Iphone X mi ( plus mı?

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Iphone X mi ( plus mı?

Mesaj rolexcollector » 12 Oca 2018, 00:02

İphone u 3,4,5 dahil kullandım. Sonra hem aşırı yavaşlama (versiyon yükseldiğinde), hem tek tip tasarım kullanma mecburiyeti, hem de yüksek fiyatı nedeniyle note 3 ile android e döndüm. S6, Sony Xperia kullandım bşr dönem , s7, ve şu an s8, kullanıyorum ve çok memnunum. Plus ve note bence büyük ve gereksiz. Araç kullanırken tek elle daha kolay idare ediliyor standart s serileri...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj onurcan3461 » 12 Oca 2018, 15:59

Nişanlımla aynı ikilemde kaldık kendisi X modelini tercih etti ve çok memnun. Eğer x’in plus modeli çıkarsa ileride bende 8p mi satıp ona geçebilirim. X’in kasası ve tokluğu, yüzeyi benimde çok hoşuma gidiyor
Kullanıcı avatarı
onurcan3461

Mesaj MaLi » 12 Oca 2018, 17:27

İphone 3'ten beri nerdeyse bütün modelleri kullandım, dahası iş yerinde bilgisayarım imac, evde macbook pro, ipad pro yani tüm elektronik aletlerim apple. Geçen hafta 6splus yerine x almak için gittim. Kutuyu aldım ödemeye geçecekkken note8e bakayım dedim ve iphoneu bırakıp note8 aldım. Bana göre iphone x'in note8 e göre hiç bir artısı kalmamış. Deneyin derim kendi adıma. Ben bir apple fan olarak beni bile pişman etmedi beni açıkçası.
Kullanıcı avatarı
MaLi

Mesaj rtalhaustun » 12 Oca 2018, 17:51

MaLi yazdı:İphone 3'ten beri nerdeyse bütün modelleri kullandım, dahası iş yerinde bilgisayarım imac, evde macbook pro, ipad pro yani tüm elektronik aletlerim apple. Geçen hafta 6splus yerine x almak için gittim. Kutuyu aldım ödemeye geçecekkken note8e bakayım dedim ve iphoneu bırakıp note8 aldım. Bana göre iphone x'in note8 e göre hiç bir artısı kalmamış. Deneyin derim kendi adıma. Ben bir apple fan olarak beni bile pişman etmedi beni açıkçası.

Ben de Note 8 kullanıyorum.Üretkenlik olarak iPhone'dan daha iyidir. Bir incelemenizi ben de tavsiye ederim.
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Mesaj hlkshnr » 12 Oca 2018, 18:37

Yarin sirkeciye gidip fiyatlara bakacagim note 8 i incelemeye basladim x in uzerinde olduguna dair yorumlar çok dediğiniz gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
hlkshnr

Mesaj fortis » 13 Oca 2018, 15:54

Benim elektronik ürünlerde temel bir felsefem var. En iyi elektronik ürün servise en az gidenidir. Gittiğinde de en iyi servis hizmeti verendir. Dolayısıyla iphone vs. samsung kıyaslamasında benim için iphone her türlü samsung’un önünde. Peki neden? Tecrübeyle sabit de ondan. Şu an ilk çıktığı günlerde aldığım iphone 6’yı halen kullanıyorum. İlk çıktığında note 3 almıştım. Bir senenin sonunda telefondaki işletimsel ve donanımsal problemler nedeniyle samsung servisiyle muhatap olmam gerekti. Benden uzak Allah’a yakın olsun. O derece kötü, o derece tüketici düşmanı bir servis. Peki ya iphone servisi tecrübem nasıldı? Telefonumun garantisinin bitmesine 12 gün kala hoparlöründen ses almakta zorlanmam üzerine telefonu servise verdim. Yaklaşık 5 gün sonra yenisini verdiler. Yok tamir edeceğiz, yok servis süremiz 21 iş günüdür lütfen bekleyin gibi zart zurt işlerle uğraşmadım. Son batarya ve yavaşlatma skandalı iphone için tabi ki önemli bir prestij kaybı yaşattı. Ama en azından henüz elimizde patlayan bir telefon üretecek kadar ileri gitmediler. :)

Ios ve Android kıyaslamasında ise artık ios’un o kadar da ileride olduğunu sanmıyorum. O nedenle Samsung harici android tabanlı telefonlara da bir bakın derim.

Kullanıcı avatarı
fortis

Mesaj rolexcollector » 13 Oca 2018, 22:10

fortis yazdı:Benim elektronik ürünlerde temel bir felsefem var. En iyi elektronik ürün servise en az gidenidir. Gittiğinde de en iyi servis hizmeti verendir. Dolayısıyla iphone vs. samsung kıyaslamasında benim için iphone her türlü samsung’un önünde. Peki neden? Tecrübeyle sabit de ondan. Şu an ilk çıktığı günlerde aldığım iphone 6’yı halen kullanıyorum. İlk çıktığında note 3 almıştım. Bir senenin sonunda telefondaki işletimsel ve donanımsal problemler nedeniyle samsung servisiyle muhatap olmam gerekti. Benden uzak Allah’a yakın olsun. O derece kötü, o derece tüketici düşmanı bir servis. Peki ya iphone servisi tecrübem nasıldı? Telefonumun garantisinin bitmesine 12 gün kala hoparlöründen ses almakta zorlanmam üzerine telefonu servise verdim. Yaklaşık 5 gün sonra yenisini verdiler. Yok tamir edeceğiz, yok servis süremiz 21 iş günüdür lütfen bekleyin gibi zart zurt işlerle uğraşmadım. Son batarya ve yavaşlatma skandalı iphone için tabi ki önemli bir prestij kaybı yaşattı. Ama en azından henüz elimizde patlayan bir telefon üretecek kadar ileri gitmediler. :)

Ios ve Android kıyaslamasında ise artık ios’un o kadar da ileride olduğunu sanmıyorum. O nedenle Samsung harici android tabanlı telefonlara da bir bakın derim.

Note 3 görüşünüze katılıyorum. Ama çok sular aktı ve note 8 sorunsuz bir cihaz oldu

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj ÜmitYüksel » 13 Oca 2018, 23:09

fortis yazdı:Benim elektronik ürünlerde temel bir felsefem var. En iyi elektronik ürün servise en az gidenidir. Gittiğinde de en iyi servis hizmeti verendir. Dolayısıyla iphone vs. samsung kıyaslamasında benim için iphone her türlü samsung’un önünde. Peki neden? Tecrübeyle sabit de ondan. Şu an ilk çıktığı günlerde aldığım iphone 6’yı halen kullanıyorum. İlk çıktığında note 3 almıştım. Bir senenin sonunda telefondaki işletimsel ve donanımsal problemler nedeniyle samsung servisiyle muhatap olmam gerekti. Benden uzak Allah’a yakın olsun. O derece kötü, o derece tüketici düşmanı bir servis. Peki ya iphone servisi tecrübem nasıldı? Telefonumun garantisinin bitmesine 12 gün kala hoparlöründen ses almakta zorlanmam üzerine telefonu servise verdim. Yaklaşık 5 gün sonra yenisini verdiler. Yok tamir edeceğiz, yok servis süremiz 21 iş günüdür lütfen bekleyin gibi zart zurt işlerle uğraşmadım. Son batarya ve yavaşlatma skandalı iphone için tabi ki önemli bir prestij kaybı yaşattı. Ama en azından henüz elimizde patlayan bir telefon üretecek kadar ileri gitmediler. :)

Samsung s4 kullandım ve hala küçük oğlum kullanıyor sorun çıkmadı . Bir iPhone’ci olarak ,

4s bir kere ekran değişimi yaşadım ve hala duruyor ama çalışmıyor

5s = 2 defa garantiden değişti home tuşu ve kilitlenme sorunu ve hala bende

6s= 1 sefer değişti ve hala bende

7= henüz batarya çabuk bitmesi harici sorunsuz kullanıyorum .

iPhone sevdiğim noktası ürün değişimi yapıyor fakat buda telefonu temiz kullanmışsanız kasasında ekranında çizik göçük olmazsa . Yoksa etrafımda 3 aylık telefonu bozulan ama değiştirilmeyen para istenen çok kişi var .

Umtyksl
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 38 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners