Garmin Forerunner 610

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Garmin Forerunner 610

Mesaj davinci » 04 Haz 2012, 15:02

GPS saat, nabız ölçer bant, Garmin connect ile performans takibi imkanı, şarzlı

Adında anlaşılacağı üzere daha çok koşucu saati,dışarda İntersportda birşey alırken raslantı üzerine görüp beğenip aldım bilinçli olararak araştırarak diil, daha öncede paylaştım 399 euro listesi 20 iskonto yaptılar 15% de tax free den alınca 270 e falan geldi, alırken çocuk bütün sporlara uygun dedi ama burda geldikden sonra baktım sadece koşu, yürüme, bsiklete uygun su geçirmiyor fakat havuzda kullanılması önerilmiyor, aslında yüzerkende kullanmak için bir saat istiyordum ama yanlış almışız :lol: ama şöylede birşey var Garmin'in tüm sporlara uygun saati 910 modeli, yüzerken! bile Gps i çalışıyor ama saat biraz kaba gün içinde pek takılamaz gibi, 610 yakışıklı duruyor ve çok hafif kolunuzdaki varlığını çoğu zaman unutuyorsunuz

Resim

610 un en büyük yeniliği dokunmatik olması dokunmatik hassasiyeti bir iphone gibi diil bazen biraz uğraşıyorsun ama çoğu zaman iyi çalışıyor, denemedim ama eldiven ilede çalışıyormuş kalp atışını ölçen bant oldukça iyi çalışıyor, Gps in çalışması için tabiki üstünüzün gökyüzüne açık olması gerekli saat sorunsuz bir şekilde takribi 20 sn. içinde sataliti buluyor, start a basarak spora baslıyorsunuz isteğinize göre, ayarlardan hazırladığınız ekran eşliğinde koşabiliyorsunuz bu ekranlarda max. 4 değer olabiliyor, mesafa, hız, zaman, kalp atışı, tur zamanı, harcanan calori, bir sayfada sadece 2 isteğiniz değer olabilirken diğerinde 3 yada 4 değer olabiliyor, sayfa ve gösterilecek değer adedi sizin seçiminize kalmış, kullanım çok kolay. Şarzı yoğun kullanımda 2 gün rahat gider

Spor bittikden sonra değerleriniz saatde kayıtlı kalıyor ancak isteserniz bilgileri bluetooth yardımıyla bilgisayar ortamına aktarabiliyorsunuz, kayıt oldukdan sonra Garmin connect diye bir sayfada bilgileriniz gayet detaylı olarak depolanıyor, bu bilgiler dilerseniz başkaları tarafından görülebiliniyor, güzergahınızı map üzerinden inceleyebiliyorsunuz, benim etrafımda oturan bu sayfayı kullanan baya Garmin kullanıcısı var :D

Resim
Kullanıcı avatarı
davinci

Re: Garmin Forerunner 610

Mesaj 2fast4u » 04 Haz 2012, 16:08

hayırlı olsun guzel icat :thumbup:
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj herofb » 04 Haz 2012, 16:10

bende beğendim , güle güle kullanınız
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj msturan » 04 Haz 2012, 16:19

Saat benim de çok hoşuma gitti, düşünülebilir aslında.. İnceleme için teşekkürler davinci :champ:
Eğer bir Patek Philippe'e sahipseniz, artık ölebilirsiniz demektir. Mission Completed.
Kullanıcı avatarı
msturan

Mesaj Bond » 04 Haz 2012, 16:26

Tebrikler :champ: Açıklamalar için teşekkürler. İyi günlerde kullan :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj davinci » 04 Haz 2012, 17:00

Cümleten teşekkürler
Kullanıcı avatarı
davinci

Mesaj cenk » 04 Haz 2012, 17:07

hayırlı olsun :champ:
Kullanıcı avatarı
cenk

Mesaj trader » 04 Haz 2012, 17:17

hayırlı olsun ama daha cok resım ıstıyoruz :champ:
Kullanıcı avatarı
trader

Sonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 138 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners