TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Tudor BB58 Ar (Antirefle) Kaplama Hk.

Saat Tamiri Ustalar─▒, Ekipmanlar─▒, Servis Ve Bak─▒m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyelerimiz, Saat Servis Merkezi b├Âl├╝m├╝m├╝zde saat tamiri ve servisi konular─▒ndaki sorular─▒n─▒z─▒ saat ustalar─▒na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf─▒ndan verilecek tavsiye ve yard─▒mlar g├Ân├╝ll├╝l├╝k prensibi neticesinde yap─▒lmaktad─▒r. Forumumuza ├╝ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard─▒m zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r, sorular─▒n─▒z─▒ sorarken bu durumu dikkate alman─▒z─▒ rica ederiz.

TSF

Tudor BB58 Ar (Antirefle) Kaplama Hk.

Mesaj MehmetKarat├╝rk » 11 A─ču 2020, 13:40

Merhaba Arkada┼člar,

Bug├╝n ba┼č─▒mdan ge├žen bir olay─▒ sizler ile payla┼čmak istedim faydal─▒ olaca─č─▒ndan ┼č├╝phem yok.
┼ču pandemi s├╝recinde herkes gibi bizlerde s─▒k s─▒k kolonya veya dezenfektan kullanmaktay─▒z.
Tudor BB58 kullan─▒c─▒s─▒ olarak saatimin cam─▒nda saat 1 ile 5 aras─▒nda dalgalanlamalar ve 2 y├Ân├╝nde bir adet lekelenmeyi g├Ârd├╝kten sonra solu─ču serviste ald─▒m
Tudor modellerinde bir k─▒sm─▒ de─čil b├╝t├╝n modellerinde ├žift tarafl─▒ ar kaplamas─▒ oldu─čunu ├Â─črendim
a├ž─▒kcas─▒ ben bu durumun ┼ču ┼čekilde oldu─čunu biliyordum rolex model saatlerde oldu─ču gibi tudor model saatlerde de ar kaplama yoktu daha do─črusu sat─▒n alma a┼čamas─▒nda ar kaplama yok laf─▒n─▒ duymu┼čtum
sebebine gelince m├╝┼čteri memnuniyeti a├ž─▒s─▒ndan sonras─▒nda can s─▒k─▒c─▒ durum olu┼čmamas─▒ vs vs
bir ┼čey daha ├Â─črendim g├╝n├╝m├╝z rolex model saatlerinde d─▒┼čtan de─čil i├žten antirefle kaplama oldu─čuda s├Âylendi belki bir├žo─čunuz biliyordu veya bilmiyordu
her iki model saatide durumundan ├Ât├╝r├╝ payla┼čmak foruma bilgi mahiyetinde katk─▒ sa─člamak istedim.

neticede ne oldu derseniz
d─▒┼č ar kaplama oldu─ču i├žin kullan─▒c─▒ hatas─▒ oldu─ču sipari┼č edilip ├╝cret dahilinde de─či┼čim yap─▒labilece─či; yaln─▒z bu seferlik cam─▒n sipari┼č edilip ├╝cretsiz de─či┼čiminin yap─▒laca─č─▒ ve testlerin uygulanaca─č─▒ s├Âylendi.
├žok ─▒l─▒ml─▒ bir yakla┼č─▒m sunan Rhod─▒um servis ekibine bir de burdan te┼čekk├╝r etmek istedim.
sonu├ž olarak ho┼č sohbet ile birlikte deniz veya havuz suyunun de─čilde
kimyasal baz olarak de─čerlendirebilece─čimiz kolonya,aseton,dezenfektan,parf├╝m niteli─čindeki ├╝r├╝nler ve en ├Ânemlisi ultrasonik temizleme y├Ântemi bu ┼čekilde s─▒k s─▒k sorunlar─▒n yaratt─▒─č─▒n─▒ s├Âylemi┼č oldu servis yetkilileri

Saati b─▒rakt─▒k eyl├╝l ortas─▒ gibi alaca─č─▒m in┼čallah
Faydal─▒ bir konu olduysa ne mutlu bana

Resim
Resim
Resim
Olmad─▒ diye ├╝z├╝ld├╝─č├╝n dua'ya, g├╝n gelir sevinirsin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MehmetKarat├╝rk

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 16 A─ču 2017, 20:57

Re: Tudor BB58 Ar (Antirefle) Kaplama Hk.

Mesaj kethuda57 » 11 A─ču 2020, 14:04

├žok de─čerli bir bilgi kesinlikle ├žok te┼čekk├╝rler :thumbup: :thumbup:
Senin ku┼člar─▒n olurdu mevsimi yolculuklara ├ža─č─▒ran...
─░nstagram : kethuda57
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kethuda57

Kay─▒t: 26 Tem 2011, 21:02

Mesaj mturann » 11 A─ču 2020, 14:21

Bilgi i├žin te┼čekk├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj justaguy » 11 A─ču 2020, 14:30

Payla┼čt─▒─č─▒n─▒z i├žin ├žok te┼čekk├╝rler [emoji106]

├çift taraftarl─▒ ar ├žok g├╝zel g├Âr├╝nse de, safir kristalin kendisine k─▒yasla ├žok ├žok daha kolay ├žiziliyor. Dezenfektan─▒ da sizden ├Â─črenmi┼č oldum. Bizim Hanim f─▒sf─▒slamadan eve almad─▒─č─▒ i├žin ├žok yararl─▒ oldu. [emoji1]

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
justaguy

Kay─▒t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj gkarinca » 11 A─ču 2020, 18:03

Cam degistirme seceneginden once antirefleyi sokturmekte olabilir. Tek tarafli ar kaplama gibi dusunulebilir

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gkarinca

Kay─▒t: 06 A─ču 2011, 16:43

Mesaj Althor » 11 A─ču 2020, 19:03

Bilgilendirme i├žin ├žok te┼čekk├╝rler Mehmet Bey, ben de AR yok san─▒yordum. Hi├ž de yok gibi g├Âr├╝n├╝yor a├ž─▒k├žas─▒, demek ki zay─▒f├ža uygulanm─▒┼č.
Firma ├ž├Âz├╝m odakl─▒, pozitif bir tutum izlemi┼č ger├žekten de. En k─▒sa zamanda saatinize kavu┼čman─▒z dile─čiyle [emoji4]

SM-G973F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Althor

Ya┼č: 22
Kay─▒t: 28 Mar 2019, 16:25

Mesaj MehmetKarat├╝rk » 11 A─ču 2020, 19:16

umar─▒m bu payla┼č─▒m sadece tudor de─čil de t├╝m ar kaplama olan saatler i├žinde dikkat edilir pandemi d├Âneminde ├Âzellikle ba┼čka servislerde bu sebebten ├Ât├╝r├╝ baya─č─▒ bir ┼čikayet oldu─čunu s├Âylediler
- G├Âkhan bey sordum polisajla alabilirmiyiz acaba dedi servis yetkilisi denesek bile kal─▒nt─▒lar kalacakt─▒r ve daha k├Ât├╝ bir g├Âr├╝nt├╝ yaratacakt─▒r dediler
- ilker bey dedi─čim gibi bende bilmiyordum s├╝priz oldu hatta foto ├žekerken bile yans─▒malardan ├Ât├╝r├╝ ┼čikayetim olmu┼čtur ama nitekim varm─▒┼č ├Â─črenmi┼č olduk sen dikkat et BB58 e :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MehmetKarat├╝rk

Mesaj Ufkynl » 11 A─ču 2020, 23:26

Hay─▒r saati neden b─▒rakt─▒n─▒z? Cam gelince haber etseler gider verirdiniz. Bu durum haricinde firmaya tam not.

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ufkynl

Kay─▒t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj MehmetKarat├╝rk » 11 A─ču 2020, 23:33

Ufuk bey kendileride sizin dedi─činiz gibi s├Âylediler ben kals─▒n o halde dedim ├ž├╝nk├╝ tekrar b─▒rakmaya gitmek belki 1 3 g├╝n sonra tekrar al vs
Yoksa teklifi ├Âncesinde onlar yapt─▒ evet firma ger├žekten sa─čolsun ma─čdur etmedi ┼č├╝k├╝r
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MehmetKarat├╝rk

Mesaj gozdentunay » 12 A─ču 2020, 04:55

Ben 1-2 saat├ži arkada┼č─▒mla konu┼čurken dezenfektan yada kolonyan─▒n bir zarar─▒ olmad─▒g─▒n─▒ s├Âylemi┼čti ,┼ča┼čk─▒n─▒m ┼ču an ,hangisi do─čru ├ž├Âzemedim :(

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Kay─▒t: 24 Kas 2017, 10:58

Sonraki

D├Ân TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 5 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners