Valiz Seçimi Tavsiye

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Valiz Seçimi Tavsiye

Mesaj Mrt12 » 18 Haz 2017, 19:20

Tumi derim susarım

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mrt12

Mesaj Mrt12 » 18 Haz 2017, 19:24

Terasus yazdı:Ben de yeni isim geregi yurtdisina cikmak ve oralarda takim elbise giymek durumundayim. Daha onceki islerimde boyle bir durumum olmadigindan tecrubesizim. Takim Elbise'yi yurtdisi seyahatlerine duzgunce tasiyip goturmek icin bu amaca yonelik valiz mi almaliyim? boyle bir gereklilik var midir? Sizler takim elbisenizi ucakla nasil tasiyorsunuz? Tecrubeli arkadaslardan bilgi rica edecegim.

Takım elbise için hanger alman lazım kişisel eşyalar içinde cabın size bi trolley işini görür marka ise gerek ve şart koşul TUMİ olmalı

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mrt12

Mesaj Oblomov » 02 Eki 2017, 01:04

Takım elbise içim samsonite ın hem tekerlekli (kabin boy) hem de askılı çantaları var ama çok pahalı ve hiç indirime girmiyor
Kullanıcı avatarı
Oblomov

Mesaj demiral » 02 Eki 2017, 01:55

Oblomov yazdı:Takım elbise içim samsonite ın hem tekerlekli (kabin boy) hem de askılı çantaları var ama çok pahalı ve hiç indirime girmiyor

Samsonite'ın outlet mağazalarında 500 tl ye takım elbise askılı modeli var ama tabi ki pro dlx in yerini tutmaz ama diyebilirim ki sürekli yolculuk eden birisi için 1500 tl verip ömür boyu rahat edersiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
demiral

Mesaj maxx » 02 Eki 2017, 12:02

Cabin Size: Rimowa (Salsa deluxe)
Valiz: Samsonitte
El Çantası: Param çok, sorun yok diyorsan Bottega Veneta yada Acı kahve hakiki deri bir çanta, çok markada var ama bildiğim Türkiye'de yok
Sırt çantası: Tod's, çok para vermek istemiyorum diyorsan Nike, Adidas vs... bunların iyiliği pahalı bir çantaya göre dikkat çekmiyorlar dolayısıyla hırsızlığa maruz kalma riski daha az.

Bu dördü içinde benim için en önemlisi sırt çantasıdır, dışarı gittiğimde sırt çantası sürekli yanımdadır, herşeyim içindedir, hiç yanımdan ayırmam, işi bilenler, çok gezenler sırt çantasız adım atmaz

Valize verilen çantaya fazla para verilmez, önemli olan hafif ve sağlam olması
Kabin size çantanın önemli olayı double wheel olması, çok marka kullandım Alman Rimowa en iyisi, tek kötülüğü birşey koymak yada almak için havalimanında yere açtığında metaryeli gereği çizilebiliyor.
Kullanıcı avatarı
maxx

Önceki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners