Armani Saat Al覺n覺rm覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Armani Saat Al覺n覺rm覺

Mesaj hlkshnr » 19 Eyl 2017, 21:52

Eer saat hobi halini al覺r ilginiz artar ise ileride moda markas覺 kullanamazs覺n覺z almayin. Yok 繹yle olmaz derseniz fiyatlar覺 iyi arat覺r覺l覺p al覺nabilinir.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hlkshnr

Kay覺t: 14 Au 2016, 01:07

Mesaj rolexcollector » 20 Eyl 2017, 14:03

facerlann yazd覺:Moda markalar覺n覺 savunmuyorum, bende pek sevmem ama unu anlam覺yorum; moda markalar覺n覺n hep 癟ok ucuza imal edilip, hak etmedii deerde sat覺l覺yor deniliyor. (bende kat覺l覺yorum) Ama bir patek'te de durum ayn覺 (hatta 癟ok daha fazla). Kusursuz el i癟ilii var tamam da, yine de bu kadar k璽r koymalar覺 bana g繹re moda markalar覺yla ayn覺 durum. Eer begenilipte, s覺rf bu y羹zden tercih edilmiyorsa sa癟mal覺k. Bilmediim baka husus var ise ona bir ey diyemem.
G繹zard覺 ettiiniz nokta u. Patek e 25000 usd verip 癟elik saat al覺yorsunuz. Hem paran覺z deerini muhafaza ediyor veya deerleniyor, hem de as覺rl覺k 癟al覺an bir saatiniz oluyor. Ama 2000 lira verip ald覺覺n moda markas覺 saat 3 sene sonra 癟繹p, para da 癟繹p. Keyif dersen zaten saatten anlayan kii i癟in yok. Rolex, patek, omega devam :)

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan覺c覺 avatar覺
rolexcollector

Ya: 41
Kay覺t: 31 Mar 2010, 23:14

Mesaj cash » 20 Eyl 2017, 15:46

Umutt yazd覺:Hocam bu forumda kimse size moda markasi onermez, zaten biraz forumda vakit gecirdikten sonra siz de muhtemelen talep etmezsiniz. Bu rakamlara hem sn. Nzmokur un da belirttigi seoki, orient ve hatta citizen gibi japon markalari ve hem de Vostok, Luch ve Raketa gibi rus markalarumi bulabilirsiniz.Hepsinin de hem iscilikleri, hem mekanizmalari ve hem de genel malzeme kalitesi yazdiginiz saatten iyidir. Forumun ikinci el bolumune bakmanizi oneririm.

+1
Kullan覺c覺 avatar覺
cash

Ya: 42
Kay覺t: 25 Haz 2015, 18:11

Mesaj facerlann » 20 Eyl 2017, 16:18

nzmokur yazd覺:
facerlann yazd覺:Moda markalar覺n覺 savunmuyorum, bende pek sevmem ama unu anlam覺yorum; moda markalar覺n覺n hep 癟ok ucuza imal edilip, hak etmedii deerde sat覺l覺yor deniliyor. (bende kat覺l覺yorum) Ama bir patek'te de durum ayn覺 (hatta 癟ok daha fazla). Kusursuz el i癟ilii var tamam da, yine de bu kadar k璽r koymalar覺 bana g繹re moda markalar覺yla ayn覺 durum. Eer begenilipte, s覺rf bu y羹zden tercih edilmiyorsa sa癟mal覺k. Bilmediim baka husus var ise ona bir ey diyemem.
G繹zard覺 ettiiniz nokta u. Patek e 25000 usd verip 癟elik saat al覺yorsunuz. Hem paran覺z deerini muhafaza ediyor veya deerleniyor, hem de as覺rl覺k 癟al覺an bir saatiniz oluyor. Ama 2000 lira verip ald覺覺n moda markas覺 saat 3 sene sonra 癟繹p, para da 癟繹p. Keyif dersen zaten saatten anlayan kii i癟in yok. Rolex, patek, omega devam :)

bu konuda 癟ok hakl覺sn覺z, akl覺ma gelmedi ger癟ekten :oops: ama bu durum patek gibi markalar i癟in ge癟erli. Daha az b羹t癟eli saat markalar覺da, moda markalar覺yla ayn覺 s覺n覺fa girmi olmuyor mu? casio gibi...
Kullan覺c覺 avatar覺
facerlann

Ya: 25
Kay覺t: 18 Tem 2017, 16:48

Mesaj rolexcollector » 20 Eyl 2017, 19:35

facerlann yazd覺:
nzmokur yazd覺:

bu konuda 癟ok hakl覺sn覺z, akl覺ma gelmedi ger癟ekten :oops: ama bu durum patek gibi markalar i癟in ge癟erli. Daha az b羹t癟eli saat markalar覺da, moda markalar覺yla ayn覺 s覺n覺fa girmi olmuyor mu? casio gibi...
Mesela bir saatsever olarak akl覺mda kalan tek casio 癟elik model yok. G shock ayr覺 olarak deerlendirebilecek bir s覺n覺f. Tabii ki her saat markas覺 da paray覺 haketmeyebiliyor. O y羹zden iyice arat覺rmak ve bu ii sevmek laz覺m. Benim de 羹niversite de armani saatim oldu bu arada[emoji23] [emoji23] [emoji23] o olgunlua gelmek zaman ile oluyor.

The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan覺c覺 avatar覺
rolexcollector

Ya: 41
Kay覺t: 31 Mar 2010, 23:14

nceki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 76 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners