Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

Mesaj mturann » 18 Oca 2018, 21:56

MrOzcan yazd覺:Ben de 癟ok bilindik bir al覺veri sitesinden PRS 516 alm覺t覺m. ok b羹y羹k bir indirim olmamas覺na ramen sahte 羹r羹n g繹nderdiler. Forumda konu a癟t覺m siteyi ve sitenin tedarik癟isisi g繹nderdikleri 羹r羹n羹 yay覺nlad覺m ama konu kald覺r覺ld覺. Takip ediyorum bu tedarik癟i iki farkli irket 羹zerinden hala tissot seiko marka sahte saatleri orjinal fiyatina satiyor.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Bu siteyi a癟覺k olarak buraya da yazmal覺s覺n覺z bence.
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj MrOzcan » 21 Oca 2018, 09:37

mturann yazd覺:
MrOzcan yazd覺:Ben de 癟ok bilindik bir al覺veri sitesinden PRS 516 alm覺t覺m. ok b羹y羹k bir indirim olmamas覺na ramen sahte 羹r羹n g繹nderdiler. Forumda konu a癟t覺m siteyi ve sitenin tedarik癟isisi g繹nderdikleri 羹r羹n羹 yay覺nlad覺m ama konu kald覺r覺ld覺. Takip ediyorum bu tedarik癟i iki farkli irket 羹zerinden hala tissot seiko marka sahte saatleri orjinal fiyatina satiyor.

Bu siteyi a癟覺k olarak buraya da yazmal覺s覺n覺z bence.
Merhaba

O kadar ura覺yorum foto ekliyorum siliniyor. Tekrar silineceini d羹羹nd羹羹m i癟in yazmad覺m. Bu konular neden kapat覺l覺yor bilmiyorum bakalar覺 da doland覺r覺lmasin diye yaziyoruz sonucta. Ben 1v1y 羹zerinden ald覺m. Ama sat覺c覺 savran saat ayrica star saat uzerinden de bircok al覺veri sitesi 羹zerinden sat覺 yap覺yor. Zaten Tissot markasinin yetkili saticisi degil. Marka sahibine de sikayet ettim hem Turkiye hem 襤svi癟re'ye saati gondermedim ama parami geri alabilmek icin.

Kendilerince kullanim k覺lavuzu garanti belgesi hazirlamislar birde. Anlamayan insan cok rahat inanir. Mekanizma in mal覺 zaten.ResimResimResimResimResimResimResimResim

Kullan覺c覺 avatar覺
MrOzcan

Ya: 31
Kay覺t: 02 Eki 2016, 13:26

Mesaj burakyigit » 21 Oca 2018, 09:56

ge癟mi olsun. :o
Kullan覺c覺 avatar覺
burakyigit

Ya: 38
Kay覺t: 01 Eyl 2017, 20:13

Mesaj azizkaya » 21 Oca 2018, 10:37

Ge癟mi olsun.

SM-N910C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Al覺nca ya da sat覺nca piman olmad覺覺m bir saat olmad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
azizkaya

Kay覺t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj JoeDoe » 22 Oca 2018, 08:53

Forum yetkililerinin bu durumda etik davran覺p yasal boluun arkas覺nda durmal覺lar.
Kullan覺c覺 avatar覺
JoeDoe

Ya: 39
Kay覺t: 07 Eyl 2015, 02:20

Mesaj moy » 22 Oca 2018, 12:19

ok ge癟mi olsun.Umar覺m arac覺 site arkas覺nda durur ve gerekli yapt覺r覺mlar uygulan覺r.Giden para yerine konulur elbet ama insan heves yap覺yor hayal kuruyor kargosunu bekliyor sonra olanlara bak.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj eraslani » 22 Oca 2018, 12:46

Kutuyu bilemiyorum ama saat sahte olmayabilir mi acaba ? Ben 1 y覺ldan fazla kulland覺m bu modelden..A癟覺kcas覺 g繹z羹me 癟ok farkl覺 g繹r羹nmedi.
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj mturann » 22 Oca 2018, 15:46

Saatin sahte olduunu nas覺l anlad覺n覺z acaba? Bunu da bizlerle paylaabilir misiniz?
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 124 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners