Guess saatler

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Guess saatler

Mesaj Umutunal » 17 Ara 2018, 21:08

1997 yılında satın aldığım bir guess saat. Hâlâ kullanmaktayım. Ancak su anda satılan guesssaatler çok kalitesiz. Illa alınacaksa GC markası tercih edilmeli.Resim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@ugurla.kirksaat
Kullanıcı avatarı
Umutunal

Mesaj Umutunal » 17 Ara 2018, 21:16

Düşük bütçe ile pulsar veya lorus almak çok iyi bir tercih olacaktır.
@ugurla.kirksaat
Kullanıcı avatarı
Umutunal

Mesaj ibrahim223 » 17 Ara 2018, 21:30

Bu fiyat bandında öncelikle casio, pulsar, orient, lorus, q&q, swatch sonra fossil, diesel, ferruci alınabilir..
Morhipo, boyner, 1v1y...vb sitelerde %90 indirim+sepette %20 ilave indirim, 2.si 1 tl, büyüüük yılsonu indirimi gibi balon kampanyalar yapan moda markalarından uzak durun derim..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Mesaj burkay88 » 18 Ara 2018, 18:36

Psodomonans yazdı:Oncelikle hepinize cok tesekkur ediyorum fikirleriniz icin. Onerdiginiz saatler cok guzel yalniz butcemin biraz uzerinde(butcem max 400 tl.) bu yuzden pulsar saatinin saticisindan su saati gordum ve hosuma gitti. [URL]Seiko SSB037P Erkek Kol Saati 1.777,00 TL yerine 429,99 TL
https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/se ... -P28314458 [/URL] baslangic icin guzel saat oldugunu dusunuyorum sizin fikirleriniz nedir acaba?(guess leri iptal ettim bu arada :)
Not:pulsar saati cok hosuma gitti, otomatik olmasi da beni cezbetti ama her gun giyilebilecek bir saat degil gibi dusundum ama emin degilim belki yaniliyorumdur bu yuzden seiko ya aklim kaydi.
Not2: seiko saatin fosforlari yokmus. İlk basta vazgectim ama sonrasinda cok sikinti olusturmaz diye dusundum. Sizin gorusleriniz neler bu saati kullanan oldu mu daha once hic?
Tekrardan hepinize tesekkur ediyorum.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yolladığınız seiko quartz (pilli) mekanizmaya sahip ben bu nedenden dolayı pulsarı önerirdim. Eğer bütçeniz 400 ün üstüne kesinlikle çıkamıorsa pulsarı tercih edin. Fakat bence bi 100 TL daha ekleyip altta linkini vereceğim modeli alabilirsiniz (bana göre) attığınız pulsardan da seikodan da daha çok işinizi görür.

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/se ... P285608139
Kullanıcı avatarı
burkay88

Mesaj Psodomonans » 18 Ara 2018, 21:01

burkay88 yazdı:
Psodomonans yazdı:Oncelikle hepinize cok tesekkur ediyorum fikirleriniz icin. Onerdiginiz saatler cok guzel yalniz butcemin biraz uzerinde(butcem max 400 tl.) bu yuzden pulsar saatinin saticisindan su saati gordum ve hosuma gitti. [URL]Seiko SSB037P Erkek Kol Saati 1.777,00 TL yerine 429,99 TL
https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/se ... -P28314458 [/URL] baslangic icin guzel saat oldugunu dusunuyorum sizin fikirleriniz nedir acaba?(guess leri iptal ettim bu arada :)
Not:pulsar saati cok hosuma gitti, otomatik olmasi da beni cezbetti ama her gun giyilebilecek bir saat degil gibi dusundum ama emin degilim belki yaniliyorumdur bu yuzden seiko ya aklim kaydi.
Not2: seiko saatin fosforlari yokmus. İlk basta vazgectim ama sonrasinda cok sikinti olusturmaz diye dusundum. Sizin gorusleriniz neler bu saati kullanan oldu mu daha once hic?

Yolladığınız seiko quartz (pilli) mekanizmaya sahip ben bu nedenden dolayı pulsarı önerirdim. Eğer bütçeniz 400 ün üstüne kesinlikle çıkamıorsa pulsarı tercih edin. Fakat bence bi 100 TL daha ekleyip altta linkini vereceğim modeli alabilirsiniz (bana göre) attığınız pulsardan da seikodan da daha çok işinizi görür.

Hocam pulsari begendim cok guzel ancak her gun takabilecegim bir saat degil gibi o yuzden vazgectim. Seiko 5 ise butcemi astigindan dolayi eledim ama ikinci bir saat alacak olsam mutlaka otomatik saatlere yonelecem bundan emin olabilirsiniz, hem daha yeni basladim devami gelir insallah :)
Bu arada aldigim saat hakkinda yorum yapabilecek olan var mi?

Kullanıcı avatarı
Psodomonans

Mesaj CptOz » 18 Ara 2018, 21:04

Vostok amphibian saatler de uygun fiyatıyla bence iyi bir başlangıç olur. Meranom. com sitesini tavsiye ederim 10 gün icinde gelir. Ayrıca yeni bir amphibian Komandirskie. com sitesinden sipariş verdim fiyatlar çok daha uygun...
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj burkay88 » 18 Ara 2018, 21:55

Psodomonans yazdı:
burkay88 yazdı:

Hocam pulsari begendim cok guzel ancak her gun takabilecegim bir saat degil gibi o yuzden vazgectim. Seiko 5 ise butcemi astigindan dolayi eledim ama ikinci bir saat alacak olsam mutlaka otomatik saatlere yonelecem bundan emin olabilirsiniz, hem daha yeni basladim devami gelir insallah :)
Bu arada aldigim saat hakkinda yorum yapabilecek olan var mi?

Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. İlk attığınız guess saatlere göre çok daha yerinde bir karar olmuş. Aldığınız saat çok şık,güzel bir saat, seiko markası da forumun çok büyük bir kısmının tavsiye edeceği kaliteli bir markadır, kronometre tarih özellikli olması da kullanışlı hale getiriyor. Ama ne yalan söyleyim benim gönlüm yine de otomatik mekanizmalı bir saat almanızdan yanaydı birazcık acele bir karar olmuş gibi.
Kullanıcı avatarı
burkay88

Mesaj Psodomonans » 18 Ara 2018, 22:06

ozgtegin yazdı:Vostok amphibian saatler de uygun fiyatıyla bence iyi bir başlangıç olur. Meranom. com sitesini tavsiye ederim 10 gün icinde gelir. Ayrıca yeni bir amphibian Komandirskie. com sitesinden sipariş verdim fiyatlar çok daha uygun...
Hocam vostok saatlere pek gonlum isinmadi gibi ya. Bir de daha ilk saatleri aliyor oldugum icin yetkili bayiiden garantili olarak almak istiyorum. Ama yine de tesekkur ederim [emoji846]

Kullanıcı avatarı
Psodomonans

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 130 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners