İzmir'de Saat Bakılacak Yerler

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: İzmir'de Saat Bakılacak Yerler

Mesaj PhD » 23 Eki 2012, 11:18

mobileden yazıyorum hatalar icin kb. izmire tatile geldim büyük şehir olunca saat kolleksiyonumu genisletebilirim diye düşündüm. bildiğiniz kişi yada mekan varmı. teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
PhD

Mesaj mlm » 23 Eki 2012, 11:42

waffenss yazdı:mobileden yazıyorum hatalar icin kb. izmire tatile geldim büyük şehir olunca saat kolleksiyonumu genisletebilirim diye düşündüm. bildiğiniz kişi yada mekan varmı. teşekkürler.

Diver tavsiyesi istemiştiniz, karar verebildiniz mi?
İzmirli arkadaşlar yardımcı olacaklardır konuyla ilgili..
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj PhD » 23 Eki 2012, 13:06

izmirde olanlar tekliflerini iletebilirler...birde 2. el mağazalar varmı
Kullanıcı avatarı
PhD

Mesaj sdr9935 » 23 Eki 2012, 13:33

Alsancakta DORA saat var 2.el çok kıymetli saatler bulabilirsiniz,Vakko ya yakın yeri,
Kullanıcı avatarı
sdr9935

Mesaj PhD » 23 Eki 2012, 23:38

Bugün cankayaya gittim tavsiye üzerine...fakat umduğundan kötü çıktı..
Kullanıcı avatarı
PhD

Mesaj OuttaTime » 21 Eyl 2016, 20:40

Selamlar. Eski bir konuyu hortlatmış olacağım ama merakım sadece mekanik (otomatik ve kurmalı) saatlere. Geçenlerde Konak'da gözüme çarpan ne kadar saatçi varsa girdim çıktım, fakat adamlara otomatik dediğimde bana sadece bir iki tane saat gösterebiliyorlar. Gerisi hep Quartz. Çok sözü edilen Karagöz saatte bile fazla seçenek yoktu.
İzmir'de otomatik saat ağırlıklı bir mağaza/dükkan var mıdır bildiğiniz? Hatta ikinci el alım satımı yapan yerler de olur, nitekim ucuza güzel saatler de bulabilirim diye tahmin ediyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
OuttaTime

Mesaj cemmt » 21 Eyl 2016, 22:17

İzmir'de Alsancak Gül sokakta günkut saat var üst veya orta segment saatlerin birçok çeşidini bulabilirsiniz ,Vintage saatiçin dora saati öneririm gene Alsancak'taki külahçıoğlu saat Rolex ve Tudor satıyor ,gül sokakta rotap var ama bunların içinde swatch omega seiko İwc gibi birçok markayı satan ve en iyi hizmeti günkut saat verir..ayrıca hakanefe nerdesin atladığımız bişeyler varsa tamamlarsın..oralar senden sorulurmuş duyduğumuza göre
Kullanıcı avatarı
cemmt

Mesaj cagatay10 » 21 Eyl 2016, 23:16

Gül Sokak'ta Rotap'ın tam karşısında benim senelerdir alışveriş yaptığım, 2. el koleksiyonu oldukça geniş olan Eriği Saat var. Websitesinin linkini de veriyorum aşağıda. Yalnız site bazen çok güncel olmayabiliyor, orada gördüklerinizin en az 3-5 katı saat mutlaka vardır dükkanda. Sahibi Levent Bey'de gayet tatlı, hoş sohbet biri. Bence o tarafa yolunuz düşerse muhakkak uğrayın.

http://www.erigisaat.com/
Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır...
Kullanıcı avatarı
cagatay10

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners