Klasik saat

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Klasik saat

Mesaj Ankthas » 16 Kas 2017, 19:14

Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Cruciatus » 16 Kas 2017, 19:46

Avukat21 yazdı:Arkadaşlar söylediğiniz saatler gayet güzel ancak Türkiyede nerden alabilirim bunları? Yetkili satıcıları bulamadım.

Seiko’yu Seiko satan heryerde bulabilirsiniz. Misal Ankara’da yaşıyorsanız Necatibey’deki bayide güzel fiyat veriyorlar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj Avukat21 » 16 Kas 2017, 21:35

Diyarbakırda yaşıyorum ve burda sadece saat ve saat var. Seiko mevcut ama ben tissot alıcam sanırım. Ne kadar zormuş saat almak arkadaş ya. İnternet sitelerine güvenemiyorsun yurdışından alamıyorsun güvenilir saatçiler çok pahalı ne yapacağımı şaşırdım.
Kullanıcı avatarı
Avukat21

Mesaj fortis » 17 Kas 2017, 20:45

Avukat21 yazdı:Diyarbakırda yaşıyorum ve burda sadece saat ve saat var. Seiko mevcut ama ben tissot alıcam sanırım. Ne kadar zormuş saat almak arkadaş ya. İnternet sitelerine güvenemiyorsun yurdışından alamıyorsun güvenilir saatçiler çok pahalı ne yapacağımı şaşırdım.

Meslektaşım, güvenilir bayilerin internet mağazalarından alabilirsiniz bence. Seiko için abt saat veya vanlılar saatin n11 ya da hepsiburada mağazalarına bakıp, telefonla da bayiden stok teyidi aldıktan sonra satın alabilirsiniz. Sorun yaşayacağınızı çok zannetmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
fortis

Mesaj fiz334 » 17 Kas 2017, 21:49

Hca yazdı:Hukuk okuyorum

:lol:
Kullanıcı avatarı
fiz334

Mesaj Elçibey » 28 Kas 2017, 16:15

Claude Bernard markasını da degerlendirebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Elçibey

Mesaj manil » 28 Kas 2017, 17:05

Hca yazdı:Hukuk okuyorum

Anlamlı bir mesaj.
“Some people feel the rain. Others just get wet.”

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj DenizKSK » 28 Kas 2017, 17:32

fortis yazdı:
Avukat21 yazdı:Diyarbakırda yaşıyorum ve burda sadece saat ve saat var. Seiko mevcut ama ben tissot alıcam sanırım. Ne kadar zormuş saat almak arkadaş ya. İnternet sitelerine güvenemiyorsun yurdışından alamıyorsun güvenilir saatçiler çok pahalı ne yapacağımı şaşırdım.

Meslektaşım, güvenilir bayilerin internet mağazalarından alabilirsiniz bence. Seiko için abt saat veya vanlılar saatin n11 ya da hepsiburada mağazalarına bakıp, telefonla da bayiden stok teyidi aldıktan sonra satın alabilirsiniz. Sorun yaşayacağınızı çok zannetmiyorum.

+1

ABT Saat (Aydın Saat), Vanlılar saat, Tempus gibi işletmelerin online satış sitelerindeki mağazalarından alışverişte hiç bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. :thumbup:
"A Samurai always wears two swords."
Kullanıcı avatarı
DenizKSK

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 132 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners