Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Mesaj Clk » 03 ub 2010, 21:49

Arkadaslar merhaba,

Forumumuza yeni 羹ye olan bir cok arkadasin y繹nelttigi ilk soru genellikle belli bir b羹tce ile en iyi saatin hangisi olduguna dair.

Sizlerden ricam, asagida ki fiyat siralamasi ile belirtilen b羹tcelerde ki favori saatlerinizi nedenleri ile yazmaniz. Bu hem ileride bir cok arkadasa referans olmasi, hem kendimizi s羹rekli yenilemek, hem de zaman icerisinde fikirlerimizin yada begenilerimizin hangi y繹nde gelistigini g繹rmek acisindan 繹nemli.

Fiyat Araligi: 0-500 TL

Fiyat Araligi: 500-1500 TL

Fiyat Araligi: 1500-3000 TL

Fiyat Araligi: 3000-6000 TL

Fiyat Araligi: 6000 TL ve 羹zeri

Hepsini bir arada yazmaniza gerek yok ancak yazdigimiz her saat icin klasman secelim ki hersey konu ile ilgilenen arkadaslar icin acik olsun.

Saygilarimla
CLK
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Re: Fiyat Klasmanlarina G繹re Tavsiye Edilen Saatler

Mesaj Customs » 03 ub 2010, 22:50

500*1500 fiyat aral覺覺na tissot automatic veya oris olabilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
Customs

Ya: 41
Kay覺t: 04 Kas 2009, 20:05

Mesaj bizantolog » 04 ub 2010, 12:23

Fiyat Araligi: 0-500 TL: Otomatik Seiko 5 serisi

Neden: En d羹羹k fiyat aral覺覺ndaki en iyi mekanik saatler bence Seiko 5 serisinde var, mekanizmalar覺 da son derece g羹venilir ,羹stelik her beeniye uygun (spor, klasik, pilot, dalg覺癟) saatler bunlar.

Fiyat Araligi: 500-1500 TL: Otomatik Tissot, Hamilton, Oris

Neden: Kendilerini ispatlam覺 markalar. Saatlerdeki mekanizmalar ise ETA olduu i癟in uzun y覺llar sorun 癟覺karmadan 癟al覺覺r.

1500 ve yukar覺s覺: Zenith, Omega.

Neden: Unutulmaz, ge癟mii olan ve hep konuulan saatler 羹reten markalar.

Baka markalar da var elbette, ancak yazmad覺m, 癟羹nk羹 kendi beenime g繹re oluturdum bu listeyi, yani 繹znel deerlendirmeler bunlar... Pilli saatlerden uzak durmay覺 tercih ettiim i癟in listedeki saatlerin pilli 羹r羹nlerine dikkate alm覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
bizantolog

Ya: 52
Kay覺t: 23 Eki 2009, 11:11

Mesaj razz » 04 ub 2010, 12:24

@clk
G羹zel ve yararl覺 bir topic olmu.. Yaln覺z fiyat mevzusu biraz g繹receli..
繹yle ki; TR'deki liste fiyatlar覺na g繹re yazacak olursak yetkili bayilerin marka/model ve d繹neme g繹re 20%'nin 羹zerine 癟覺kabilen indirimleri veya sanal al覺veri sitelerindeki kampanyalar vs g繹z繹n羹ne al覺nd覺覺nda listede yer verilen fiyatlar覺n sapma pay覺 y羹kselir diye d羹羹n羹yorum.. Basit bir 繹rnek; Tufan Saat art覺k satmayaca覺 Zenith saatlerinde 50% indirim veriyor.. Sonu癟; 10000+ SFR bir saat art覺k 5000+ SFR fiyat gam覺na 羹ye oldu..
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullan覺c覺 avatar覺
razz

Ya: 47
Kay覺t: 18 Ara 2009, 16:05

Mesaj Clk » 04 ub 2010, 12:56

Dogru s繹yl羹yorsun Razz. Isin acikcasi yasadigim yerde b繹yle ucuk kacik aksiyonlar olmadigi icin bu konuyu hic d羹s羹nmemistim. Ama yine de liste fiyati bazinda d羹s羹nerek cevap verelim. C羹nk羹 verdigin 繹rnek g羹zel olmak ile beraber her g羹n karsimiza cikabilecek birsey degil.
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Mesaj Bond » 04 ub 2010, 13:16

Clk teekk羹rler g羹zel konu. Bu bal覺覺 uzun zamand覺r d羹羹n羹yorum ama formata karar verememitim. Konu ilerledikten sonra genel kan覺ya g繹re marka ve modelleri belki liste halinde yazabiliriz ama 癟ok model var elbette.
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj Clk » 04 ub 2010, 13:36

Suraya birkac tavsiye de bulunsaniz diyorum :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Mesaj polemik » 04 ub 2010, 13:55

Art覺k pilli saat kullanmay覺 pek d羹羹nmediimden 0-500 TL aras覺na Seiko 5 diyorum.

500-1500 TL aras覺: Tissot, Hamilton, Certina, Mido

1500-3000 TL aras覺: Longines, Oris

3000-6000 TL aras覺: Omega, Tag Heuer

6000 羹zeri: IWC, Zenith, Rolex ve JLC. (ok u癟up da PP, AP, VC gibi markalar覺 yazmaya gerek duymad覺m.)
Kullan覺c覺 avatar覺
polemik

Kay覺t: 21 Eki 2009, 00:22

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ve 50 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners