Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Parfüm Üzerine Paylaşımlar Bölümü

Re: Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj Asit » 04 Tem 2019, 14:49

Caner1983 yazdı:Konu parfüm ama roll on konusunda ciddi takıntılıyım. Bu yüzden fikirlerinizi almak istedim. Pudralı iyi koruyor ama iz yapıyor o yüzden eliyorum. Sıvı içerikli rollon ve deodarantlara karşı da ön yargım var sanki stickler gibi etkili değil ve iz yapıyorlar. Stickler de koku değişikliği yapıyor ama pudralı olmayanların koruması az. En memnun olduğum koku ve koruyuculuk açısından arm hammer. Kokusu iyi olan locatianne ama sulanıyor ve koruma zayıf. Old spice ortalama bir ürün. Bugün aldığım tabac yeni deneyeceğim bir ürün kokusu çok keskin geldi fresh değil ama daha deneyemedim.
Sizin kullandığınız ve önereceğiniz olursa, denemek isterim. Teşekkürler... Resim

Roll on konusunda bende bir ara takintıliydım Caner hocam,biotherm ,Vichy ,sebamed vs bir çok çeşit markaları denedim,Clarins roll on sıvı içerikli ama kesinlikle iz yapmıyor,koruması çok başarılı,şimdiye kadar denediğim roll on lar arasında bence en iyisi
Resim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Asit

Mesaj MertYe » 04 Tem 2019, 15:10

Asit yazdı:
Caner1983 yazdı:Konu parfüm ama roll on konusunda ciddi takıntılıyım. Bu yüzden fikirlerinizi almak istedim. Pudralı iyi koruyor ama iz yapıyor o yüzden eliyorum. Sıvı içerikli rollon ve deodarantlara karşı da ön yargım var sanki stickler gibi etkili değil ve iz yapıyorlar. Stickler de koku değişikliği yapıyor ama pudralı olmayanların koruması az. En memnun olduğum koku ve koruyuculuk açısından arm hammer. Kokusu iyi olan locatianne ama sulanıyor ve koruma zayıf. Old spice ortalama bir ürün. Bugün aldığım tabac yeni deneyeceğim bir ürün kokusu çok keskin geldi fresh değil ama daha deneyemedim.
Sizin kullandığınız ve önereceğiniz olursa, denemek isterim. Teşekkürler... Resim

Roll on konusunda bende bir ara takintıliydım Caner hocam,biotherm ,Vichy ,sebamed vs bir çok çeşit markaları denedim,Clarins roll on sıvı içerikli ama kesinlikle iz yapmıyor,koruması çok başarılı,şimdiye kadar denediğim roll on lar arasında bence en iyisi
Resim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Clarins yazacaktım benden önce davranmışsınız. Roll on konusunda marka çeşitliliği anlamında çok tecrübeli değilim açıkçası ama Clarins'i kime aldırdıysam vazgeçemedi

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj Caner1983 » 04 Tem 2019, 16:48

Asit ve mert deniyeceğim :champ:
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj KorayYil » 07 Ağu 2019, 11:23

Tesadüf denk geldi ve senelerdir bu konuda muzdarip olup artık koltuk altı ter bezlerimi aldırmayı düşünürken bir ürün buldum. Öyle bir ürün ki sizin alnınız mı terliyor alnınıza sürün terletmiyor abartısız. Driclor roll-on sadece eczanelerde satılıyor ve cidden mucize ürün kesinlikle tavsiye ederim
KorayYil

Mesaj leonardo06 » 10 Ağu 2019, 05:49

KorayYil yazdı:Tesadüf denk geldi ve senelerdir bu konuda muzdarip olup artık koltuk altı ter bezlerimi aldırmayı düşünürken bir ürün buldum. Öyle bir ürün ki sizin alnınız mı terliyor alnınıza sürün terletmiyor abartısız. Driclor roll-on sadece eczanelerde satılıyor ve cidden mucize ürün kesinlikle tavsiye ederim

Paraben ve aluminyum içeriyor mu hocam?
Rexona da süper ama gerçekten sağlıksız

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
leonardo06

Mesaj dogodenizli » 10 Ağu 2019, 17:27

leonardo06 yazdı:
KorayYil yazdı:Tesadüf denk geldi ve senelerdir bu konuda muzdarip olup artık koltuk altı ter bezlerimi aldırmayı düşünürken bir ürün buldum. Öyle bir ürün ki sizin alnınız mı terliyor alnınıza sürün terletmiyor abartısız. Driclor roll-on sadece eczanelerde satılıyor ve cidden mucize ürün kesinlikle tavsiye ederim

Paraben ve aluminyum içeriyor mu hocam?
Rexona da süper ama gerçekten sağlıksız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Driclor, %20 oranında alüminyum klorür içerir.

Ayrıca,driclor, terin kıvamını artırarak kümelenmesini sağlar. Bu kümeler cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkayarak "yeni terin" cilt yüzeyine ulaşmasını engelleyerek aşırı terlemeyi önler.
Yani ter bezlerine ve dolayısıyla sağlığımıza ciddi zarar vermesi olası bir ürün. Çünkü terleyemeyince vücudumuzdaki fazla suyu atamamış oluyoruz.
Kullanıcı avatarı
dogodenizli

Mesaj uhpu » 11 Ağu 2019, 15:55

Resim

Uzun zamandır Davidoff Zino kullanıyorum
Farklı ve özel
Denemeden almayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
uhpu

Mesaj Hellhound » 19 Ağu 2019, 13:33

Nishane'nin yeni parfümü Ani'yi yazdım;

http://www.gurmekokular.com/2019/08/nishane-ani.html
gurmekokular
Kullanıcı avatarı
Hellhound

ÖncekiSonraki

Dön TSF Parfüm - Perfume

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners