Armani Saat Al覺n覺rm覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Armani Saat Al覺n覺rm覺

Mesaj sedir » 17 Eyl 2017, 13:32

Kimse "alpgumus"羹n istedii cevab覺 vermemi :lol: ama "alpgumus"de soruyu tekrarlayarak 覺srar etmi istedii cevab覺 ben vereyim bari: "al覺n覺r al覺n覺r",

ama ekleyeyim ard覺ndan "sonra da piman olunur" :D
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj fasakasa » 17 Eyl 2017, 13:45

Moda markalar覺n覺n g羹zel tasar覺mlar覺 var ancak kalite anlam覺nda bir s羹re sonra tatmin etmeyebiliyor. Tatminsizlik olutuunda satmak istiyorsunuz bu sefer de ald覺覺n覺z覺n 4te 1i fiyat ediyor. O y羹zden m羹mk羹n mertebe moda markas覺 almasan覺z daha iyi derim amat繹r olarak :)
Kullan覺c覺 avatar覺
fasakasa

Ya: 31
Kay覺t: 18 Au 2016, 20:21

Mesaj atoprak » 17 Eyl 2017, 15:21

Al覺nmas覺na al覺n覺r, tak覺lmas覺na tak覺l覺r lakin arkadalar覺nda belirttii gibi bunlar moda markas覺 saatler...
Tasar覺m farkl覺l覺klar覺 d覺覺nda pek bir 繹zellikleri olmuyor.. mekanik olarak zaten kay覺t d覺覺 kabul edilirler... benzer fiyatlara al覺nabilecek ger癟ek saat markalar覺n覺n r羹nler her zaman daha uzun 繹m羹rl羹 olur ki daha ge癟 s覺k覺laca覺n覺z makinelerdir bunlar..

Benimde var iki tane moda markas覺 saatim .. ama yani ite... 繹yle bazen k覺yafete uydurmak i癟in tak覺yorum .. benim i癟in bir motivasyonla覺 yok
Kullan覺c覺 avatar覺
atoprak

Kay覺t: 23 ub 2013, 22:50

Mesaj ermansire » 17 Eyl 2017, 18:30

Al覺nmaz.
instagram.com/ermansire
Kullan覺c覺 avatar覺
ermansire

Kay覺t: 05 Ara 2012, 14:47

Mesaj Umutt » 17 Eyl 2017, 19:20

sedir yazd覺:Kimse "alpgumus"羹n istedii cevab覺 vermemi :lol: ama "alpgumus"de soruyu tekrarlayarak 覺srar etmi istedii cevab覺 ben vereyim bari: "al覺n覺r al覺n覺r",

ama ekleyeyim ard覺ndan "sonra da piman olunur" :D

pazar akam覺 iyi geldi bu yorum :)
tk.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj tf覺rt覺na » 17 Eyl 2017, 22:13

Moda markalar覺n fason olarak 羹rettii 羹r羹nler yerine sadece saat yapan markalara y繹nelin bencede. Dier arkadalar markalar覺 yazm覺 zaten. [emoji2]

SM-G935F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
tf覺rt覺na

Kay覺t: 01 Haz 2016, 22:39

Mesaj canberkakd » 19 Eyl 2017, 16:02

Bence bulasmayin. Sonrasinda pisman olabilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
canberkakd

Kay覺t: 20 Eki 2016, 21:35

Mesaj facerlann » 19 Eyl 2017, 21:49

Moda markalar覺n覺 savunmuyorum, bende pek sevmem ama unu anlam覺yorum; moda markalar覺n覺n hep 癟ok ucuza imal edilip, hak etmedii deerde sat覺l覺yor deniliyor. (bende kat覺l覺yorum) Ama bir patek'te de durum ayn覺 (hatta 癟ok daha fazla). Kusursuz el i癟ilii var tamam da, yine de bu kadar k璽r koymalar覺 bana g繹re moda markalar覺yla ayn覺 durum. Eer begenilipte, s覺rf bu y羹zden tercih edilmiyorsa sa癟mal覺k. Bilmediim baka husus var ise ona bir ey diyemem.
Kullan覺c覺 avatar覺
facerlann

Ya: 25
Kay覺t: 18 Tem 2017, 16:48

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 78 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners