T羹rkiye'nin En Kapsaml覺 Saat Dergisi Saatolog ZOOM 覺kt覺

Saat Sekt繹r Haberleri Gelimeler Yeni Modeller

Moderat繹rler: News, LadyZ

Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Saat Sekt繹r Haberleri B繹l羹m羹m羹z羹 Ziyaret Ederek Saat End羹strisindeki Yeni Modelleri, Fuarlardan 襤zlenimleri ve Gelimeleri Takip Edebilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: T羹rkiye'nin En Kapsaml覺 Saat Dergisi Saatolog ZOOM 覺kt覺

Mesaj drk » 27 Tem 2012, 20:53

Thevenin :champ: Benim akl覺ma daha farkl覺 bir proje geldi :D Limited edition t-shirt project, hepsi numaral覺 :D
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj asymptote » 27 Tem 2012, 20:54

ok g羹zel olmu eline sal覺k :champ: Yaln覺z ilk fotoraf bence daha g羹zeldi, undo effect 繹nerilir ;) Bu arada bu T-shirt lerden 20 kiinin ayn覺 anda giyip bir TSF bulumas覺 yapt覺覺n覺 d羹羹nemiyorum, 癟evredekiler herhalde yeni bir tarikat g繹z羹yle bakarlar.. :lol:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj Frax » 28 Tem 2012, 00:59

T-shirt fikri ve denemesi g羹zel olmu, tebrikler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Kay覺t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj mucadeleci » 28 Tem 2012, 04:53

Thevenin yazd覺:
Thevenin yazd覺:Poster demisken, X-Ray TSF reyizden t-shirt yaptirsak giyeriz, badass olur :D

Bond yazd覺:Yapt覺raca覺z T-Shirt ;)

Resim

Ziyadesiyle prototip, yazi amele vs ama; yaptim, oldu beyler :D Made in USA 8-) Bond eli degince subhanallah mass production will follow, :super: :D stay tuned :thumbup:

Thevenin beyler ti繹rt羹m羹z geliyor :D Ellerine sal覺k *Thevenin s羹per olmu :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj itimatli55 » 31 Au 2012, 01:46

Samsun aramba da yaayan birisi olarak Saatolog ZOOM ' u burada bulma ans覺m var m覺d覺r? 襤nternetten online sipari i癟in ve y覺ll覺k abonelik hakk覺nda bilgilendirirseniz sevinirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
itimatli55

Kay覺t: 31 Au 2012, 01:40

Mesaj Metin06 » 23 Ara 2012, 11:33

cuma gecesi bu konuyu "sekt繹r haberleri b繹l羹m羹n羹" batan sona okurken bulup k繹eye not etmitim.d羹n 繹leden sonra derginin internet sitesini bulup inceledim.telefon numaras覺ndan ulamaya 癟al覺t覺m ama maalesef cevap veren olmad覺.size sormak istediim bir durum var.acaba derginin eski say覺lar覺 ve en 繹nemlisi almanak hala sat覺ta m覺?talep edersek yay覺nlanm覺 3 say覺 ve almana覺 adresimize posta-kargo ile g繹nderirler mi?
"襤NSANIN KEDER襤,HIRSLARI KADARDIR"
Kullan覺c覺 avatar覺
Metin06

Ya: 47
Kay覺t: 01 Ara 2012, 01:50

Mesaj Baran » 23 Ara 2012, 16:25

Thevenin tshirt muthi olmu :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj Metin06 » 25 Ara 2012, 17:05

evet arkadalar,bug羹n itibari ile dergiye 5 y覺ll覺k abone olmu bulunuyorum.asl覺na bakarsan覺z uzun vadeli anlamalara,s繹zler vermeye prensip olarak mesafeli olsam da(hayat覺m覺n tek ve en uzun vadeli anlamas覺n覺 癟ok deerli ve sevgili eim han覺m efendi ile yapt覺m :roll: .a癟覺k癟as覺 bu bana yeter diyordum ama asla asla dememek laz覺mm覺... :D ) ,yeni girdiim bu kolleksiyonerlik s羹recinin bilgi-beeni-tecr羹be ve zaman istedii ger癟einden yola 癟覺karak ve buradaki deerli 羹ye-ustalar覺n dergi hakk覺nda ki pozitif g繹r羹leri beni ikna etti diyebilirim. umar覺m beklediim kazan覺mlar覺 salamakta bana yard覺mc覺 olur.
tabi burada kendilerinden bahsetmeden ge癟mek istemediim 2 kii var.繹ncelikle saatolog dergisinin iletiim bilgileri k覺s覺m覺nda yazan ilk telefonu arad覺覺mda kar覺ma 癟覺kan ve b羹y羹k bir nezaket ve ilgi ile beni dinleyip yard覺mc覺 olan Say覺n ERKAN Beyefendiye,ard覺ndan beyefendinin y繹nlendirmesi ile tan覺t覺覺m ve bana elinden gelen t羹m yard覺m覺,ilgiyi,sabr覺 g繹stererek sadece bir abone-m羹teri deil,minnetimide kazanan Say覺n HALE Han覺mefendiye teekk羹rlerimi sunar覺m.

not:Say覺n HALE Han覺mefendiye, ayr覺ca yapm覺 olduu jestten dolay覺 da bilmukabele teekk羹r edeceimi belirtmek isterim.
"襤NSANIN KEDER襤,HIRSLARI KADARDIR"
Kullan覺c覺 avatar覺
Metin06

Ya: 47
Kay覺t: 01 Ara 2012, 01:50

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Sekt繹r Haber Merkezi - Watch Industry News Center

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners