TSF Baselworld 2017 Live Tour

TSF Baselworld Live Tour 2013 - 2014 - 2015 - 2016 -2017 - 2018 -2019

Re: TSF Baselworld 2017 Live Tour

Mesaj Ozgur » 24 Mar 2017, 17:54

Paylaşımlar için teşekkürler. Emeklerinize sağlık. Devamını merakla bekliyorum.
Festina lente
Kullanıcı avatarı
Ozgur

Mesaj Wwtr » 24 Mar 2017, 21:06

Teşekkürler arkadaşlar. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Wwtr

Mesaj Caner1983 » 24 Mar 2017, 22:43

khef yazdı:Saat sektorundeki gücüne saygı duymakla birlikte, artık daha fazla "Biver dokunuşu" gormek istemiyorum.

+10000
Özellikle de hublotumsu zenith???
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj Kakefe » 25 Mar 2017, 00:53

Bende hazir Zurichteyken kacamak yapip Basele zipladim.Baselworld e ilk kez geliyorum ve acikcasi umdugum gibi bulmadim. Hublot standinda Depeche Mode la soylesi vardi. Dave i cok severim konser disinda ilk kez bu kadar yakindan gordum iyi oldu. Cok severim depeche i . O da benim gibi epey yaslanmis. Neyse ana akim saatler konusuna arkadaslar deginmisler zaten oyle cok carpici bisey yok. Tudor cok ilgi goruyor ve bu seriden de bu sebeple devam ediyorlar. Ben genel goruslerin aksine yeni metal bezel ve chrono yu begendim. Asil merak ettigim Stowa , Sinn ve Squale standlarinda daha cok zaman harcadim. Stowa nin sahibi Jorg le yeni 90. yil serileri uzerinden konusma firsati bulduk. Takip eden biliyordur kollar ve indexlerin lume tonlari ile ilgili epey bir tartisma var. O konuda aciklamalar yapti WUS ta ilgili konuda ben de soylediklerini iletmeye calistim. Saatleri de elimde inceledim. Ön Siparis verdigim mavi marine de begendim.
Squale de yeni squale matic ve 60 atmoslari merak ediyordum. Onlari sira yuzunden elimde olmasa da vitrinden inceledim. Begendim. Meistersinger yeni cikardigi Circularis power reserve mavi kadrani begendim. Laco ya bir sans daha vermek istedim ve standa ugradim ama o luglar degismedigi surece laco takamayacagim kesinlesti.
Genel olarak isiklar yuzunden ve yanimdaki tek ekipman iphone oldugu icin fotolar sebebiyle kusura bakmayin.cektiklerimin arasindan kötünün iyilerini ekliyeyim.
ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Mesaj Thevenin » 25 Mar 2017, 03:09

Baselworld mevcudiyetimiz saglam, temsil muazzam :champ:

Kakefe :thumbup: Iste yaziysa yazi, kirmiziysa kirmizi :D
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj Baran » 25 Mar 2017, 09:31

Bende kısaca kendi yorumumu yapayım o halde..Fuara 2. defa geliyorum ve 2014'e göre kalabalığın büyük ölçüde azaldıgını söyleyebilirim.Bir saat sever için cennet oldugu aşikar fakat birsüre sonra kabak tadı vermeye başladı bende.Kabak demişken neden aklıma kabak tatlısı geldi bilmiyorum ahahahah :) Benim saat zevkim biraz tuhaf sanırım,yada farklı segmentlerin farklı modellerini defalarca kez kullandıktan sonra doyuma ulaşınca üstüne döviz kurununda artışıyla markaları ve modelleri acımasızca eleştirir oldum.

Koca fuarda begendiğim birkaç model oldu sadece..Zaten sevdigim birkaç marka varken cok sayıda saat begenmemde olanaksız oluyor.

Begendiğim modellerden biri Oris ProDiver serisine ait.Zaten kırmızılı saatleri oldukca severim,Buda oldukca güzel olmuş fakat üzüldüğüm nokta orisin tüm modellerindeki kayışları daraltmış olması.Tabi kayış daralınca silikonlardai kabartmalı Oris yazılarıda kücülmüş,tokada kücülmüş.Neden böyle birşey yaptıklarını anlayamadım.Bizim Oris TSF eski tip son nesildi sanırım,tanrıya şükür :champ: Dün gece Oris gecesine katıldık tüm ekip ordaydı ama ortam sormaya hiç müsait degildi :) Son olarak TSF projesi için tüm Tempus ailesine tekrardan teşekkürler :champ:

Resim
Resim

Gönül isterdiki tüm Orisleri koyayım ama sadece begendiklerimi cektim,onlarıda Can koysun yiiihaaa

Rolex konusunda "bir kırmızı yazı goyyymuşlar ne biçim yenilik bu markaya yakışhmadıı" seklinde düşünmüyorum,Rolexin reklamada yeni modelede ihtiyacı oldugunu düşünmüyorum.En kalabalık vitrin Rolex'indi hepside takılabilir guzel modellerdi.Adamlar 10 sene daha yeni model cıkartmasa satışları düşmez.Fotografları Can paylaşır :)

Bir diğer sevdiğim marka olan Breitling benim için tam bir şölendi..Niyeyse krolugumdan olacakki gösterişli kadranı kırmızı sarı falan olan saatleri acayıp spor buluyorum.Sarı kadranlıya gönlüm düştü yalan yok :)

Resim
Resim
Resim

Panerai fuarda olmaması büyük sacmalık ve komedi bence.Acıklamasını Bond yaptı sagolsun ama neden 2 ayrı fuar yapıldıgını mantıgım almadı,Ap si Panerai isi neyse ne hepsi tek fuarda toplanmalıydı..Ben kendi fuarımı kendim yaptım Panerai bu sene reklam yüzü olarak meshur Rolexci Baran'la bir sözleşme imzalamış,kendisini buradan kutluyorum :champ: :)

Resim

Ahahahaaufufugufksla yok bu yanlış oldu :)

Resim
Resim
Resim
Resim

Katıldıgımız özel sunumlardan birtaneside Tag Heuer di.İlk başta Hublot taklidi gibi yorumlarda bulunsamda saatleri elime alıp incelediğimde büyük haksızlık ettiğime karar verdim.Fiyatlarına cok oldukca kaliteli ve daha pahalı görünen modeller üretilmiş.Fotografları yine Can ve Bond paylaşırlar.Ayrıca en guzel eşantiyonlardan birini Tag Heuer verdi :champ:

Daha birkaç gün daha burdayız yazmaya devam ederim görüşlerimi,hersey şimdilik güzel ama yorucu gidiyor,buraya gezmeye değilde calışıp ekmek parasına ihtiyactan koşturmaya gelenlere Allah kolaylık versin :)

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj neperliva » 25 Mar 2017, 13:38

elinize saglik incelemeler icin. Iyi gezmeler :champ:
"Hata yapmayan kişi aslında genel olarak hiçbir şey yapmıyor demektir".
Kullanıcı avatarı
neperliva

Mesaj Cct » 26 Mar 2017, 00:47

Başlık güncellendi :thumbup:
Her türlü saat itinayla takılır.
Kullanıcı avatarı
Cct

ÖncekiSonraki

Dön TSF Live Baselworld 2019 Insider Tour / Özel Bölüm

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners