Saat danışma

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Saat danışma

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 17:54

herkese merhabalar ardakaşlar aliexpressde bulduğum bu saatleri almak sizce mantıklı mı beni bilgilendirirsenşz çok sevinirim :)

https://tr.aliexpress.com/item/32831314 ... web201603_

https://tr.aliexpress.com/item/32962437 ... web201603_

https://tr.aliexpress.com/item/32790163 ... 7564%23625
Kullanıcı avatarı
beecov

Re: Saat danışma

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 19:57

hiç fikri olan var mı arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
beecov

Mesaj SelAc » 08 Haz 2020, 20:11

Bahsettiğiniz saatlerin sahip oldukları fiyat bandı risklidir. O paraya sizi tatmin edecek bir saat göndereceklerini zannetmiyorum. En azından Parnis bakabilirsiniz. Ben dahil forumda bir çok kişide mevcut.
@zamankoleksiyoneri
Kullanıcı avatarı
SelAc

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 20:23

SelAc yazdı:Bahsettiğiniz saatlerin sahip oldukları fiyat bandı risklidir. O paraya sizi tatmin edecek bir saat göndereceklerini zannetmiyorum. En azından Parnis bakabilirsiniz. Ben dahil forumda bir çok kişide mevcut.

en ucuzu 65 dolar civarında hocam çok para ya teşekürler
Kullanıcı avatarı
beecov

Mesaj Reczebb » 08 Haz 2020, 20:53

beecov yazdı:
SelAc yazdı:Bahsettiğiniz saatlerin sahip oldukları fiyat bandı risklidir. O paraya sizi tatmin edecek bir saat göndereceklerini zannetmiyorum. En azından Parnis bakabilirsiniz. Ben dahil forumda bir çok kişide mevcut.

Merhaba, şöyle bir denge de var aslında. Alacağınız bu fiyat bandındaki saatlerin (linklerini koyduğunuz) cok büyük ihtimalle son kullanıcısı olursunuz. Nispeten uygun fiyatli olan Parnis, rus saatleri, orient ve seiko giriş seviyesi saatleri yarin elden çıkarmak yada değiştirmek istediğinizde sıkıntı yasamazsınız. Maliyete böyle bakmanızda fayda var. Tabi bütçe sizin.

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
“Saatin kendisi mekân, yürüyüşü zaman, ayarı insandır.”
Kullanıcı avatarı
Reczebb

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 21:07

Reczebb yazdı:
beecov yazdı:

Merhaba, şöyle bir denge de var aslında. Alacağınız bu fiyat bandındaki saatlerin (linklerini koyduğunuz) cok büyük ihtimalle son kullanıcısı olursunuz. Nispeten uygun fiyatli olan Parnis, rus saatleri, orient ve seiko giriş seviyesi saatleri yarin elden çıkarmak yada değiştirmek istediğinizde sıkıntı yasamazsınız. Maliyete böyle bakmanızda fayda var. Tabi bütçe sizin.

hocam seiko5 snk809 modelini buldum ikinci el 400 tl ye satan birisi var onu mu almalıyım yoksa 360 tlye sıfır vostok420 modeli mi almalıyım yada tavsiye edeceğiniz su fiyatlarda orient marka otomatik saat mi almalıyım kafaya koydum kesin otomatik alcam ama hangi modeli alcağımı bilemiyorum saygılar
Kullanıcı avatarı
beecov

Mesaj hknmtn » 08 Haz 2020, 23:06

Bu linkte bahsettiğin saatlere bence de hiç bulaşma. Snk temizse alabilirsin.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj Reczebb » 09 Haz 2020, 08:12

beecov yazdı:
Reczebb yazdı:
beecov yazdı:

hocam seiko5 snk809 modelini buldum ikinci el 400 tl ye satan birisi var onu mu almalıyım yoksa 360 tlye sıfır vostok420 modeli mi almalıyım yada tavsiye edeceğiniz su fiyatlarda orient marka otomatik saat mi almalıyım kafaya koydum kesin otomatik alcam ama hangi modeli alcağımı bilemiyorum saygılar
Her iki modeli de kullanmadim. Snk bilinen ve sevilen bir model. Soylediginiz fiyat güzel ancak sahibinden.com vs uzerinden alacaksanız gercekten temiz olduguna emin olun. Yada tahammül edeceğiniz miktarda. Genelde sifir kondisyonda yazmayı seviyorlar:) Benim arayıp bulduğum en uygun otomatik saatler (turkiye icin de) Orient tristar serisi 500 tl civari sifir.

“Saatin kendisi mekân, yürüyüşü zaman, ayarı insandır.”
Kullanıcı avatarı
Reczebb

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 76 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners