Bu üç saatten hangisini önerirsiniz?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Bu üç saatten hangisini önerirsiniz?

Mesaj alcatraz64 » 10 Ağu 2018, 19:29

Tissot Visodate Seastar Otomatik 782-2 mekanizmaya sahip beyaz kadran
Orient Mako XL siyah kadran
Oris Kurmalı 1977 715 kalibre yeşil kadran
Üç saatte çok güzel sizin tercihiniz ne olurdu

Veya satılık bölümünde viewtopic.php?f=202&t=29030#axzz5NnI5FpwL bu ilanı buldum markayla ilgili bilgim Yok bu da seçenekler arasında.

Tissot ve Oris vintage modellerdir.
Kullanıcı avatarı
alcatraz64

Re: Bu üç saatten hangisini önerirsiniz?

Mesaj Pardayan » 10 Ağu 2018, 20:01

Biraz elma armut portakal olmuş, saatlerden biri eski bir dress, diğeri eski iskelet , öbürü ise yeni spor diver. Önce ne istediğinize bir karar verin
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Mesaj alcatraz64 » 10 Ağu 2018, 21:57

Ben aralarından tercihiniz ne olurdu dedim model seçimi olarak tam belirleme yapmadım.
Marka ve makine olarak tercihiniz ne olur ?
Kullanıcı avatarı
alcatraz64

Mesaj Pardayan » 11 Ağu 2018, 00:37

Tissot da Oris de Orient de güvenilir ve" saat" olarak marka imajı olan makinelerdir. Tercih size kalmış. Ben kendime alsaydım sıfır Mako XL i kapardım. Hem sıfır hem uygun fiyat hem güzel makine. ( Bu kurlardan sonra artık ne kadar uygun olur bilemiyorum tabi.) :?
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Mesaj ibrahim223 » 11 Ağu 2018, 09:05

Pardayan yazdı:Tissot da Oris de Orient de güvenilir ve" saat" olarak marka imajı olan makinelerdir. Tercih size kalmış. Ben kendime alsaydım sıfır Mako XL i kapardım. Hem sıfır hem uygun fiyat hem güzel makine. ( Bu kurlardan sonra artık ne kadar uygun olur bilemiyorum tabi.) :?
+1Resim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Mesaj Pardayan » 11 Ağu 2018, 14:39

ibrahim223 yazdı:
Pardayan yazdı:Tissot da Oris de Orient de güvenilir ve" saat" olarak marka imajı olan makinelerdir. Tercih size kalmış. Ben kendime alsaydım sıfır Mako XL i kapardım. Hem sıfır hem uygun fiyat hem güzel makine. ( Bu kurlardan sonra artık ne kadar uygun olur bilemiyorum tabi.) :?
+1Resim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Mesaj Ankthas » 11 Ağu 2018, 18:14

Benim de tercihim Orient olurdu, 0 saatin sıkıntı çıkartma ihtimali her zaman düşüktür. Ayrıca vintage saatlerin tamamen orjinal olmama gibi durumları da var. Pardayan'ın dediği gibi öncelikle sanırım ne tarz bir saat istediğinize karar vermelisiniz çünkü bu saatler birbirinden epey farklı tarzlardalar. Ama illa bu üç alternatif olacaksa Orient en mantıklısı gibi duruyor.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj alcatraz64 » 19 Ağu 2018, 19:36

Teşekkür ederim cevaplar için Orient World Time Power Reserve satın aldım.Dün elime ulaştı saat en yakın zamanda fotoğrafları paylaşırım.
Kullanıcı avatarı
alcatraz64

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 96 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners