TSF Palmer Track Day Event / Bedford Autodrome England

TSF Club ve Saat Markaları Özel Etkinlikleri İle İlgili Bölüm

Re: TSF Palmer Track Day Event / Bedford Autodrome England

Mesaj avsu07 » 28 Nis 2013, 20:36

sedir yazdı:Muhteşem bir konu, kareler ve insanlar.
Tebrikler mrbars ve SerdarFB.
SerdarFB güzel "pose"lar vermiş, mrbars güzel "position"lar almış. :D

Biri ' Selvi Boylum Al Yazmalım' daki artist kamyon şoförü olunca 'pose' lerin güzel olması kadar normal bir durum yok. :D :D
Kullanıcı avatarı
avsu07

Mesaj herofb » 28 Nis 2013, 22:19

Fotolar 10 milyon mb heralde ipadden bir türlü göremedim , görmeden de yazmak istemiyordum ama çok geç kalmayayım illaki iki yakışıklı abimiz varken fotolarda harikadır

Tebrikler beyler :champ:
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj sedir » 28 Nis 2013, 22:38

Hero(jd)FB :D bence iPad veya internet sorunun var. Çünkü iPhone'dan bile görülüyor ;)
Vakit nakittir.
Kullanıcı avatarı
sedir

Mesaj Bond » 29 Nis 2013, 02:03

Beyler videolar ve fotoğraflar harika :thumbup: Çok eğlendiğiniz ve keyifli vakit geçirdiğiniz belli :champ:

Paylaşımlar için teşekkürler ve çok tebrikler :champ: :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj serdarfb » 29 Nis 2013, 10:36

Beyler herkese teşekkürler. :thumbup:

Öncelikle Kadim dostum mrbars'a bu süper organizasyona katılmama öncülük ettiği için çok teşekkürler. :thumbup: Gerçekten çok özel ve güzel bir tecrürübe idi. Bu işe ayıracak zamanı ve bütçesi olan herkese tavsiye ederim. :thumbup: :thumbup:

Sevgili Bond Başkan'a da bu güzel gezimizi sizlerle paylaşabilme fırsatını verdiği için teşekkürler. :champ:

Benim asıl mesleğimi ifşa eden eden yorumları yapan arkadaşları da pistlerde görmek isteriz. :lol: :lol: Bakalım o zaman da böyle konuşabilecekler mi ?? :lol: :lol:

Özellikle sağdan direksiyon kullanmak, pistte bile bile olsa insanı zorluyor. :roll: 450 bg M3'ten fazla heyecan vermediği için şikayetçi olduğunuz bir organizasyonda diğer araçlarla neler yaşadığınızı anlatmak pek kolay değil. Ama konuşmak bedava tabi. :lol: :lol:

En kısa sürede daha kalabalık bir ekiple, beraberce gidip bu eğlenceyi yaşamak isterim. :thumbup: :thumbup:

Günün en önemli anlarından birinde eğitmen arkadaşımız sorar :

- Aranızda korkudan altına etmek üzere olan var mı ??...

Resim

:lol: :lol: :lol:
En son serdarfb tarafından 29 Nis 2013, 11:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
serdarfb

Mesaj mlm » 29 Nis 2013, 11:02

Serdar abi :lol:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj avsu07 » 29 Nis 2013, 11:32

SerdarFB yazdı:Benim asıl mesleğimi ifşa eden eden yorumları yapan arkadaşları da pistlerde görmek isteriz. :lol: :lol: Bakalım o zaman da böyle konuşabilecekler mi ?? :lol: :lol:

Özellikle sağdan direksiyon kullanmak, pistte bile bile olsa insanı zorluyor. :roll: 450 bg M3'ten fazla heyecan vermediği için şikayetçi olduğunuz bir organizasyonda diğer araçlarla neler yaşadığınızı anlatmak pek kolay değil. Ama konuşmak bedava tabi. :lol: :lol:

Adli tatil zamanına denk getirin de konuşup konuşmayacağımız anlaşılsın. Yalnız üsteki mesajdan da anlaşılacağı üzere rekabetin tohumlarını Türkan Şoray'a göz süzenler attığı için mesarife de kendileri katlanmalı derim. :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
avsu07

Mesaj mrbars » 29 Nis 2013, 12:56

"düşünenler" için misal cuma akşam gidiş, cumartesi palmersport, pazar dönüş uygun bir organizasyon oluyor.
çok ucuz bir etkinlik değil, neticede dünyanın en iyi motorsporları orginazasyonlarından birinden bahsediyoruz. ilgilenenler için işin bütçe tarafını söylememde bir sıkıntı görmüyorum:

1- ist-london, london-ist: 700 TL civarına denk düşürülebiliyor.
2- otel bedford: 200 TL
3- otel london: 300 TL
4- london bedford london için araba kirası: 900 TL / kişi sayısı
5- palmersport: 2.200 TL gibi.
6- vize: 6 aylık vize 250 TL gibi.

3 kişide minimumda 4000 TL gibi bir rakam telaffuz edilebilir. gerisi yemek, alışveriş, "ben gitmişken 2 gün daha kalacam", "lan londrada publarda 3-4 içki ısmarlayınca kızlar teklif ediyormuş", "lap danceda boru mu var yoksa masa mı" vs. sonsuza doğru giden bir durum. (ben genelde iş toplantısından sonraya denk getirmeye çalışıyorum. uçak, araba kirası, otel falan "bedavaya" geliyor :D bir diğer hadise de, her zaman geçerli olan "lan dünyaya bir kere geliyoruz beeee" bahanesi)

otomobil ve motorsporları ile ilgilenen herkesin hayatının en enteresan deneyimlerinden birini yaşayabileceği bir organizasyon. benim gibi ayran yerine 97 oktan benzinle beslenen otomobil nerdleri içinse, direk adriana lima tadında. serdar dostumun dediği gibi, zamanı ve bütçesi olan arkadaşlara şiddetle tavsiye edilir.

bu arada bir önemli kısım; ingilizce kısmı. akıcı konuşmak çok mühim değil ancak pistte instructorların direktiflerini net anlayabilmek için akıcı ingilizceyi (burada british ingilizceden bahsediyorum) anlayabilmek fark yaratıyor. ancak ingilizcem zayıf dediğinizde de anlayışla karşılayıp, geyiğe girmeden kısa ve öz direktiflerle yönlendiriyorlar.

bir ufak tavsiye daha. kesinlikle tek gitmeyin. ne kadar kalabalık o kadar zevkli.
palmersportta; "oohoo m3'te ne koydum sana", "lan o nasıl spin ahahea", "olm ben bu atomdan bir poh anlamadım", "vay hayvan 71 saniye yapmış. kesin yalan, instructora para vermiştir lam o düdük makarnası", "lan bak konuşma caterhamda seni piste gömecem lavuk" muhabbeti ne kadar bolsa o kadar zevk alınıyor. :D
En son mrbars tarafından 29 Nis 2013, 13:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mrbars

ÖncekiSonraki

Dön TSF Club Özel Etkinlikler - Special Events

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 62 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners