Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

Mesaj rolexcollector » 11 Nis 2018, 23:28

Maalesef sahte tissot

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan覺c覺 avatar覺
rolexcollector

Ya: 41
Kay覺t: 31 Mar 2010, 23:14

Mesaj Ankthas » 12 Nis 2018, 11:04

Bezeldeki say覺lar nizam覺 yaz覺lmam覺, 30'a ve 60'a bakarsan覺z tam hizal覺 olmad覺覺 a癟覺k癟a g繹r羹l羹yor, bana da malesef sahte gibi g繹r羹nd羹. Ge癟mi olsun.
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj lazisky » 12 Nis 2018, 12:33

Teekk羹r ederim yorumlar覺n覺z i癟in ilk defa ya tahtaya bast覺m san覺r覺m :(
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Ya: 35
Kay覺t: 20 Eki 2016, 17:23

Mesaj Ufkynl » 12 Nis 2018, 12:43

Umar覺m takas覺 geri 癟evirebilir ya da zarar覺n覺z覺 tazmin ettirebilisiniz. Ge癟mi olsun
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj lazisky » 12 Nis 2018, 21:36

Ge癟mi olsun dilekleriniz i癟in hepinize teekk羹r ederim sat覺c覺 ile bug羹n g繹r羹t羹m kendisininde orjinal olmad覺覺n覺 bilmediini s繹yledi saati geri almay覺 i癟ine sinmediini ve beni tan覺mad覺覺 i癟in saatinin makinas覺n覺 veya baka bireyini deitirebilme ihtimalimin olduunu s繹yledi bende maduriyetimi dile getirdim takasta sayd覺覺m覺z rakam覺n yar覺s覺na geri almay覺 kabul etti zarar覺n neresinden d繹nersek kard覺r diyerek ald覺覺m rakam覺n yar覺s覺na geri g繹ndereceim art覺k vard覺r bundada bir hay覺r demekten baka 癟arem yok hay覺rl覺s覺 olsun inAllah bu arada bug羹n saat癟ime g繹t羹rd羹m saatin makinas覺na kadar kar覺lat覺rd覺m makinas覺n覺 okadar iyi kopyalam覺larki ok olmamak elde deil ancak 癟ok ufak bir ik ayr覺nt覺 ile makinan覺n orjinal olmad覺覺n覺 tesbit edebildik kasa ve i癟ilik kendini ele veren en 繹nemli etkendi tabi ayr覺, bundan sonra saat al覺rken iki deil 羹癟 defa d羹羹neceim art覺k herkeze iyi forumlar teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Mesaj mturann » 12 Nis 2018, 21:58

lazisky yazd覺:Ge癟mi olsun dilekleriniz i癟in hepinize teekk羹r ederim sat覺c覺 ile bug羹n g繹r羹t羹m kendisininde orjinal olmad覺覺n覺 bilmediini s繹yledi saati geri almay覺 i癟ine sinmediini ve beni tan覺mad覺覺 i癟in saatinin makinas覺n覺 veya baka bireyini deitirebilme ihtimalimin olduunu s繹yledi bende maduriyetimi dile getirdim takasta sayd覺覺m覺z rakam覺n yar覺s覺na geri almay覺 kabul etti zarar覺n neresinden d繹nersek kard覺r diyerek ald覺覺m rakam覺n yar覺s覺na geri g繹ndereceim art覺k vard覺r bundada bir hay覺r demekten baka 癟arem yok hay覺rl覺s覺 olsun inAllah bu arada bug羹n saat癟ime g繹t羹rd羹m saatin makinas覺na kadar kar覺lat覺rd覺m makinas覺n覺 okadar iyi kopyalam覺larki ok olmamak elde deil ancak 癟ok ufak bir ik ayr覺nt覺 ile makinan覺n orjinal olmad覺覺n覺 tesbit edebildik kasa ve i癟ilik kendini ele veren en 繹nemli etkendi tabi ayr覺, bundan sonra saat al覺rken iki deil 羹癟 defa d羹羹neceim art覺k herkeze iyi forumlar teekk羹rler

Ge癟mi olsun.
襤nallah bir daha b繹yle eyler ba覺n覺za gelmez.

Bu bilgiler de forumdaki herkes i癟in 癟ok ayd覺nlat覺c覺 oluyor.
Teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj lazisky » 13 Nis 2018, 12:59

mturann yazd覺:
lazisky yazd覺:Ge癟mi olsun dilekleriniz i癟in hepinize teekk羹r ederim sat覺c覺 ile bug羹n g繹r羹t羹m kendisininde orjinal olmad覺覺n覺 bilmediini s繹yledi saati geri almay覺 i癟ine sinmediini ve beni tan覺mad覺覺 i癟in saatinin makinas覺n覺 veya baka bireyini deitirebilme ihtimalimin olduunu s繹yledi bende maduriyetimi dile getirdim takasta sayd覺覺m覺z rakam覺n yar覺s覺na geri almay覺 kabul etti zarar覺n neresinden d繹nersek kard覺r diyerek ald覺覺m rakam覺n yar覺s覺na geri g繹ndereceim art覺k vard覺r bundada bir hay覺r demekten baka 癟arem yok hay覺rl覺s覺 olsun inAllah bu arada bug羹n saat癟ime g繹t羹rd羹m saatin makinas覺na kadar kar覺lat覺rd覺m makinas覺n覺 okadar iyi kopyalam覺larki ok olmamak elde deil ancak 癟ok ufak bir ik ayr覺nt覺 ile makinan覺n orjinal olmad覺覺n覺 tesbit edebildik kasa ve i癟ilik kendini ele veren en 繹nemli etkendi tabi ayr覺, bundan sonra saat al覺rken iki deil 羹癟 defa d羹羹neceim art覺k herkeze iyi forumlar teekk羹rler

Ge癟mi olsun.
襤nallah bir daha b繹yle eyler ba覺n覺za gelmez.

Bu bilgiler de forumdaki herkes i癟in 癟ok ayd覺nlat覺c覺 oluyor.
Teekk羹rler

Teekk羹rler inALLAH hi癟birimizin ba覺na gelmez
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Mesaj EnderE » 13 Nis 2018, 13:24

Bu tip durumlarda en iyi 癟繹z羹m ifa etmektir. Sat覺c覺y覺 ifa etmeniz topluluk menfaatinedir. Saatilan ay覺pl覺 mal覺 yar覺 fiyat覺na geri alma durumu 2000 li y覺llar覺n bas覺nda tahtalalede iporta acan sahtekar ikinci el cep telefonu sat覺c覺lar覺n覺n taktigidir. Ar覺zal覺 telefonu itelerler. Aksam detayl覺 kurcalay覺nca sorun olduunu g繹r羹r ve ertesi sabah soluu tezgahta al覺rs覺n. Ayn覺 size s繹ylendii gibi "ben saglam verdim, ne bileyim i癟ini acmad覺g覺n覺 VS" gibi laflarla telefonu yar覺 paraya geri al覺r. Sende 繹nce zarar覺n neresinden d繹nersen kard覺r diye sevinir sonra adam覺n sana hi癟birsey vermeyerek nas覺l para kazand覺覺na sasars覺n. Git gel cabas覺.

BLA-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Ender Erdogan / Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Forestsoul
Kullan覺c覺 avatar覺
EnderE

Ya: 43
Kay覺t: 20 ub 2016, 23:59

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 161 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners