Oris Titan Divers in Love :)

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Divers in Love :)

Mesaj Bond » 14 Tem 2010, 12:53

Herojd yurtdışı indirimli fiyatlarına çok yakın bir bedele almışsın ikisinide, fiyat gayet uygun, her zaman söylediğimi gene tekrar edeyim " Demek ki isteyince ülkemizde de bu fiyatlara rahatça verilebiliyor firmalar " Pırlanta bu modeller için tebrikler ve teşekkürler diyelim o zaman. Zaten bunları USA'den son limitde indirimli alsan oradaki fiyatları $1100-1300 US senin model, eşininkide $1500-1700 US arasıdır.

Resim
Oris Divers Titan Small Seconds Date Diamonds 643 7636 71 91 RSW

Resim
Oris Divers Titan 'C' Small Second Date 643 7638 74 54 RS
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj Frax » 14 Tem 2010, 13:22

Hayırlı olsun yeni Orisler :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj herofb » 14 Tem 2010, 13:59

Fiyat konusunda içim şimdi daha da rahatladı ama dün akşam zaten ne olursa olsun almayı kafama koymuştum ve bizim için bu saatlerin manevi değeri yanında o kadar önemli değil

Bu arada büyük fotolar için ayrıca teşekkürler ederim ne kadar güzel duruyorlar öyle :)

Frax1
çok saol Oris'ler tırmanışta :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj polemik » 14 Tem 2010, 20:27

Çok şık olmuş gerçekten, iyi günlerde kullanmanızı dilerim. :)
Kullanıcı avatarı
polemik

Mesaj herofb » 15 Tem 2010, 08:44

Çok teşekkürler Polemik,umarım beyaz kayışımız geldikten sonra daha da güzel günlerde kullanacağız :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Re: Oris Titan Divers in Love :)

Mesaj Bond » 15 Tem 2010, 09:25

Beyaz daha güzel olacak orası kesin :thumbup: Bu saat hakkında internette Türkçe bilgi, yorum ve özgün fotoğraf arayanların içeriğe daha kolay ulaşması için başlığın hoş yapısını bozmadan "Oris Titan Divers in Love" olarak değiştirdim. Tekrardan iyi günlerde kullanın bu arada derin sularda foto olayı espiri idi hiç birimiz zaten onu yapmıyoruz :) Yaz olduğu için suda fotolar hoş oluyor, bende bir tane geçenlerde havuzda TAG ile yüklemiştim. Yabancı forumlarda su altı fotolar gelenek olarak yaygın diver modeller için eminim ilerde burada da artacaktır. ;)
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj herofb » 15 Tem 2010, 10:33

Teşekkürler , evet başlık böyle daha kolay bulunabilir olmuş elinize sağlık.

Maalesef hem dalış hem saat meraklısı fazla olmadığı için ülkemizde pek çalışma bulamıyoruz artık Yasemin Dalkılıç'ın Quantum'larının fotolarıyla idare edicez ama inşallah bu sene plajda insanların deli mi bu bakışları arasında da olsa güzel bir çekim yapmayı planlıyorum.
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj razz » 15 Tem 2010, 17:07

@herojd11; Saatlerinizi iyi günlerde kullanmanızı temenni ederim.. Özellikle eşiniz için seçtiğiniz gerçekten göz alıcı bir model.. 44mm. çapında diver bir saatte abiye bu kadar güzel entegre edilebilir..
Ben de sizin kendiniz için tercih ettiğiniz modelin eski nesil ve kronograf olanını kullanıyorum kısa bir süredir.. Gerçekten 47mm'lik dev çapına ve yaklaşık 2cm.le eşine az rastlanan kalınlığına rağmen müthiş komforlu bir saat.. Benimkine tek yakıştıramadığım kısım olan bezel ise sizin modelinizde seramikten imal edilerek bu saati mükemmel hale getirmiş..
Tekrar iyi günlerde kullanmanız dileğiyle..
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 155 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners