Rolex Saatim al覺m覺yor

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rolex Saatim al覺m覺yor

Mesaj seastar1000 » 20 Eki 2019, 13:49

sieger yazd覺:ne enteresanmis, ben senelrdir kullaniyorum, elime alip 1-2 cevirsem (sallayarak calistirmak asla onerilmez) direk calismaya basliyor, bi sorun olmus olabilir, bence kesin goturun en kotu fikirlerini alin.

Hi癟 duymam覺t覺m sallayarak 癟al覺t覺rmay覺n diye ben tembellikten kurma yerine hep sallayarak takar覺m saatleri koluma
Yeni biley 繹rendik ama yorucu olacak
Kullan覺c覺 avatar覺
seastar1000

Kay覺t: 17 Nis 2011, 19:46

Mesaj sieger » 20 Eki 2019, 13:55

@seastar1000 hocam sonucta mekanik bir saat, darbelere karsi zaten yeteri kadar dayanikli degiller bilirsiniz. Ve o yaptiginiz icindeki parcalari oynatabilir. tabii ki kesin deigl ama darbelerden nasil koruyorsak ayni mantik.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj Maradona » 20 Eki 2019, 14:00

Tepeden kurulamayan saatlerde (mesela Seiko 7s26 mekanizma) mecburen sall覺yoruz ve bir ey olmuyor ama... ;-)

Darbe ile minik sallamay覺 ayn覺 kefeye koymamak gerek...
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 47
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj CptOz » 20 Eki 2019, 14:53

Maradona yazd覺:Tepeden kurulamayan saatlerde (mesela Seiko 7s26 mekanizma) mecburen sall覺yoruz ve bir ey olmuyor ama... ;-)

Ya tabii sallars覺n Seiko 5'i. Rolex'i 繹yle sallamak biraz cesaret ister. Biri dunya 癟ap覺nda balerin, 繹b羹r羹 piyasa mal覺 oryantal... [emoji16][emoji12][emoji48]
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj sieger » 20 Eki 2019, 15:12

tabi boyle diyorum ama kolumda unutup cekicle aksama kadar vakit gecirip 1 saniye sapmadigini gormek de guzel oluyor :thumbup:
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj mc659 » 20 Eki 2019, 16:43

Ben de anlamad覺m asl覺nda daha uzun kullanmad覺覺m da olmutu ama bu sefer yakla覺k 1.5-2 ay hareketsiz kald覺 en fazla ama hi癟bir ekilde tepki vermiyor saat. Bug羹n sabahtan beri kolumda ama halen hareket yok, akama kadar bekleyeceim yine tepki vermez ise servis yolu g繹r羹nd羹 gibi.
Kullan覺c覺 avatar覺
mc659

Kay覺t: 12 Nis 2017, 03:25

Mesaj Maradona » 20 Eki 2019, 16:47

ozgtegin yazd覺:
Maradona yazd覺:Tepeden kurulamayan saatlerde (mesela Seiko 7s26 mekanizma) mecburen sall覺yoruz ve bir ey olmuyor ama... ;-)

Ya tabii sallars覺n Seiko 5'i. Rolex'i 繹yle sallamak biraz cesaret ister. Biri dunya 癟ap覺nda balerin, 繹b羹r羹 piyasa mal覺 oryantal... [emoji16][emoji12][emoji48]
M羹thi benzetme... [emoji16]

Konuya d繹necek olursak saat bence bak覺m istiyor... [emoji56]
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 47
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj Cruciatus » 20 Eki 2019, 18:53

mc659 yazd覺:Ben de anlamad覺m asl覺nda daha uzun kullanmad覺覺m da olmutu ama bu sefer yakla覺k 1.5-2 ay hareketsiz kald覺 en fazla ama hi癟bir ekilde tepki vermiyor saat. Bug羹n sabahtan beri kolumda ama halen hareket yok, akama kadar bekleyeceim yine tepki vermez ise servis yolu g繹r羹nd羹 gibi.

Yok akama kadar beklemenize gerek yok art覺k bence... bu saate kadar 癟al覺mad覺ysa 癟al覺maz, servise verin yar覺n [emoji1303]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

ncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: burkay88 ve 47 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners