Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Parfüm Üzerine Paylaşımlar Bölümü

Re: Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj Hellhound » 31 Ara 2017, 10:50

Maybek yazdı:@hellhound simdilik paylasimdan azar azar denemelik aliyorum ne alsam once bakiyorum ne yazmissin diye :) Burun hassasiyeti zamanla mi olusuyor? temel de cicek wood leather vetiver cok bariz farkliliklari alabiliyorum ama acilis base kapanista ara kokulari ayiramiyorum ama anlamaya calismak bile keyif veriyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hassasiyet olarak tanımlanabilir mi emin değilim ancak zamanla sıkça karşılaşılan ve burnun alıştığı içerikler ayırt edilmeye başlıyor. Ve haklısınız, anlamaya çalışmak bile keyifli :champ:
gurmekokular
Kullanıcı avatarı
Hellhound

Mesaj demiral » 02 Oca 2018, 01:41

Çok uzun süredir Black Orchid kullanıyorum, inanın artık hissetmemeye başladım bile ama bırakamıyorum. Geçenlerde annemin tavsiyesi üzerine kilian baktım ama o kadar çok çeşidi var ki bir türlü sonuca varamadım.
Abilerim, kardeşlerim, kilian konusunda önereceğiniz, black orchid tadında (ağırlık ve içerik) kilian modeli var mıdır acep

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
demiral

Mesaj Cruciatus » 02 Oca 2018, 17:07

Frederic Malle Monsieur mü, Creed Aventus mu derken ikinici şişe Aventus’u almış oldum.

Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj alcatraz64 » 02 Şub 2018, 15:18

Yeni bir parfüm arayisina girdim.
Suan joop homme,Givenchy Gentleman,Calvin Klein obbession,ysl l homme libre ve gabbana the one var elimde.
Biraz arastirma yaptim.

Léau D Issey-Issey Miyoke
Givenchy Pi
Tom Ford Noir EDT bunlarin arasinda kaldim.Sizce hangisi?Kalici ve farkedilebilirligi iyi olmasi lazim.Bunlarin disinda öneriniz var mi?
Fiyat konusunda 500 ü pek gecmek istemiyorum.

Edit:Sentetik bir koku istemiyorum.
Kullanıcı avatarı
alcatraz64

Mesaj sali » 02 Şub 2018, 16:12

Tom Ford Noir EDT bende var gayet güzle bir koku
En güzel saat taktıgında keyif aldıgın saatdir.
Kullanıcı avatarı
sali

Mesaj Hellhound » 03 Şub 2018, 10:09

demiral yazdı:Çok uzun süredir Black Orchid kullanıyorum, inanın artık hissetmemeye başladım bile ama bırakamıyorum. Geçenlerde annemin tavsiyesi üzerine kilian baktım ama o kadar çok çeşidi var ki bir türlü sonuca varamadım.
Abilerim, kardeşlerim, kilian konusunda önereceğiniz, black orchid tadında (ağırlık ve içerik) kilian modeli var mıdır acep

Black Orchid sevenlerin hoşlanabileceği Kilian modelleri: Love, Back to Black, Black Phantom ve Intoxicated.

Black Orchid'e çok benzer (esinlenme diyelim), biraz daha rahat kullanılabilir bir parfüm arayışında iseniz Tiziana Terenzi Maremma doğru adres olacaktır.
gurmekokular
Kullanıcı avatarı
Hellhound

Mesaj Hellhound » 03 Şub 2018, 10:11

alcatraz64 yazdı:Yeni bir parfüm arayisina girdim.
Suan joop homme,Givenchy Gentleman,Calvin Klein obbession,ysl l homme libre ve gabbana the one var elimde.
Biraz arastirma yaptim.

Léau D Issey-Issey Miyoke
Givenchy Pi
Tom Ford Noir EDT bunlarin arasinda kaldim.Sizce hangisi?Kalici ve farkedilebilirligi iyi olmasi lazim.Bunlarin disinda öneriniz var mi?
Fiyat konusunda 500 ü pek gecmek istemiyorum.

Edit:Sentetik bir koku istemiyorum.

Alternatifleriniz arasından sentetik hissiyatı en az hissedilir olan Tom Ford Noir. Ancak onun da fark edilirliği diğerlerinin gerisinde kalıyor.
gurmekokular
Kullanıcı avatarı
Hellhound

Mesaj dijitaltutku » 27 Şub 2018, 11:12

Marc Jacobs Bang kullanıyorum.. Uzun parfüm arayışlarından sonra bir mucize gibi ulaştığım ve işte bu dediğim keskin kokulu..Piyasadaki çiçek kokulu parfümlerin aksine tamamen maskülen ve farklı yapıda ve rahatsız etmeyen tam bir erkek kokusu..Bu parfümden başka parfüm inanın hep kadın kokusu gib geliyor bana..Kalıcılığı pek tatmin edici olmasa da memnunum
Kullanıcı avatarı
dijitaltutku

ÖncekiSonraki

Dön TSF Parfüm - Perfume

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners