Dede Yadigar覺 Tissot Cep Saati 襤癟in Yorumlar覺n覺z

Antika Saatler ve Cep Saatleri zerine Payla覺mlar

Dede Yadigar覺 Tissot Cep Saati 襤癟in Yorumlar覺n覺z

Mesaj mavra57 » 05 Oca 2020, 20:38

Merhabalar, rahmetli dedemden kalan Tissot cep saatimi say覺n forum 羹yelerinin g繹r羹lerine sunmak istiyorum. Kullanm覺yorum, 繹ylece dolapta duruyor. Ne dersiniz? ekmecede yatmay覺 m覺, yoksa elden 癟覺karmay覺 m覺 daha az hak ediyor? Ya da?
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son mavra57 taraf覺ndan 06 Oca 2020, 09:44 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
mavra57

Kay覺t: 06 Kas 2012, 12:57

Re: Dede yadigar覺na yorumlar覺n覺z...

Mesaj Ycg » 05 Oca 2020, 20:43

Ederinden ba覺ms覺z olarak ben satmazd覺m. Ge癟mile balant覺l覺, maneviyat覺 olan eyalar覺 severim. Tabi bu dedeyle aradaki ilikiye de bal覺 :)

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
''Fark覺ndal覺k hastal覺kt覺r.''
Kullan覺c覺 avatar覺
Ycg

Ya: 33
Kay覺t: 20 Kas 2019, 12:33

Mesaj mavra57 » 06 Oca 2020, 09:39

Ycg yazd覺:Ederinden ba覺ms覺z olarak ben satmazd覺m. Ge癟mile balant覺l覺, maneviyat覺 olan eyalar覺 severim. Tabi bu dedeyle aradaki ilikiye de bal覺 :)

Teekk羹rler hocam, hakl覺s覺n覺z. Kullanmasam da elde tutmak mant覺kl覺. A癟覺k癟as覺 soruyu farkl覺 bir fikir 癟覺kabilir mi diye sormutum, sa癟ma ve eksik bir bi癟imde sormuum. Kol saati filan yapt覺rmak i癟in 癟ok b羹y羹k. Ayr覺ca bu ekilde yapt覺ranlar var ama kullanan var m覺 bilmiyorum. Baka bir kullan覺m覺 var m覺d覺r bu saatlerin?

Bir de takas ve al覺m mesajlar覺 i癟in teekk羹r ederim ancak 繹yle bir amac覺m olsayd覺, sat覺l覺k bal覺覺nda payla覺rd覺m.

Deerli g繹r羹羹n羹z i癟in tekrar teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
mavra57

Mesaj Umutunal » 06 Oca 2020, 11:40

Ben olsam satmaz , saklard覺m. 羹nk羹 bu saatin bedeli insan覺 ne zengin eder nefse fakir. Cocuklariniza kalacak bir ata yadigar覺. Manevi deeri 癟ok k覺ymetli...
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Mesaj sedir » 06 Oca 2020, 13:29

mavra57 yazd覺:
Ycg yazd覺:Ederinden ba覺ms覺z olarak ben satmazd覺m. Ge癟mile balant覺l覺, maneviyat覺 olan eyalar覺 severim. Tabi bu dedeyle aradaki ilikiye de bal覺 :)

Teekk羹rler hocam, hakl覺s覺n覺z. Kullanmasam da elde tutmak mant覺kl覺. A癟覺k癟as覺 soruyu farkl覺 bir fikir 癟覺kabilir mi diye sormutum, sa癟ma ve eksik bir bi癟imde sormuum. Kol saati filan yapt覺rmak i癟in 癟ok b羹y羹k. Ayr覺ca bu ekilde yapt覺ranlar var ama kullanan var m覺 bilmiyorum. Baka bir kullan覺m覺 var m覺d覺r bu saatlerin?

Bir de takas ve al覺m mesajlar覺 i癟in teekk羹r ederim ancak 繹yle bir amac覺m olsayd覺, sat覺l覺k bal覺覺nda payla覺rd覺m.

Evet var. Bir arkada覺m uygun bir aa癟 kasa i癟ine yerletirdi ve masa saati olarak kullan覺yor.
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj mavra57 » 06 Oca 2020, 13:47

sedir yazd覺:
mavra57 yazd覺:

Evet var. Bir arkada覺m uygun bir aa癟 kasa i癟ine yerletirdi ve masa saati olarak kullan覺yor.

Harika fikir... Teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
mavra57

Mesaj mturann » 06 Oca 2020, 13:57

Aa癟 kasa g羹zel fikirmi. O ekilde masa saati olarak d羹羹n羹lebilir.
Teekk羹rler :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj Ankthas » 06 Oca 2020, 16:02

u tarz basit ama 覺k eyler de yapabilirsiniz:

Resim

Resim
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Sonraki

D繹n TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 29 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners