Rolex Onerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rolex Onerisi

Mesaj Salihizmir » 26 Eki 2017, 00:04

Cidden kafam cok kaydi cok teşekkür ederim bezeldeki güncel yazı tipi ve panda gibi kadran enfes:)
Kullanıcı avatarı
Salihizmir

Mesaj ivanko » 26 Eki 2017, 02:21

sedir yazdı:Resim

Değerli forumdaşım, düzgünce sorulmuş bir soruya verdiğiniz bu imalı cevabı şık bulamadım. Sanırım aynı düşünce yapısıyla; benim de sahip olduğum, ve severek kullandığım ( 250 TL lik ) Swatch System 51 almalı mıyım ? sorusuna çöp tenekesi resmi paylaşarak cevap vermek de aynı derecede şık olmaz.
Kullanıcı avatarı
ivanko

Mesaj ivanko » 26 Eki 2017, 02:30

Salihizmir yazdı:Selamlar:)
26 yasindayim Çelik altın veya tam altin saatlere gözüm cok Kayar hale geldim.
Ap 15400 submariner hulk ve 116610ln var ilk hedefim 15400 siyah kadrani 15202 ile değiştirmek ancak bi yandanda Çelik altın veya tam altın rolexlere gözüm kayiyor cok kisa bir sure yachtmaster silikon kayışlı saat 116655 kullandım Ve altın saatin ağırlığı cok hoşuma gitti sizce rose mu yellide mu birde yasıma göre onerebiliceginiz ne saat olabilir?

Sahip olduğunuz iki adet Submariner dan birini (özellikle Hulk ın şu anda 2. el değeri çok yüksek ) 116618 lb mavi kadran ile değiştirmeyi düşünür müydünüz? . Bence yaşınıza da uygun olacaktır.
Kullanıcı avatarı
ivanko

Mesaj rolexcollector » 26 Eki 2017, 04:42

ivanko yazdı:
sedir yazdı:Resim

Değerli forumdaşım, düzgünce sorulmuş bir soruya verdiğiniz bu imalı cevabı şık bulamadım. Sanırım aynı düşünce yapısıyla; benim de sahip olduğum, ve severek kullandığım ( 250 TL lik ) Swatch System 51 almalı mıyım ? sorusuna çöp tenekesi resmi paylaşarak cevap vermek de aynı derecede şık olmaz.
Taş gediğine konmuş!

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj bumega » 26 Eki 2017, 10:58

Bende bunu cok beğeniyorum. Nazim beyin gösterdiğinin farkli kadran rengi. Silikon kayistansa böyle bir tercih daha uzun ömürlü olucaktir. Resim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
bumega

Mesaj Salihizmir » 26 Eki 2017, 16:42

Sevgili ivanko evet o saati gercekten cok dusundum ancak tam bir Fenerbahçe saati gibi geliyor:)Hasta besiktasliyim ama su aralar inanılmaz degerli yeşil submarinerler temiz bir 116618 e hayır demem takasta:)
Kullanıcı avatarı
Salihizmir

Mesaj Salihizmir » 26 Eki 2017, 16:45

Bu arada sedir kullanıcı adiyla yorum yapan arkadas hakkindada yorum yapmak istemiyorum o mesajı uygun gördüyse sıkıntı yok ben gercekten değerli forum üyelerinden ve benden yaşça büyük abilerimden saat tecrubeleri ve fikirlerini almak icin soru sordum.Saatler gösteriş ve sekil icin değildir saatlerin ruhu apayridir ben buna inaniyorum.
Kullanıcı avatarı
Salihizmir

Mesaj rolexcollector » 26 Eki 2017, 17:33

Salihizmir yazdı:Bu arada sedir kullanıcı adiyla yorum yapan arkadas hakkindada yorum yapmak istemiyorum o mesajı uygun gördüyse sıkıntı yok ben gercekten değerli forum üyelerinden ve benden yaşça büyük abilerimden saat tecrubeleri ve fikirlerini almak icin soru sordum.Saatler gösteriş ve sekil icin değildir saatlerin ruhu apayridir ben buna inaniyorum.
Bravo. Biraz zenginin malı züğürdün çenesi meselesi olmuş

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Orhanate ve 79 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners