Patek Philippe Sat覺l覺yor Mu?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Patek Philippe Sat覺l覺yor Mu?

Mesaj afl » 24 Oca 2019, 17:31

khef yazd覺:襤ki y覺l 繹nce yine b繹yle bir dedikodu yay覺lm覺t覺. (Thierry Stern odakl覺)

Ben en iyisi 5726ya g繹rsel destek vereyim. :arrow:

Resim

nzmokur yazd覺:5726 癟ok 羹zer beni kerem abi, bakal覺m neler olacak [emoji4]

Ben 5726 ald覺覺mda bana en 癟ok sorulan soru niye 5726 tercih ettiimdi. Benim cevab覺m basitti. En 癟ok onu beeniyorum.
Doas覺 gerei Nautilusu 癟elik olarak tercih ediyorum. Mavi kadran sevmiyorum. Yine doas覺 gerei 癟elik bilezik olmal覺. Ne 癟ok ince ne de 5990 gibi 癟ok kal覺n olmal覺.Bu 羹癟羹n羹 toplarsan覺z yol 5726 癟elik bilezie 癟覺k覺yor.

Hadi bir t羹yo daha vermi olay覺m. T羹m nautilus serileri alt覺n vs modeller 癟覺kar覺rken sadece 5726 ve 5990 serileri s覺rf 癟elik modellerle durdular, hi癟 deerli metale girmediler. z 癟elik nautilus yani ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj Bg17 » 26 Oca 2019, 20:45

Patek in satilmasini sadece bir firma alir olarak dusunmeyelim, herhangi bir aktivist yada yatirim fonu bir miktar hisse alabilir, ozellikle bosanma gibi bir durum varsa cok sasirtici olmaz. Haberimiz bile olmaz, sonucta halka acik degil.

Sonucta finansal yatirim, hersey olabilir.

Nautilus a gelirsek, 3 4 kere teget gecmeme ragmen hic almadim. Ki o zamanlarda bulmak da bu kadar zor degildi, fiyatlarda manasizlasmamisti. Sonucta nautilus kasayi sevmedigime kanaat getirdim, bir sekilde bana hitap etmiyor. Aquanaut bence daha guzel bir tasarim, ama tabiki zevkler ve renkler...

Bunun yaninda ben hic bir nautilus modelnin uretiminin duracagina inanmam. Ekonomik teoriye aykiri, talep fazlasi mevcutken hele.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan覺c覺 avatar覺
Bg17

Kay覺t: 27 Oca 2012, 07:42

Mesaj MertYe » 26 Oca 2019, 21:23

Bg17 yazd覺:Bunun yaninda ben hic bir nautilus modelnin uretiminin duracagina inanmam. Ekonomik teoriye aykiri, talep fazlasi mevcutken hele.

Abi benim bildiim kadar覺yla 5980 癟elik en pop羹ler olduu d繹nemde kald覺r覺ld覺 bir anda. Patek ilgin癟 bir firma baz覺 hareketlerine ticari anlamda ak覺l s覺r ermiyor. Tabi 5726 kald覺r覺lacak k覺sm覺 hikaye mi ger癟ek mi zamanla hep beraber g繹receiz oras覺 ayr覺

SM-G955F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Mesaj asymptote » 27 Oca 2019, 01:07

Umutt yazd覺:Dedikodunun kaynaginin Isvicreli bir banka analistine dayandirilmasi, firmanin mali problemleri oldugunu dusunduruyor.

PP konkordato ilan edebilir mi hocam? :) aka bir yana u ak覺ll覺 saatler orta-l羹ks segmentte ikinci bir quartz krizi yaatacak gibi g繹r羹n羹yor..

PP bildiim kadar覺yla AP ile birlikte geriye kalan tek aile irketi konumunda. Bunlar覺n koruma alt覺na al覺nmas覺 laz覺m.. ;)
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj Umutt » 27 Oca 2019, 11:26

asymptote yazd覺:
Umutt yazd覺:Dedikodunun kaynaginin Isvicreli bir banka analistine dayandirilmasi, firmanin mali problemleri oldugunu dusunduruyor.

PP konkordato ilan edebilir mi hocam? :) aka bir yana u ak覺ll覺 saatler orta-l羹ks segmentte ikinci bir quartz krizi yaatacak gibi g繹r羹n羹yor..

PP bildiim kadar覺yla AP ile birlikte geriye kalan tek aile irketi konumunda. Bunlar覺n koruma alt覺na al覺nmas覺 laz覺m.. ;)

Yorumdan da belli olduu 羹zere bu konkordatolar benim psikolojiyi bozdu biraz Cengiz Hocam ;) Ama 襤svi癟re'de konkordatonun bizdeki kadar kolay al覺nabileceini pek sanm覺yorum. M羹sterih olmak laz覺m ;) te yandan zaten firman覺n bir mali sorunu da yok, konu hakk覺nda daha bilgili arkadalar覺n yorumlar覺ndan anlad覺覺m kadar覺yla.

Tespitinizde hakl覺s覺n覺z, ama ak覺ll覺 saatlerin tehdit alan覺ndan baya覺 uzak olduunu d羹羹n羹yorum ben High End segmentin.. Hatta imdilik orta segmentin de.. As覺l tehditin giri segmenti i癟in varolduunu ve burada pazar覺n anlaml覺 繹l癟羹de b繹l羹neceini d羹羹n羹yorum. Zaman g繹sterecek tabi dorusunu.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Patek Philippe Sat覺l覺yor Mu?

Mesaj mitY羹ksel » 27 Oca 2019, 17:07

Umut bey , konkordato olay覺 ne yaz覺k ki art覺k amac覺ndan 癟覺kt覺 . Birey bu kadar basit olamaz . lkemizde yap覺 bozuk . Durumu iyi borcu olmayan bir firma bile bunu istedi ahidim .

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj Umutt » 28 Oca 2019, 00:15

asuspc yazd覺:Umut bey , konkordato olay覺 ne yaz覺k ki art覺k amac覺ndan 癟覺kt覺 . Birey bu kadar basit olamaz . lkemizde yap覺 bozuk . Durumu iyi borcu olmayan bir firma bile bunu istedi ahidim .

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

mit Bey, d羹zenleme yap覺ld覺 ama 癟ok ge癟 kal覺nd覺. Dediiniz gibi ihtiyac覺 olmayan firmalar da ald覺, 癟羹nki 癟ok 繹l癟羹s羹z bir konfor alan覺 sal覺yordu bor癟luya. Maalesef 羹lkemizde hem yap覺 bozuk ve hem de bizatihi insan覺m覺z覺n niyeti..
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj havuzcu » 30 Oca 2019, 09:13

Rolex o kadar gizemli bir firma ki, Patek'i al覺p almayaca覺 hakk覺nda nas覺l bir stratejiye sahip olaca覺n覺 tahmin etme ihtimalim bile yok.

Patek gibi en 羹st d羹zey end game firmalar覺n mevcut durumunu korumas覺n覺 isterim.

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
havuzcu

Kay覺t: 08 Haz 2015, 02:56

ncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], parlakvepas ve 102 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners