Seiko Velatura Kinetic Tarih ve Gün Ayarı?

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Re: Seiko Velatura Kinetic Tarih ve Gün Ayarı?

Mesaj bengisaat » 02 Tem 2012, 11:04

Evet var, hatta bu sistemlerde risk daha da fazla aslında çok önemli ancak nedense satıcılar bu konuda kullanıcıyı uyarmıyor.
Hoş kendileri biliyormu o da ayrı konu...
facebook.com/saatatolyesi/
Kullanıcı avatarı
bengisaat

Mesaj asymptote » 02 Tem 2012, 11:09

Tatmin oldun mu mücadeleci?.. :D
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj mucadeleci » 02 Tem 2012, 14:06

Cengiz abicim teşekkürler :thumbup:
*asymptote tatminde 1 kademe daha atladım diyeyim :)
Zaten ben gece vakti tarih ayarı yapmayı aklıma koyduğumda, önce saati sabah 10:10 a getirip tarihi ayarlıyor sonra saat kaç ise o saate ayarlıyorum ;) ama yinede merak ettim...
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Re: Seiko Velatura Kinetic Tarih ayar problemi yardım

Mesaj djkop » 11 Mar 2013, 17:19

:?: :( :shock: :? Arkadaşlar Hepinize merhaba, aranıza yeni katıldım bende saat meraklısı olarak bir sorum olacak daha doğrusu bir problem yaklaşık 3 sene önce Seiko Velatura SRH005P1 çok beğenerek aldım, saatimi başka saatlerle dönüşümlü olarak kullanmaktayım çok fazla kullanmamaktayım. geçenlerde saatimi elime aldım kullanmak için, durmuştu ve herzaman ki gibi ayarlarını yaptım ancak saati ayarladım ve tarih kısmında saat problem çıkardı yani tarihi ayarlamak için tepeyi çevirirken tarih atlamıyor atlar gibi yapıp kaçıyor 3-5 tur attırdıktan sonra ancak 1 gün atlıyor tepeyi çevirirken hafif bir takılma oluyor neredeyse boşa dönüyor saatimin problemi ne olabilir nekadar problemi vardır ve bu saati kime göndermeliyim. Saati aldığım yere gittim bursa korupark modatech mağazasına saatin garantisini sordular doğal olarak bitmişti tabi servise göndereceklerini (aydınsaat) te 15-20 sürebileceğini yada kendimin gönderebileceğini söylediler. saat 24 saat ileri alındığında tarih atlıyor ama manuel olarak sanki çarklar birbirini tutmuyor boşa atıyor.şimdi yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
djkop

Mesaj bengisaat » 11 Mar 2013, 19:09

Takvim çarkında problem var gibi görünüyor.
Servise göndermenizde fayda var.
facebook.com/saatatolyesi/
Kullanıcı avatarı
bengisaat

Önceki

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners