Citizen AT0360-50E Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Citizen AT0360-50E Kutu A癟覺l覺u

Mesaj tigwerss » 20 Eki 2012, 23:42

Kusura bakmay覺n yanl覺 anla覺ld覺m herhalde bu saat tipini kullanan kimse yokmu demek istedim :( birden fazla "kimse yokmu" yazd覺覺m覺 fark etmemiim serxx'e ger癟ekten 癟ok teekk羹r ederim ondan bakada sallayan olmad覺 zaten.

1 saatden fazla bekledim hatta 癟eitli ekillerde bekledim yani 繹nce kronograf覺 癟al覺t覺rd覺m 繹yle bekledim durdurdum 繹yle bekledim ama hi癟bir t羹rl羹 o daire hareket etmiyor.ve dediim gibi o b羹y羹k kadran belli bir s羹re sonra duruyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
tigwerss

Kay覺t: 20 Eki 2012, 16:38

Mesaj vmetin » 20 Eki 2012, 23:44

Sallamamak deilde bu saati bilmiyorum ben, mesela.
Kullan覺c覺 avatar覺
vmetin

Ya: 89
Kay覺t: 13 Ara 2011, 17:37

Mesaj SeRxx » 21 Eki 2012, 00:20

Tigwerss sallamamak gibi bir mevzu yok ortada, sizi yanl覺 y繹nlendirmeme ad覺na yorum yaz覺lmam覺t覺r. Krono 繹zellii Japon saatlerinde modelden modele 癟ok deiiklik g繹stermekte ve her modele hakim olmak 癟ok zor ki ben de tahminlerden yola 癟覺karak yorum yazd覺m.

Saatiniz g羹ne enejisiyle 癟al覺覺yor belki bataryas覺 bitmek 羹zeredir duruyordur, belki saat enerji tasarrufu i癟in belli bir s羹re sonra b羹y羹k saniye kolunu durduruyordur; yani bunlar覺 bilmek 繹nemli.

Kronoyu 癟eitli ekillere sokup beklemeyin a癟覺n 癟al覺ss覺n 2 saate kadar kar覺may覺n bakal覺m ne olacak.

Ayr覺ca son tavsiyem Citizen T羹rkiye Distr羹b羹t繹r羹 olan Saat&Saat'in bir bayisine g繹t羹r羹n saatinizi; maaza personelleri teknik anlamda 癟ok a覺r覺 bilgili ve son derece m羹teri dostu insanlar ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj Thevenin » 21 Eki 2012, 00:30

Saatinizin kronografi 60 dakikalik, bu sure sonunda sifirlanir. Diger problemlere hic bakmadan, baslattiktan sonra eger kronograf dakika sayaci calismiyorsa bir sorun var. Saatin 6 yonundeki saniyesi de normal calismiyorsa dusuk pil durumu olabilir.
Thevenin
Kullan覺c覺 avatar覺
Thevenin

Ya: 36
Kay覺t: 31 Eki 2010, 04:30

Mesaj Senn » 21 Eki 2012, 20:54

tigwerss yazd覺:kronograf覺 癟al覺t覺rd覺ktan belli bir s羹re sonra duruyor b羹y羹k saniye eyi (ne denildiini bilmiyorum k.b)

seRxx hakli. Saatiniz uzun sure kutunun icinde kalip gunes gormediyse, ki oyle olmak durumunda, icindeki sarjli pilin omru azalacaktir. Kronometre birkac motorun ayni anda surekli calismasini gerektirdigi icin zaten az kalan pili cabucak harcayip bitirecektir...

Tavsiyem mumkunse saati direk gunes goren bir ortama koymaniz. Gerci fazla isinmamasina dikkat. Sabredin, mumkun oldugu kadar saatin isik gormesini saglayin. Kronometreyi calistirmayin, birakin sarj olsun pil. Birkac gun sonra problem kalmamasi lazim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Senn

Kay覺t: 10 Eki 2012, 23:12

Re: Citizen AT0360-50E Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj drk » 22 Eki 2012, 15:36

G羹le g羹le kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj hozburun » 23 Eki 2012, 08:48

Hay覺rl覺 olsun :champ: :champ: :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj Bond » 26 Eki 2012, 21:48

Tebrikler :champ: G羹le g羹le kullan覺ls覺n :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

nceki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 126 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners