TSF Sedan / SUV / Sport / Tuner / Vintage / Muscle

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Sedan / SUV / Sport / Tuner / Vintage / Muscle

Mesaj Tgm » 09 Eyl 2017, 10:19

asuspc :champ: olmuşken de hayalimdeki gibi olmasını istiyorum. Bu kadar yılın acısını dindirecek bir bmw olmalı. Mesela bekar olsam ve bütçe elverse 428i xdrive m paket coupe kırmızı içi ice blue tercih ederdim. Evli olunca ister istemez başka oncelikler devreye giriyor. Ama oyle ya da boyle 6 ay içinde istedigime yakın bir bavyeralı alacağım. Ne saat ne baska bisey, tek onceligim bu :D

Eraslani, ee tabi günümüz araçlarında artık 3, 5 marka hariç kötü araç kalmadı. Bunların rahatına alıştık biz. Mercedes bile olsa 25 yıllık bir teknoloji farkı var ortada. Ama yine de sl sl'dir. Hala alınacak vitamini vardır bence :) bir gelişme olursa bilgilendir bizi de lütfen :champ:
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullanıcı avatarı
Tgm

Mesaj ÜmitYüksel » 09 Eyl 2017, 11:32

Sayın TGM ,

Aynı düşüncedeyim, elimde olsa M paket 3 veya 4 kasa almak isterdim.Ama ne yazık ki hanımın yasakları ve işim gereği 5 kasaya binmek zorundayım.
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj MertYe » 09 Eyl 2017, 16:33

Tgm yazdı:asuspc :champ: olmuşken de hayalimdeki gibi olmasını istiyorum. Bu kadar yılın acısını dindirecek bir bmw olmalı. Mesela bekar olsam ve bütçe elverse 428i xdrive m paket coupe kırmızı içi ice blue tercih ederdim. Evli olunca ister istemez başka oncelikler devreye giriyor. Ama oyle ya da boyle 6 ay içinde istedigime yakın bir bavyeralı alacağım. Ne saat ne baska bisey, tek onceligim bu :D

Eraslani, ee tabi günümüz araçlarında artık 3, 5 marka hariç kötü araç kalmadı. Bunların rahatına alıştık biz. Mercedes bile olsa 25 yıllık bir teknoloji farkı var ortada. Ama yine de sl sl'dir. Hala alınacak vitamini vardır bence :) bir gelişme olursa bilgilendir bizi de lütfen :champ:
Bende bir ara baya 428i xdrive m paket kovalamıştım. Benim baktığım cabrio bir araçtı bayada hoş siyah içi kırmızı bir araç bulmuştum ama bekar olsakta evdekilerin coupe cabrio araçlara karşı olması ve 2.0 benzinli motorun tüketimine çok güvenememiş olmam beni önüme engel olarak çıkmıştı

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj Bg17 » 09 Eyl 2017, 18:04

Genel olarak bir bmw hayranligi sezinledim forumda...

Bende her araba aldigimda bmw ye sans veririm, her segmentden araba kullandim, niyeyse daha icime sinen bmw olmadi. Ilerisi icinde cok umutlu degilim.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

Mesaj Tgm » 09 Eyl 2017, 18:28

MertYe yazdı:
Tgm yazdı:asuspc :champ: olmuşken de hayalimdeki gibi olmasını istiyorum. Bu kadar yılın acısını dindirecek bir bmw olmalı. Mesela bekar olsam ve bütçe elverse 428i xdrive m paket coupe kırmızı içi ice blue tercih ederdim. Evli olunca ister istemez başka oncelikler devreye giriyor. Ama oyle ya da boyle 6 ay içinde istedigime yakın bir bavyeralı alacağım. Ne saat ne baska bisey, tek onceligim bu :D

Bende bir ara baya 428i xdrive m paket kovalamıştım. Benim baktığım cabrio bir araçtı bayada hoş siyah içi kırmızı bir araç bulmuştum ama bekar olsakta evdekilerin coupe cabrio araçlara karşı olması ve 2.0 benzinli motorun tüketimine çok güvenememiş olmam beni önüme engel olarak çıkmıştı

Boşver Mert, 320i ed m paket çok optimum bir seçim zaten :thumbup:

Başar Abi, yapma :D
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullanıcı avatarı
Tgm

Mesaj Baran » 09 Eyl 2017, 19:46

Başar abiniz arabacı bir adam degil,mercedese biniyor ahahahh BMW ona sert gelir :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj Bg17 » 10 Eyl 2017, 07:43

Mercedes gitti Baran ;) simdi yeni arabayi soylesem dilinizden dusmem.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

Mesaj MertYe » 11 Eyl 2017, 22:02

Tgm yazdı:
MertYe yazdı:

Boşver Mert, 320i ed m paket çok optimum bir seçim zaten [emoji106]

Başar Abi, yapma :D
Tüketim anlamında özellikle sağ ayağa mukayyet olunabildiği zaman gerçekten çok başarılı. M paketide gerçekten çok beğendiğim için şimdilik aramız çok iyi. Tabi başka bir fırsat çıkarsa kafalar karışabilir orası ayrı :D

Kullanıcı avatarı
MertYe

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners