Oris TSF Edition ve Bana Yaşattığı

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Oris TSF Edition ve Bana Yaşattığı

Mesaj Shams » 17 Kas 2016, 17:30

Abi mahvettin bizi. Allah bir daha saatinden vazgeçecek günleri göstermesin. Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Shams

Mesaj Bond » 17 Kas 2016, 17:47

Duygularını paylaştığın için çok teşekkürler :champ: Rica ederim ben ne yaptım ki sizler olmasanız bu tip projeler zaten olması gereken şekilde olmaz. Önemli olan bu tip saatleri bir çok ayrı kişinin kendi isteği ile alıp beğenerek zevkle takması. Yoksa parasını verdikten sonra her zaman özel saat yaptırılır ama yüz kişi buna isteyerek iştirak edip keyifle kullanmaz. Saat sana böyle güzel ve anlamlı hissettirdiyse ne mutlu bana :champ:

Her zaman benim için bu saatler özel diye düşünürdüm ama burada bir aile olunmuş bir çok kişi için TSF Edition saat kullanmak bir çok güzel şey ifade ediyor. Dile kolay senelerdir burada bir sürü vakit geçirdik. Hayatlarımızın önemli bir parçası olmuş burası. Saat konuları dışında forum içinden bir çok dostluk oluşması zaten bunu gösteriyor. İyi günler, kötü günler hayatta her zaman olur ve olacaktır ama her şeyin başı sağlık :thumbup: Saatini güzel günlerde kullan :champ: Evladına seninle beraber sağlıklı uzun bir ömür dilerim :super:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj leonardo06 » 17 Kas 2016, 19:17

tekrar hoşgeldin :champ: bir umuttur yaşamak :thumbup:
Kullanıcı avatarı
leonardo06

Mesaj ekdellal » 17 Kas 2016, 21:49

fsinan yazdı:gerçi Şems ne demiş? Hayatım altüst oldu diye üzülme ne biliyorsun belki altı üstünden daha hayırlıdır, diye. Ne güzel söylemiş.

Harika. Boşuna sözlerin büyüğü, büyüklerin sözüdür dememişler. Saatinizi güzel günlerde kullanın.

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
ekdellal

Mesaj drkuthan » 17 Kas 2016, 22:24

Gözünden yaş gelmeyen boğazı düğümlenmeyen olmamıştır ama inanın hikayenizi okurken sizin kadar hüzünlendim ve sonrasında sizin kadar sevindim

Allah kimseye dert verip derman aratmasın, herşey hepimizin gönlünce olsun İnşallah
Kullanıcı avatarı
drkuthan

Mesaj fsinan » 18 Kas 2016, 09:09

Halden anlamayacak, düzgün, dingin, kaliteli insanlar olmasanız duygularımı paylaşmazdım zaten. Bu forumun bir katılımcısı olmaktan çok memnunum. Sağolun tekrar, hepinize teşekkürler. Allah razı olsun iyi dileklerini iletenlerden, ben de iyilikler diliyorum.
"Money has no owners, has spenders". -Omar
Kullanıcı avatarı
fsinan

Mesaj darksilence » 18 Kas 2016, 23:36

Saatin bende de manevi yükü çok fazladır. Elimde hangi saat olursa olsun oğluma bırakabileceğim manevi bir değer olucak (kıymetini bilirse tabi).

Anlattıklarınız çok anlam yüklü.. Keşke boşanmak son çare olsaydı diyicem ama yaşınız itibariyle son çare olmuştur eminim. Çocuğunuz için biraz zor dönemler olucak ama... aması ama oluyor işte... kısaca hayat...

Ben bile mlm'nin dediği gibi günde 3 defa aç karnına sürekli boşanıyoruz hep.. :D Sonrasında başımı çevirip bakıyorum ki daha 4 yaşında çocuğum var. Bu kötülüğü ona yapmaya hakkım(ımız) yok diyorum sonra ve yumuşuyorum(şimdilik)... sabır diyorum hep... oğlum için... dedim ya hayat bu her yönden sınanıyoruz... Allah sabırlar versin... Saatiniz içinde hayırlı olsun... kızınız içinde güzel bir gelecek diliyorum...Sevgiler, saygılar....
"As the Years Go Passing By..."
Kullanıcı avatarı
darksilence

Mesaj Umutt » 19 Kas 2016, 07:09

Üstad çok içten ve duygu yüklü bir paylaşım olmuş, hikayenin mutlu sonla bitmesine çok sevindim. Allah size kızınızla birlikte bir ömür mutlu sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin.. Hayatınıza anlam katan bu saatin bir hayat boyu güzel zamanlar göstermesi dileğiyle..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Umutt

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners