Cartier 癟elik alt覺n (w7100039) kay覺 tavsiyesi hakk覺nda

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Cartier 癟elik alt覺n (w7100039) kay覺 tavsiyesi hakk覺nda

Mesaj Umutt » 09 Eki 2017, 22:13

Deerli arkadalar 繹ncelikle hepinize teekk羹rler payla覺mlar覺n覺z i癟in.

Kerim Bey merhaba, vazge癟tim zaten bu minimal kay覺tan, siyah ve kahve deri kay覺 ile deiimli devam edeceim san覺r覺m,

Asymptote Cengiz Hocam 癟ok dikkatlisin her zamanki gibi :) Bu sefer dikkat edeceim kay覺 se癟iminde.

Afl, khef selamlar, two tone bilezik kafa kar覺t覺r覺c覺 derecede 覺k ama elimde yok maalesef, benimki default olarak 羹zerinde siyah deri kay覺 ile gelen model. Ayr覺ca almak b羹t癟emi baya覺 bir h覺rpalar. Kahveden de s覺k覺ld覺覺m
i癟in siyah ile birlikte deitirerek kullanaca覺m art覺k.

uhpu, d羹z siyah ile denedim ama croco ile daha iyi geldi g繹z羹me, teekk羹rler 繹neri i癟in.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj SeiKinetic » 12 Eki 2017, 13:51

Minimal kay覺 bu kasan覺n alt覺nda ezilir. K覺smen, Daytona'ya nato takmak gibi olur diye d羹羹n羹yorum. 襤lk fotoraftaki kay覺 harika. ok s覺k覺ld覺ysan belki bir koyu ya da a癟覺k ton tercih edilebilir. Ama kesinlikle minimal olmamal覺 bence.
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Mesaj Umutt » 14 Eki 2017, 22:38

Seikinetic hakl覺s覺n覺z, KKarakus da yapm覺st覺 ayni tespiti, minimal i tamamen eedim. zerindeki kahve kay覺 ve kendi siyah kay覺覺 ile d繹n羹羹ml羹 olarak kullanmaya devam edeceim. ok teekk羹rler payla覺m i癟in
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Mesaj bumega » 15 Eki 2017, 00:04

Bende orjinal siyah kayisa devam derim hocam. Kontrast etkisiyle kadran daha 繹n plana cikmis ve saati albenili g繹stermi. [emoji1303]

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
bumega

Ya: 41
Kay覺t: 04 Eyl 2017, 00:11

Mesaj Cruciatus » 15 Eki 2017, 00:19

Cartier belli ki kadrandaki rakamlarla kordonu eletirerek siyah kordon takm覺 saate.. sizin kahve de gayet uyumlu olmakla birlikte siyahtan devam edin bence.

Belli 癟izgisi olan bir saat. ok da 癟izgisi ile oynamay覺n derim.

Ve hep dediim gibi, inan覺lmaz net ve g羹zel bir kadran覺 var. Forumda g繹rd羹羹mde ger癟ekten beendiim birka癟 saatten biri. Maallah diyelim nazar demesin.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj Umutt » 15 Eki 2017, 16:17

Bumega, Cruciatus teekk羹rler payla覺m覺n覺z i癟in. Ben de sizin gibi
d羹羹n羹yorum vazge癟tim kay覺 deiiminden.

Cruciatus, saati beenmenize sevindim. Asl覺nda al覺rken 癟elik alt覺n olduu i癟in biraz teredd羹t etmi ve salt 癟elik olan model ile aras覺nda kalm覺t覺m ama ald覺ktan sonra, boa endielendiimi anlad覺m. Ben de 癟ok seviyorum bu saati. Alt覺n, iyi i癟ilikle ve doru modelde kullan覺ld覺覺nda saatin maliyetini deil deerini ve estetiini art覺ran bir unsur oluyor bence. Tekrar teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

nceki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 85 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners