Levi's Jungle Black D0401

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Mesaj murderbunnie » 04 Tem 2012, 19:12

Merhaba arkadaşlar,

Bu başlık forumda açtığım ilk inceleme olacak o yüzden içeriğe tam hâkim olamayabilirim bu hussuta önceden affınızı rica ederim. :D İlk inceleme olması sebebiyle işe küçükten başlayım dedim. Kısa süre önce bir indirim sitesinde oldukça uygun fiyata aldığımı düşünüdğüm bir meblağa aldım (109 TL) ve bu saatin fotoğraflarını -kendimce birkaç açıklamayla beraber- paylaşmak istedim.

Resim

Saatin ithalatçı firma tarafından belirtilen özellikleri:

Kasa:
47mm.çapında Komple Paslanmaz,Anti-Alerjik,316L Yüksek Kalitede Çelik Kasa,Levi's® Logolu Vidalı Kasa Kapağı.
Makine:
Japon Miyota Kinetic Özel Hareket Enerjisi İle Şarj Edilen Otomatik Makine,Makinayı sergileyen şeffaf Kapak
Kayış:
22mm.Genişliğinde Dikişlerle güçlendirilmiş,Double Layer-Katmanlı,Levi's® Gerçek Deri Kayış,Çelik Klips
Kadran:
Levi's® Logolu Özel Double Layer-Katmanlı Kadran,Fosforlu Göstergeler

Resim

Resim

Levi's elbette saat markası değil fakat görüntüsü ve uygun fiyatı yüzünden saatin ilgimi çektiğini söyleyebilirim.

Saatin mekanizması hakkında bilgim fazla yok firmanın da belirttiği kadarıyla sadece, şarj edilebilir otomatik kinetik makina olduğunu biliyorum.

Resim

Saatin bir kot pantolonu andıran detayları hoşuma giden ayrıntılardan biri.

Resim

Resim

Resim

Sanki bir Kıyafet gibi düşünülerek tasarlanmışa benziyor daha çok.

Resim

Kordonda kullandıkları deri gerçekten kaliteli ve sağlama benziyor.

Resim

Saatin kolda birkaç görüntüsü.

Resim

(Kendi kolumda çekmeyi pek beceremedim bu sırada camı da parmak izi yaptım hep :) )

Resim

Resim

Umarım faydalı bir paylaşım olmuştur. Yakında daha iyi saatler ile daha iyi paylaşımlarda görüşmeyi dilerim :)
Gunter glieben glauchen globen.
Kullanıcı avatarı
murderbunnie

Re: Levi's Jungle Black D0401

Mesaj Baran » 04 Tem 2012, 19:54

İnceleme ve fotograflar ilk inceleme için gayet doyurucu olmuş en azından kendi adıma bunu söyleyebilirim.Levıs saat ilk kez görüyorum,üstüne otomatik oluşu gercekten şaşırttı :shock: Makinesi nedir ne değildir onlar benı aşan konular üstadlarımız yorum yapacaktır.Görüntü olarak spor ve guzel durduğunu söyleyebilirim birtek deri kayışı kötü duruyor yenı bir deri kayış veya natoyla cok daha yakışıklı duracağına suphe yok.Kotlu cekimler cok hoş olmuş,incelemelerinizin devamını bekliyoruz :champ:
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj cenk » 04 Tem 2012, 20:02

inceleme için teşekkürler :champ:
levi's otomatige bende şaşırdım pilli modellerini biliyordum fakat otomatigiyle daha önce karşılaşmamıştım.
Kullanıcı avatarı
cenk

Mesaj Bond » 04 Tem 2012, 20:12

Bence super bir inceleme olmuş. Fotoğraflar ve konsept harika :thumbup: Her ne kadar bir moda markası ve uzak doğu üretimi bir model olsa bile detayları güzel ve belli bir kalite standardında duruyor. Bu bütçelerde fason ne olduğu belirsiz markalı bir ürün almak yerine arkasında sağlam bir markanın olduğu saati almak çok doğru seçim. Fiyatına göre duruşu ve detayları güzel :thumbup: Mekanizma belirtildiği üzere Miyota kullanılmış. Kot kayış konsepte çok uygun durabilir :) İyi günlerde kullan :champ:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj drk » 04 Tem 2012, 20:24

Güzel günlerde kullanın :champ: İnceleme için teşekkürler :thumbup:
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj Frax » 04 Tem 2012, 20:46

İlk kez Levis saat görenlerdenim ve açıkçası çok şaşırdım :)

Saatin ayrıntıları iyi düşünülmüş - iyi uygulanmış. Fiyat performans bir saat olduğu kesin, tasarımı da oldukça güzel :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Thevenin » 04 Tem 2012, 21:52

Gercekten gayet yakisikli saat, tebrikler :thumbup: :champ:
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj herofb » 04 Tem 2012, 22:04

Ne yalan söyleyeyim bende beğendim ayrıca inceleme cok guzel olmus :champ:
Kullanıcı avatarı
herofb

Sonraki

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 138 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners