"Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: "Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

Mesaj Mandos » 11 Tem 2019, 22:23

Xhantos yazd覺:
Mandos yazd覺:ahsen kat覺lm覺yorum 140$ i癟in 1100 gayet iyi bir fiyat. Kald覺 ki hediye 癟eki de da覺t覺l覺yor b羹t羹n g羹n onu da d羹羹nce yurtd覺覺 fiyat覺na geliyor. Beklemek yok kutu derdi yok :) Mako ve Ray serisi i癟in de 癟ok iyi f覺rsat bence.

Onun d覺覺nda Beyaz Monarch yine 1400 civar覺na geliyor. Yurtd覺覺nda aylard覺r g繹rmedim.

Uzun yazd覺m da sildim, buna malesef f覺rsat demek yanl覺 olur, akla 'Aslan saat'le ba覺n覺z m覺 var sorusu geliyor ister istemez. Zaten yurtd覺覺 f覺rsat覺 hi癟 deil.

140 dolarl覺k saate 193 dolar (y羹zde 37 fazlas覺n覺) verip bir de aman ne g羹zel f覺rsat yakalad覺m diye d羹羹nmek ger癟ekten garip olur (Hani, 'fena fiyat del' deseniz bir derece anla覺l覺r). Beklemek yok k覺sm覺n覺 hi癟 anlamad覺m, nas覺l beklemek yok?

Aslan Saat ile ba覺m var o y羹zden buradan 1-2 ne d羹羹rsem kard覺r diye yazd覺m. 襤steyene 繹zel forumda indirimi de salayabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Re:

Mesaj Xhantos » 11 Tem 2019, 22:29

Mandos yazd覺:Aslan Saat ile ba覺m var o y羹zden buradan 1-2 ne d羹羹rsem kard覺r diye yazd覺m. 襤steyene 繹zel forumda indirimi de salayabilirim.

Ben k覺r覺c覺 yazmak istememitim ama demek istediimi de anlatamam覺覺m baka t羹rl羹, demek ki, Kusura bakmay覺n, demek istediim yani bana hi癟 f覺rsat gibi bile gelmedi. Daha fazla uzatmayay覺m, eer k覺rd覺ysam tekrar 繹z羹r dilerim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Re: Re:

Mesaj Mandos » 11 Tem 2019, 22:50

Xhantos yazd覺:
Mandos yazd覺:Aslan Saat ile ba覺m var o y羹zden buradan 1-2 ne d羹羹rsem kard覺r diye yazd覺m. 襤steyene 繹zel forumda indirimi de salayabilirim.

Ben k覺r覺c覺 yazmak istememitim ama demek istediimi de anlatamam覺覺m baka t羹rl羹, demek ki, Kusura bakmay覺n, demek istediim yani bana hi癟 f覺rsat gibi bile gelmedi. Daha fazla uzatmayay覺m, eer k覺rd覺ysam tekrar 繹z羹r dilerim.

O zaman a癟覺klamama izin verin. ncelikle hesab覺n覺zda %20 vergiyi eklemeniz gerekiyor. yle olunca u an bir 癟ok model indirimle birlikte yurtd覺覺 fiyat覺ndan 100-150 TL aras覺 daha fazla. Bu bence T羹rkiye'den almaya deecek bir fark. Ne vergisiyle ura覺yorsun ne 1 hafta 10 g羹n bekliyorsun (ki bu Amazon'dan al覺rsan b繹yle Creationwatches'dan ald覺ysan ge癟mi olsun). Bunun yan覺nda yine yukar覺da yazd覺覺m gibi N11 indirim kuponu da覺tt覺 t羹m g羹n. Bende mesela 111 TL var. Onu da ekleyince yurtd覺覺 fiyat覺yla eitleniyor hatta baz覺 modeller daha ucuz oluyor. Bence g羹zel bir f覺rsatt覺 hala da devam ediyor. Ben ahsen saat al覺m覺n覺 Vostok Classica gelene kadar durdurduum i癟in elim gitse de alamad覺m ancak bir 繹nceki indirimde Kamasu alm覺t覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Re: Re:

Mesaj Xhantos » 11 Tem 2019, 23:10

Mandos yazd覺:O zaman a癟覺klamama izin verin. ncelikle hesab覺n覺zda %20 vergiyi eklemeniz gerekiyor. yle olunca u an bir 癟ok model indirimle birlikte yurtd覺覺 fiyat覺ndan 100-150 TL aras覺 daha fazla. Bu bence T羹rkiye'den almaya deecek bir fark. Ne vergisiyle ura覺yorsun ne 1 hafta 10 g羹n bekliyorsun (ki bu Amazon'dan al覺rsan b繹yle Creationwatches'dan ald覺ysan ge癟mi olsun). Bunun yan覺nda yine yukar覺da yazd覺覺m gibi N11 indirim kuponu da覺tt覺 t羹m g羹n. Bende mesela 111 TL var. Onu da ekleyince yurtd覺覺 fiyat覺yla eitleniyor hatta baz覺 modeller daha ucuz oluyor. Bence g羹zel bir f覺rsatt覺 hala da devam ediyor. Ben ahsen saat al覺m覺n覺 Vostok Classica gelene kadar durdurduum i癟in elim gitse de alamad覺m ancak bir 繹nceki indirimde Kamasu alm覺t覺m.

Ben fiyat kontrl羹 yapmad覺m, ilk yazan arkada '135-140 $ a gelen(kargo+vergi dahil) Bambino 1100 e inmis.' demi, yani hesaba kargo ve vergi dahil... Kupon peinden komak bana firman覺n beni maymun yerine koyup oynatmas覺 gibi geliyor, onunla hi癟 uraamam ama bu biraz kiisel tercih.

Yurtd覺覺ndaki firma da kar ediyor, onun da her t羹rl羹 masraf覺 var, niye TRde biz kaz覺klan覺yoruz, kaz覺k fiyatlar覺 kabul ediyoruz? Yurtd覺覺nda bir saat 100 USD ise burada da 100 USD + 18% KDV olmal覺, hadi y羹zde 10 daha y羹ksek (ya da d羹羹k, olmaz ya) olsun. Yurtd覺覺 fiyat覺yla eitlenince f覺rsat diye seviniyoruz, halbuki bunun normali olmas覺 laz覺m, sat覺 vergisi / katma deer vergisi hari癟 fiyatlar覺n yakla覺k ayn覺 olmas覺 laz覺m (benzer sat覺 kanallar覺nda). Eer sen (da覺t覺c覺ya diyorum), d羹nyadaki fiyatlarla bu saati satam覺yorsan bu ii yapma zaten, yok satabilecekken 'kaz覺klayay覺m kerizleri' gibi bir mant覺kla y羹ksek fiyat veriyorsan da yaz覺klar olsun sana. Saatte y羹zde 38 ekstra TV varsa s繹ylesinler bilelim. Ben zaten (tabi baz覺 risklere de girerek ama bu risklerin bir 癟ou yurti癟i siparilerinde de var) yurtd覺覺ndan siparile istediim saati (1500 EUR alt覺), vergisini verip k覺sa s羹rede alabiliyorum.

Mandos size yazmad覺m, i癟imde birikmi, birden yaz覺ya d繹k羹ld羹. Bu g羹zelim 羹lkede yaaman覺n niye bu kadar dezavantaj覺 var, niye b繹yle olmak zorunda ki sanki...

edit: imla
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj danGerfuLL » 12 Tem 2019, 18:28

Mandos yazd覺:
Xhantos yazd覺:

O zaman a癟覺klamama izin verin. ncelikle hesab覺n覺zda %20 vergiyi eklemeniz gerekiyor. yle olunca u an bir 癟ok model indirimle birlikte yurtd覺覺 fiyat覺ndan 100-150 TL aras覺 daha fazla. Bu bence T羹rkiye'den almaya deecek bir fark. Ne vergisiyle ura覺yorsun ne 1 hafta 10 g羹n bekliyorsun (ki bu Amazon'dan al覺rsan b繹yle Creationwatches'dan ald覺ysan ge癟mi olsun). Bunun yan覺nda yine yukar覺da yazd覺覺m gibi N11 indirim kuponu da覺tt覺 t羹m g羹n. Bende mesela 111 TL var. Onu da ekleyince yurtd覺覺 fiyat覺yla eitleniyor hatta baz覺 modeller daha ucuz oluyor. Bence g羹zel bir f覺rsatt覺 hala da devam ediyor. Ben ahsen saat al覺m覺n覺 Vostok Classica gelene kadar durdurduum i癟in elim gitse de alamad覺m ancak bir 繹nceki indirimde Kamasu alm覺t覺m.
Indirim+kupon kullanamazsin. Ya indirim ya da kupon kullanirsin N11'de.

Amazon'da zaman zaman Bambinolar 100 $ a dusuyor. 100 $ + 20 $ (vergi) + 8 $ (kargo) desek yapar 130 $ duz hesap 6 TL desek dolara 780 TL yapar. Indirimsiz zamanda 125 $ desek yuvarlak 160 $ ona da 960 TL diyelim. Yuzde 25 indirimli saat 150 TL fazla kisacasi Amazon fiyat覺ndan. Yani N11 indirimi beklemektense Amazon indirimi yakalamaya calismak daha mantikli. Creation meselesine girmeye gerek bile yok. :) Sana bir sozum yok ama dedigim gibi Aslan Saat yuzde 50 indirim yapmali ki indirim olsun.

Redmi Note 4 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
danGerfuLL

Ya: 39
Kay覺t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj Mandos » 12 Tem 2019, 19:16

danGerfuLL yazd覺:
Mandos yazd覺:
Xhantos yazd覺:

Amazon'da zaman zaman Bambinolar 100 $ a dusuyor. 100 $ + 20 $ (vergi) + 8 $ (kargo) desek yapar 130 $ duz hesap 6 TL desek dolara 780 TL yapar. Indirimsiz zamanda 125 $ desek yuvarlak 160 $ ona da 960 TL diyelim. Yuzde 25 indirimli saat 150 TL fazla kisacasi Amazon fiyat覺ndan. Yani N11 indirimi beklemektense Amazon indirimi yakalamaya calismak daha mantikli. Creation meselesine girmeye gerek bile yok. :) Sana bir sozum yok ama dedigim gibi Aslan Saat yuzde 50 indirim yapmali ki indirim olsun.

Hesab覺n覺zdaki tek eksiklik kupon. Bende 19.47$l覺k kupon vard覺. Onu da saat 11de siteye girip ald覺m bana 繹zel deildi uzun zamand覺r al覺veriim yok. N11de indirim + kupon kullanabilirsiniz. Keke kullanamazs覺n覺z demeden 繹nce deneseydiniz. Orient Kamasu saatimi bu ekilde ald覺m. SKX009 i癟in de bu kombinasyonla 1550 fiyat覺na indim. Fasafasa nickli 羹ye ahittir.

Tekrar s繹yl羹yorum d羹n ay覺n 11 diye 繹zel bir g羹nd羹. Herkese kupon da覺t覺ld覺. F覺rsat yazma sebebim de buydu. Yoksa her ay %25 indirim geliyor Seiko ve Oriente. D羹n Makolar, Bambinolar, Kamasular, Diskler ve baz覺 Orient Star saatler yurtd覺覺ndan ve u an forumda olan b羹t羹n ikinci ellerinden uyguna sat覺ld覺. Monarch serisi yurtd覺覺ndan pahal覺ya sat覺ld覺 ama zaten yurtd覺覺nda beyaz覺 yok bir s羹redir. Creationwatches ve Amazondan tek tek bakt覺m. Kimsenin ilan覺n覺 baltalamamak i癟in tek tek link atmad覺m. Hepsini bir kenara b覺rak覺rsam hi癟 bir kuponun olmasa bile 100-150 i癟in T羹rkiyeden almaya deer. Kar覺nda THHye verebilecein bir muhattap var.

Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Mesaj danGerfuLL » 12 Tem 2019, 19:36

Mandos yazd覺:
danGerfuLL yazd覺:
Mandos yazd覺:
Xhantos yazd覺:

Hesab覺n覺zdaki tek eksiklik kupon. Bende 19.47$l覺k kupon vard覺. Onu da saat 11de siteye girip ald覺m bana 繹zel deildi uzun zamand覺r al覺veriim yok. N11de indirim + kupon kullanabilirsiniz. Keke kullanamazs覺n覺z demeden 繹nce deneseydiniz. Orient Kamasu saatimi bu ekilde ald覺m. SKX009 i癟in de bu kombinasyonla 1550 fiyat覺na indim. Fasafasa nickli 羹ye ahittir.

Tekrar s繹yl羹yorum d羹n ay覺n 11 diye 繹zel bir g羹nd羹. Herkese kupon da覺t覺ld覺. F覺rsat yazma sebebim de buydu. Yoksa her ay %25 indirim geliyor Seiko ve Oriente. D羹n Makolar, Bambinolar, Kamasular, Diskler ve baz覺 Orient Star saatler yurtd覺覺ndan ve u an forumda olan b羹t羹n ikinci ellerinden uyguna sat覺ld覺. Monarch serisi yurtd覺覺ndan pahal覺ya sat覺ld覺 ama zaten yurtd覺覺nda beyaz覺 yok bir s羹redir. Creationwatches ve Amazondan tek tek bakt覺m. Kimsenin ilan覺n覺 baltalamamak i癟in tek tek link atmad覺m. Hepsini bir kenara b覺rak覺rsam hi癟 bir kuponun olmasa bile 100-150 i癟in T羹rkiyeden almaya deer. Kar覺nda THHye verebilecein bir muhattap var.

Peki, oyle diyorsan oyledir. [emoji846]
14 yillik DH Mezarcisi kariyerime son noktayi koyuyorum sayende. [emoji4]

Kullan覺c覺 avatar覺
danGerfuLL

Ya: 39
Kay覺t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj Mandos » 12 Tem 2019, 22:36

Ben de oradan 癟覺kmay覺m hatta Hasan abiyi de 7-8 sene 繹nceden oradan tan覺yorum o y羹zden indirim + kupon kesinlikle 癟al覺覺yor 繹zel g羹nlerde :D

Akam farkl覺 bir konuda sinirli olduum i癟in sert yazm覺覺m gibi olmu 繹yle deildi asl覺nda. Sadece Aslan Saat 癟al覺an覺 m覺s覺n覺z olay覺 biraz garipti neyse. Kampanya da bitmitir zaten Amazon kampanyas覺 olursa payla覺r覺m :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 151 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners