Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Mesaj slhgzl » 31 Eki 2019, 11:41

Maduriyet yaayan arkadalara ge癟mi olsun.Bilgilendirme i癟in teekk羹rler.
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj Shams » 31 Eki 2019, 15:08

Cengiz Usta gibi deerli ustalar覺m覺za ni癟in sahip 癟覺kmal覺y覺z 癟ok g羹zel anlatan bir olay asl覺nda.

Yaayanlara ge癟mi olsun umar覺m 癟繹z羹me kavuur sorunlar.

Mi MIX 3 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Shams

Kay覺t: 15 Nis 2015, 08:27

Mesaj Mandos » 31 Eki 2019, 15:29

Normalde b繹yle olaylarda yorum yapmak istemem ama Hasan abi bile bu konuyu a癟t覺ysa ben de bir ekleme yapay覺m. Ekis繹zl羹k'te bak覺nd覺覺m kadar覺yla 2 ay i癟inde yurtd覺覺na ta覺nma durumu varm覺. Saatlerinizi de yan覺nda g繹t羹receini sanm覺yorum o bambaka bir olay ve su癟lama olur, bu konuda dahi 繹yle bir su癟lama yok zaten olaca覺n覺 da sanm覺yorum ama tamirde saatiniz varsa yavatan geri isteseniz iyi olur ula覺lmas覺 zor madem.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj sobek » 31 Eki 2019, 15:44

Mandos yazd覺:Normalde b繹yle olaylarda yorum yapmak istemem ama Hasan abi bile bu konuyu a癟t覺ysa ben de bir ekleme yapay覺m. Ekis繹zl羹k'te bak覺nd覺覺m kadar覺yla 2 ay i癟inde yurtd覺覺na ta覺nma durumu varm覺. Saatlerinizi de yan覺nda g繹t羹receini sanm覺yorum o bambaka bir olay ve su癟lama olur, bu konuda dahi 繹yle bir su癟lama yok zaten olaca覺n覺 da sanm覺yorum ama tamirde saatiniz varsa yavatan geri isteseniz iyi olur ula覺lmas覺 zor madem.

bakt覺m bulamad覺m
Kullan覺c覺 avatar覺
sobek

Kay覺t: 11 Mar 2015, 18:54

Mesaj hozburun » 31 Eki 2019, 15:48

Mandos yazd覺:Normalde b繹yle olaylarda yorum yapmak istemem ama Hasan abi bile bu konuyu a癟t覺ysa ben de bir ekleme yapay覺m. Ekis繹zl羹k'te bak覺nd覺覺m kadar覺yla 2 ay i癟inde yurtd覺覺na ta覺nma durumu varm覺. Saatlerinizi de yan覺nda g繹t羹receini sanm覺yorum o bambaka bir olay ve su癟lama olur, bu konuda dahi 繹yle bir su癟lama yok zaten olaca覺n覺 da sanm覺yorum ama tamirde saatiniz varsa yavatan geri isteseniz iyi olur ula覺lmas覺 zor madem.

Ekran g繹r羹nt羹s羹 ya da link atar m覺s覺n?
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj mGundogdu » 31 Eki 2019, 16:07

bahsi ge癟en entry bu herhalde;
https://eksisozluk.com/entry/93890890
PUHU Leather Goods
Kullan覺c覺 avatar覺
mGundogdu

Kay覺t: 07 Mar 2016, 00:18

Mesaj Cruciatus » 31 Eki 2019, 16:09

hozburun yazd覺:

Ekran g繹r羹nt羹s羹 ya da link atar m覺s覺n?

https://eksisozluk.com/istanbuldan-tasi ... n&a=search

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj Mandos » 31 Eki 2019, 16:10

mGundogdu yazd覺:

bahsi ge癟en entry bu herhalde;
https://eksisozluk.com/entry/93890890

Evet bu.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners