Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Mesaj tpskl » 14 Şub 2018, 18:34

Ankthas yazdı:Dün Akasya Konyalı Saat'de Legend Diver mesh bilezikli denedim. Çok güzel bir saat gerçekten ama benlik değilmiş bunu gördüm. 42mm kullandığım bir saat ölçüsü aslında ama o boynuzlar çok uzun ve kolumdan taşıyor. Yine de kutusu, bileziği, tasarımı, tarihi, her şeyiyle mükemmel bir saat. İlerde kilo alırsam ve bilekler kalınlaşırsa ilk düşüneceğim saatlerden olacak :D merak eden varsa liste fiyatı üzerinden %12 indirim yaptılar 7000TL fiyat verdiler.

Resim

Oris 1965 40 mm öneririm legend diver çok büyük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
tpskl

Mesaj cbmad » 14 Şub 2018, 21:00

Seiko mini turtle diver ve 62mas modern versiyon stoklara girmiş, kolda deneyen var mıdır forumdan, yorum veya foto olsa burada :thumbup:
Kullanıcı avatarı
cbmad

Mesaj Ankthas » 14 Şub 2018, 21:21

tpskl yazdı:
Ankthas yazdı:Dün Akasya Konyalı Saat'de Legend Diver mesh bilezikli denedim. Çok güzel bir saat gerçekten ama benlik değilmiş bunu gördüm. 42mm kullandığım bir saat ölçüsü aslında ama o boynuzlar çok uzun ve kolumdan taşıyor. Yine de kutusu, bileziği, tasarımı, tarihi, her şeyiyle mükemmel bir saat. İlerde kilo alırsam ve bilekler kalınlaşırsa ilk düşüneceğim saatlerden olacak :D merak eden varsa liste fiyatı üzerinden %12 indirim yaptılar 7000TL fiyat verdiler.

Resim

Oris 1965 40 mm öneririm legend diver çok büyük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tudor Black Bay heritage ile birlikte bu üç heritage model benim için hedef modeller şu anda. Diğer ikisini de en kısa sürede denemek istiyorum LLD şimdilik elendi gibi duruyor.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj MertYe » 03 Mar 2018, 02:25

Full Beyaz Altın mantık olarak bana ters gelse de denemelerin yıldızı white gold pepsi ve daytona idi. Şahsi düşüncem grey marketten 15-16k euroya çelik daytona alınacağına güzel bir indirim ile white gold çok daha güzel bir alternatif olabilir. Tabi yanlış anlaşılmasın güzel bir indirimlede olsa aynı paralara gelmeyecektir hatta 8-10 bin eurodan fazla fark olacaktır ama bilezik dahil komple altın bir Rolex ile çelik arasında böyle bir fark çıkıyorsa bence durup bir düşünmek lazım.

Platin day date yarım kilodan hallice ağırlığıyla yürekleri dağlıyordu :D Fiyatlarından dolayı alternatifler çok olsa da baget pırlanta olmayan ice blue kadran Day date'i de denesem muhtemelen vurulacaktım. Birkaç tane de vitrin fotosu serpiştiriyorum araya. @Tgm'nin deyişiyle vitrin tam Fatality...

Rolex altın ve platin kadranlarını çeliklerede yapsa ne güzel olacak ama sağolsunlar bu konuda hep bizi üzüyorlar diyerek daha fazla uzatmıyorum.

ResimResimResimResimResimResimResimResimResim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj ÜmitYüksel » 03 Mar 2018, 02:49

Mertye, teşekkürler.Neden se tüm rolex mağazılarında aynı saatler her daim var ve artık bu saattlerin aksesuarmı yoksa herdaim satılmayan modellermi olduğunu anlamaya çalışıyorum.Bakalım 20 gün oldu.
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj Umutt » 03 Mar 2018, 08:52

asuspc yazdı:Mertye, teşekkürler.Neden se tüm rolex mağazılarında aynı saatler her daim var ve artık bu saattlerin aksesuarmı yoksa herdaim satılmayan modellermi olduğunu anlamaya çalışıyorum.Bakalım 20 gün oldu.

:))
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj ÜmitYüksel » 03 Mar 2018, 10:06

Akşam biraz fazla kaçırınca zırvalamışım [emoji51] demek istediğim tüm mağazalarda vitrinde aynı saatler

Umtyksl
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj Caner1983 » 03 Mar 2018, 10:58

Mert insan pepsi bezeli bileğe takıp foto alırdı üzdün beni :(
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners