Doland覺r覺lma olay覺

TSF Uluslararas覺 al覺nt覺 ve Kay覺p Saat Veritaban覺 Kay覺t

Re: Doland覺r覺lma olay覺

Mesaj argentum » 26 May 2019, 03:33

Ge癟mi olsun. ncelikle savc覺l覺k su癟 duyurusu ve ceza davas覺nda m羹dahil olacaks覺n覺z, Aras Kargoya da Asliye Hukuk Mahkemesinde tazminat davas覺 a癟acaks覺n覺z, sonu癟 al覺nacakt覺r ama zaman al覺r tabi. Emsal mahkeme karar覺 bulup Aras Kargo ile anlama yoluna gidin ilk bata tabi.

Mi A2 Lite cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
argentum

Kay覺t: 27 Au 2013, 09:41

Mesaj tabudo » 10 Haz 2019, 16:59

Epeydir foruma giremiyordum , imdi g繹rd羹m. Ge癟mi olsun umar覺m tez zamanda tazmin edilir. Sal覺cakla kal覺n en m羹himi bu.
Kullan覺c覺 avatar覺
tabudo

Ya: 43
Kay覺t: 11 Au 2017, 00:11

Mesaj sieger » 14 Haz 2019, 09:47

Ufak bir ara bilgilendirme: Aras eksisozluk ve donanimhaberden sonra beni arayip hayli ilgileniyordu, zararinizi karsilayacagiz falan dediler, ancak daha sonra ben subeye gittigimde, alan kisi barkodla almis niye verdiniz ki dediler, dedim ne barkodu alicinin adi haric hic bir sey bilmiyordu, yok dediler barkodla almis, o gun direk avukatima tamamdir dedim baslamamiz lazim yoksa katakulliye getirecekler bizi, ve su an ihtar cektik, ya da cekiyoruz, savciliga da suc duyurusunda bulunuldu. 1 hafta muhret verdi sanirim avukatim, sonra zaten bir arabulucu zorunluymus artik bu tarz davalarda, tuketici mahkemesine gidemedigi icin sanirim.

Sonrasina bakicaz, ben de ara ara yazayim ki, birinin daha basina gelirse, kullanilabilsin. Yeni gelisme olunca yine haber edecegim.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj Aequidas » 14 Haz 2019, 09:55

Olay覺 癟繹zd羹n羹zm羹 bilmiyorum ama son 2-3 y覺ld覺r olan bir doland覺rma y繹ntemi kargo 癟al覺anlar覺n覺n a覺r覺 dikkatsizliimi yoksa kas覺tl覺 organize bir imi bilmiyorum benimde ba覺ma geldi avukat覺n覺zla kargo irketine dava a癟覺caks覺n覺z davay覺 kazand覺ktan sonra bile kargo irketi ii yokua s羹r羹yor inallah en k覺sa s羹rede zarar覺n覺z telafi edilir ge癟mi olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Aequidas

Kay覺t: 13 Haz 2019, 17:15

Mesaj dogodenizli » 14 Haz 2019, 12:55

sieger yazd覺:Ufak bir ara bilgilendirme: Aras eksisozluk ve donanimhaberden sonra beni arayip hayli ilgileniyordu, zararinizi karsilayacagiz falan dediler, ancak daha sonra ben subeye gittigimde, alan kisi barkodla almis niye verdiniz ki dediler, dedim ne barkodu alicinin adi haric hic bir sey bilmiyordu, yok dediler barkodla almis, o gun direk avukatima tamamdir dedim baslamamiz lazim yoksa katakulliye getirecekler bizi, ve su an ihtar cektik, ya da cekiyoruz, savciliga da suc duyurusunda bulunuldu. 1 hafta muhret verdi sanirim avukatim, sonra zaten bir arabulucu zorunluymus artik bu tarz davalarda, tuketici mahkemesine gidemedigi icin sanirim.

Sonrasina bakicaz, ben de ara ara yazayim ki, birinin daha basina gelirse, kullanilabilsin. Yeni gelisme olunca yine haber edecegim.

Kargo irketi zaman kazanmaya 癟al覺覺yor. Erken davranmakla iyi etmisiniz bence. Zira uzun bir yolun ba覺ndas覺n覺z hen羹z
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj mturann » 14 Haz 2019, 13:34

sieger yazd覺:Ufak bir ara bilgilendirme: Aras eksisozluk ve donanimhaberden sonra beni arayip hayli ilgileniyordu, zararinizi karsilayacagiz falan dediler, ancak daha sonra ben subeye gittigimde, alan kisi barkodla almis niye verdiniz ki dediler, dedim ne barkodu alicinin adi haric hic bir sey bilmiyordu, yok dediler barkodla almis, o gun direk avukatima tamamdir dedim baslamamiz lazim yoksa katakulliye getirecekler bizi, ve su an ihtar cektik, ya da cekiyoruz, savciliga da suc duyurusunda bulunuldu. 1 hafta muhret verdi sanirim avukatim, sonra zaten bir arabulucu zorunluymus artik bu tarz davalarda, tuketici mahkemesine gidemedigi icin sanirim.

Neyle al覺rsa als覺n kimlik neden sormam覺lar?
Barkodla alma neymi ki?
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj sieger » 14 Haz 2019, 23:14

@dogodenizli aynen hocam, ben de onu dusundum, yoksa olumlu konusunda kanacaktim az kalsin. Belki de niyetleri iyidir onu da bilemem tabi de, temkinli olmak lazim. En azindan surec uzunsa da saolsun avukatim cok duzgun, halledecegine inaniyorum.

@mturann bir bilsem hocam, cidden barkodla kargo almak neymis ben de bilmiyorum, ama sacma sapan laf edince dedim bi sakatlik var, belki benim bilmedigim bi tabir, ve ben bi evet desem bana olacak... direk avukata gittim tamam dedim baslatalim, zaten hazirdi dilekcelerimiz bile, direk gonderdik.

@Aequidas hocam affiniza siginarak soruyorum, davayi kazaninca nasil uzatabilirler ki? Bi de su an dava yok, ihtar var, sonra savciliga sikayet var, sonra adamlarla arabulucuya gidiliyormus, cozulemezse( biz anlasamazsak) o zaman dava aciliyor. Yani en azindan ben boyle anladim, eksigim varsa affola, avukatim yonetiyor sureci cunku, benden cikti her sey neredeyse.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj dogodenizli » 14 Haz 2019, 23:43

sieger yazd覺:@dogodenizli aynen hocam, ben de onu dusundum, yoksa olumlu konusunda kanacaktim az kalsin. Belki de niyetleri iyidir onu da bilemem tabi de, temkinli olmak lazim. En azindan surec uzunsa da saolsun avukatim cok duzgun, halledecegine inaniyorum.

@mturann bir bilsem hocam, cidden barkodla kargo almak neymis ben de bilmiyorum, ama sacma sapan laf edince dedim bi sakatlik var, belki benim bilmedigim bi tabir, ve ben bi evet desem bana olacak... direk avukata gittim tamam dedim baslatalim, zaten hazirdi dilekcelerimiz bile, direk gonderdik.

@Aequidas hocam affiniza siginarak soruyorum, davayi kazaninca nasil uzatabilirler ki? Bi de su an dava yok, ihtar var, sonra savciliga sikayet var, sonra adamlarla arabulucuya gidiliyormus, cozulemezse( biz anlasamazsak) o zaman dava aciliyor. Yani en azindan ben boyle anladim, eksigim varsa affola, avukatim yonetiyor sureci cunku, benden cikti her sey neredeyse.

Karar覺 en fazla temyize g繹t羹r羹rler. Temyiz sonucu ya ilk derece mahkemesinin verdii karar onan覺r ya da yeni bir karar verilir. Temyiz merciinin karar覺 kesindir.
Yani dava sonucu 癟覺kan karara uymamak gibi bir durum s繹z konusu olamaz. Bu da bir tazminat sebebidir
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

ncekiSonraki

D繹n TSF al覺nt覺 Kay覺p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 14 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners