Kay覺 / Bilezik Dan覺ma ve Bilgi Konusu

Saat Kay覺lar覺 Hakk覺nda Konular覺n Bulunduu B繹l羹m

Re: Kay覺 / Bilezik Dan覺ma ve Bilgi Konusu

Mesaj sentez42 » 19 Nis 2019, 17:10

Herkese selamlar yeni papu癟lar覺m覺z yak覺m覺 m覺 bir fikrinizi alay覺m dedim. Forumdan Efe4313 hocam覺n el emekleri t羹m saatlerimi giydirdi :D

Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
sentez42

Ya: 30
Kay覺t: 22 Nis 2017, 22:43

Mesaj Ankthas » 19 Nis 2019, 17:41

sentez42 yazd覺:Herkese selamlar yeni papu癟lar覺m覺z yak覺m覺 m覺 bir fikrinizi alay覺m dedim. Forumdan Efe4313 hocam覺n el emekleri t羹m saatlerimi giydirdi :D

Resim
Resim

Ben Oris Aquisi sadece 癟elik bilezikle beeniyorum. Onun d覺覺ndakiler g羹zel :thumbup:
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj sentez42 » 19 Nis 2019, 18:10

Ankthas yazd覺:
sentez42 yazd覺:Herkese selamlar yeni papu癟lar覺m覺z yak覺m覺 m覺 bir fikrinizi alay覺m dedim. Forumdan Efe4313 hocam覺n el emekleri t羹m saatlerimi giydirdi :D

Resim
Resim

Ben Oris Aquisi sadece 癟elik bilezikle beeniyorum. Onun d覺覺ndakiler g羹zel :thumbup:

anl覺urfa s覺ca覺na haz覺rl覺k bunlar hocam ben de 癟elik bilezik taraftar覺y覺m ama uzun zamand覺r kot kordon istiyordum yaza kullanmal覺k :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
sentez42

Ya: 30
Kay覺t: 22 Nis 2017, 22:43

Mesaj Hamzaurun » 28 Nis 2019, 13:20

Arkadalar herkese merhaba.
Elimde babam覺n bana uzun y覺llar 繹nce alm覺 olduu Seiko Kinetic 5m42-0e30 saatim var. uan 癟al覺m覺yor fakat haftai癟i Bengi Saate g繹t羹r羹p pilini deitireceim. Bunun orjinal kordonunu T羹rkiye'de bulamad覺m a癟覺k癟as覺. Yurt d覺覺 sitelerde 80-100$ gibi bir rakam覺 var. Sadece plastik k覺sm覺n fiyat覺 bu birde. Elimde kordonun metal k覺s覺mlar覺 var yaln覺zca i癟teki plastik k覺s覺m gerekli. Bu plastik k覺sm覺 nereden temin edebilirim. Eer edemezsem sizce bu saate nas覺l bir kordon takmam gerekir.
Tecr羹belerinize g羹venerek size dan覺mak istedim.

Resim

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Hamzaurun

Kay覺t: 24 Nis 2019, 16:59

Mesaj bukotezo » 15 May 2019, 10:46

Selamlar saat tutkunlar覺,

Aa覺daki linkte modelini g繹rebileceiniz saatimin kordonu maalesef y覺llar覺n kullan覺m覺 sonras覺 art覺k kullan覺lmaz hale geldi. Orijinal kay覺a 癟ok y羹ksek bir para istendii i癟in benzer bir kay覺覺 nerden temin edebilirim. (19mm tepe k覺sm覺 alt k覺sm覺da 16 mm bilezie ge癟ecek ekilde).

imdiden teekk羹rler.
https://watchbase.com/omega/de-ville/4833-51-31
Kullan覺c覺 avatar覺
bukotezo

Kay覺t: 10 May 2018, 19:08

Mesaj justaguy » 29 May 2019, 09:19

Hamzaurun yazd覺:Arkadalar herkese merhaba.
Elimde babam覺n bana uzun y覺llar 繹nce alm覺 olduu Seiko Kinetic 5m42-0e30 saatim var. uan 癟al覺m覺yor fakat haftai癟i Bengi Saate g繹t羹r羹p pilini deitireceim. Bunun orjinal kordonunu T羹rkiye'de bulamad覺m a癟覺k癟as覺. Yurt d覺覺 sitelerde 80-100$ gibi bir rakam覺 var. Sadece plastik k覺sm覺n fiyat覺 bu birde. Elimde kordonun metal k覺s覺mlar覺 var yaln覺zca i癟teki plastik k覺s覺m gerekli. Bu plastik k覺sm覺 nereden temin edebilirim. Eer edemezsem sizce bu saate nas覺l bir kordon takmam gerekir.
Tecr羹belerinize g羹venerek size dan覺mak istedim.

Resim

Resim

Merhaba, kay覺覺n lug aral覺覺 19mm olarak ge癟iyor. 襤nternette 19 mm 癟elik kordon olarak arat覺rsan覺z 30-40 liraya uygun bir kordon bulabilirsiniz :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj linksiz » 04 Haz 2019, 02:02

Resim
Resim

Kordonlar cok g羹zel arkadai nereden bulabilirim?
Kullan覺c覺 avatar覺
linksiz

Kay覺t: 02 Haz 2019, 03:11

Mesaj morningstar » 04 Haz 2019, 17:55

linksiz yazd覺:

Resim
Resim

Kordonlar cok g羹zel arkadai nereden bulabilirim?
https://instagram.com/deri_calismalarim?igshid=1cpdre3eik2ea buradan ulaabilirsiniz yard覺mc覺 olacakt覺r

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

ncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Saat Kay覺lar覺 - Watch Straps

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners