.

Selamlar, ben iki senedir Qashqai kullan覺yorum(2018'de s覺f覺r olarak ald覺m). Bagaj orta halli diyebilirim. Herkesin g繹r羹羹 farkl覺 olur ama biz tek 癟ocuklu bir aile olarak iki y覺l s覺k覺nt覺 yaamadan kulland覺k. anz覺man olarak 癟ok iyi bir ara癟, ama eski 1.2'ler motor g羹c羹 olarak biraz zay覺f kal覺yor. 2019'da 1.3'e y羹kseltildi motor, al覺nacaksa bence 2019 ve sonras覺 tercih edilmeli.
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj Ankthas » 03 Tem 2020, 11:00

Superb baya g羹zel tam bir aile arabas覺. Skoda'n覺n SUV'lar覺 da 癟ok g羹zel, ben beeniyorum onlara da bak覺labilir. TV indirimi olursa b羹t癟enizle 2. el yerine s覺f覺r alabilirsiniz hem:

https://www.skoda.com.tr/fiyat-listesi/fiyat-listesi
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Masterport » 03 Tem 2020, 11:13

Opel grandland x ede bak覺n bence
Kullan覺c覺 avatar覺
Masterport

Kay覺t: 22 Ara 2014, 17:41

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 74 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners