TSF BSB Zekeriyaköy Buluşması

TSF Club ve Saat Markaları Özel Etkinlikleri İle İlgili Bölüm

Re: B S B Zekeriyaköy Buluşması

Mesaj whiskey » 15 Eyl 2012, 08:54

Mükemmel bir buluşma olmuş. Afiyet olsun herkese. :champ: Fotoğraflarda dikkatimi çektide Serdarfb'de Tarık Akan gibi adam nazar değmesin :D

Ayrıca, oğlan baya bir erkenden başlamış :D
Kullanıcı avatarı
whiskey

Mesaj serdarfb » 15 Eyl 2012, 09:12

asymptote yazdı:Güzel buluşma olmuş :thumbup: yalnız mbars'ın içkisine ilaç katılmış sanki, sürekli bir uyku hali.. :D

mrbars bizim TT lerin pesinde diye sakinlessin istedik biraz. Fazla kacirmisiz ilaci. :lol:
herojd11 yazdı:Beyler afiyet olsun , Allah muhabbetinizi arttırsın :champ:

Selamlar rumuz : Bursa'dan yalnız adam :)

Herojd :D senin icin ozel bir gece duzelicez baskan. :D Sazlı sözlü.. :lol:

seRxx yazdı:Beyler afiyet olsun :champ:

Bu arada bizim forum vatandaşları hep yakışıklı, en iyisi ben buluşmalara katılmıyayım :)

seRxx, herojd la yapacagimiz aksama senide bekliyoruz.msesin guzelmis oyle duyduk. ;)

Drk yazdı:Afiyet olsun, güzel bir buluşma olmuş :champ: Çağırmadığınız için teessüf ederim :D

Buyuk Baksan, aradik seni telefonun kapaliydi. :lol: :lol:

whiskey yazdı:Mükemmel bir buluşma olmuş. Afiyet olsun herkese. :champ: Fotoğraflarda dikkatimi çektide Serdarfb'de Tarık Akan gibi adam nazar değmesin :D

Ayrıca, oğlan baya bir erkenden başlamış :D

Whiskey :champ: napicaz biz bu ufakligi ?? :D :D

Beyler, hepinize :champ: :champ: Devamini getirecegiz insallah. mrbars ve RazZ baskanlara cok tesekkur ediyorum. Biz bir adim atik gerisini diger dostlardan bekliyoruz. Bir sonraki bulusmada farklimyuzleri ifsa etmeyi planliyoruz. Listede 2fast4u ile VinceFB var. :thumbup: onlarida ünlü yapalım sonrasina bakicaz. :lol: :lol:

Bu arada Baran sanirim kalp krizi falan gecirdi. :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
serdarfb

Mesaj whiskey » 15 Eyl 2012, 09:15

Vincefb zaten ünlü. :D Siz asıl Bond'u deşifre edin. :lol:
Kullanıcı avatarı
whiskey

Mesaj Bond » 15 Eyl 2012, 09:27

TSF aracılığı ile kalıcı dostlukların oluşması gayet memnuniyet verici. :thumbup: Paylaşım için teşekkürler :champ: Afiyet olsun :champ:

Whiskey deşifrelik bir şey yok bu bir tercih meselesi, kişisel fotoğrafların özellikle tanımadığınız sahışların erişimine açık mesaj panolarında paylaşılmasını ben önceki tecrübelerden sizlere de tavsiye etmiyorum ama elbette herkesin kendi seçimidir ;) :champ:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj Baran » 15 Eyl 2012, 09:46

Vay vaay Baransız mangal yakılıp alkol alınmış..Bunun cezası ağır serdar abi..Burak abi belliki cagrılmış ses cıkartamamıs aftan faydalanabilir.Baybars abi bunun senın üzerinde Lezze aracılığıyla belli yaptırımları olacak :lol: Afiyet olsun beyler :champ:
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj serdarfb » 15 Eyl 2012, 10:35

Baran, butun aksam seni konustuk reyiz. :)

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
serdarfb

Mesaj whiskey » 15 Eyl 2012, 10:42

Bond yazdı:TSF aracılığı ile kalıcı dostlukların oluşması gayet memnuniyet verici. :thumbup: Paylaşım için teşekkürler :champ: Afiyet olsun :champ:

Whiskey deşifrelik bir şey yok bu bir tercih meselesi, kişisel fotoğrafların özellikle tanımadığınız sahışların erişimine açık mesaj panolarında paylaşılmasını ben önceki tecrübelerden sizlere de tavsiye etmiyorum ama elbette herkesin kendi seçimidir ;) :champ:

Haklısın Bond. Bende zaten öyle dalgasına demiştim. Umarım alınma olmamıştır. :roll:

Ayrıca şimdi aklıma geldi sanırım Serdarfb'nin oğlu hattrick köşesine bir göz atmış. :D
Kullanıcı avatarı
whiskey

Mesaj Frax » 15 Eyl 2012, 11:02

Afiyet olsun B S B :champ: sizden bol katilimli TSF belgrad ormanlari bulusmasi bekliyoruz bir dahakine :D
Kullanıcı avatarı
Frax

ÖncekiSonraki

Dön TSF Club Özel Etkinlikler - Special Events

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 59 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners