Breitling Avenger Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Breitling Avenger Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj bcdemirel » 16 Eki 2012, 00:53

Arkadalar Daha nce Sizlere Kulland覺覺m ve G繹ky羹z羹nde Hafifliiyle zg羹r Hissettiren Quantum T羹rk Hava Kuvvetleri TAF 1911 C ve Yine G繹ky羹z羹nde de Tercih Edilebilen Ayr覺ca G羹ndelik Kulan覺labilen Rahat olan Quantum ADG 246 y覺 Tan覺tt覺m imdide Okadar zg羹r Hissettirmesede Her Anlamda A覺r :roll: Bilekte de G羹zel Duran Ama elik Olmas覺 Sebebiyle S覺k覺nt覺l覺,, Yinede G繹zdeler S覺n覺f覺nda Olan Kar覺n覺zda

Brietling AVENGER POWER

Hareket Halindeki G羹癟

Avenger modeli g羹c羹 m羹kemmel bir ekilde somutlat覺ran bir g繹r羹n羹me sahip saatin dayan覺kl覺 yap覺s覺, ultra salam bir kasa, parlamaz kal覺n safir kristal cam, vidayla sabitlenmi ayar d羹mesi, olduk癟a iri koruyucu par癟alar ve kronograf modellerde bulunan ve 癟elie vidalanm覺 olan basma d羹mesi destek par癟alar覺ndan olumutur. Sonu癟 olarakda darbelere ve suya kar覺 癟ok iyi korunan bir kasa elde edilmitir. Modeline bal覺 olarak 300 ve hatta 3,000 metre ( 1,000/10,000 ft) derinlie dayan覺kl覺d覺r! Avenger modeli m羹kemmel bir kullan覺m rahatl覺覺 sunan ergonomik tasar覺m覺ylada 繹ne 癟覺kar ama Quantum 1911 c modeli kadar hafif ve sizi 繹zg羹r hissetirmez :( Ayar d羹mesi ve basma d羹meleri kaymadan s覺k覺ca tutulabilir, hatta eldivenle bile :thumbup: Ayn覺 zamanda b羹y羹k ebatl覺 akrep yelkovan sayesinde saatin okunmas覺 her koulda kolay. Birinci s覺n覺f performans 繹zellikleri yan覺nda Avenger modelinin cazibesi s覺rad覺覺 tasar覺m覺ndand覺r. Saatin p羹r羹ss羹z 癟izgileri kadran覺n son derece teknik olan g繹r羹n羹m羹yle daha da vurgulan覺r. Bu modelin kadran覺 cilal覺 saat iaretleri veya havac覺l覺k sekt繹r羹nden esinlenen "stencil" rakam se癟enekleriyle sunulmaktad覺r. Ama g繹ky羹z羹n羹n vazge癟ilmezi masif titanyumuylada tabiki Quantum 1911 C Bu sebeble Brietling Avenger Daha ok zel G羹n Saati Benim 襤癟in...

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son bcdemirel taraf覺ndan 16 Eki 2012, 14:14 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 5 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
bcdemirel

Kay覺t: 14 Eki 2012, 13:10

Re: Hareket Halindeki G羹癟

Mesaj necati » 16 Eki 2012, 00:55

Tan覺t覺m i癟in teekk羹rler :champ:
Breitlingin kadran覺na yak覺n 癟ekim olsa daha da g羹zel olur :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
necati

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2012, 21:22

Re: Breitling Avenger: Hareket Halindeki G羹癟

Mesaj bcdemirel » 16 Eki 2012, 01:08

u An Ekledim Sondan Bir nceki Resimde Kadran覺 Yak覺ndan G繹rebilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
bcdemirel

Mesaj Yedaself » 16 Eki 2012, 04:09

Saat olarak 癟ok g羹zel ayr覺ca ad覺 da bir o kadar g羹zel. :champ: Breitling markas覺ndan bir par癟a umar覺m ben de edinirim ilerleyen y覺llarda.
Kullan覺c覺 avatar覺
Yedaself

Kay覺t: 08 Eyl 2012, 01:42

Mesaj hozburun » 16 Eki 2012, 08:56

Tebrik ediyorum, 癟ok klas :champ: :champ: :champ: Breitling y覺llard覺r edinilecek saatler listemdedir model arat覺rmalar覺m s羹r羹yor, orta vadede bende almay覺 d羹羹n羹yorum :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj Remre » 16 Eki 2012, 10:55

ok 覺k bir modelmi. Bilezik on numara :thumbup:
Eski kullan覺c覺 ad覺: e155159
Kullan覺c覺 avatar覺
Remre

Ya: 36
Kay覺t: 15 Oca 2011, 01:14

Mesaj bcdemirel » 16 Eki 2012, 11:01

Teekk羹rler.. :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
bcdemirel

Re: Ynt: Breitling Avenger: Hareket Halindeki G羹癟

Mesaj drk » 16 Eki 2012, 11:20

G羹le g羹le kullan覺n, inceleme i癟in teekk羹rler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 166 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners