Tissot Perpetual Takvim sorunu

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Tissot Perpetual Takvim sorunu

Mesaj sudusleri » 20 Tem 2020, 02:07

Öncelikle herkese merhabalar, bende 2-3 yıldır kullanmakta olduğum Tissot T063.637.11.067.00 modeli var. Son 2-3 haftadır perpetual takvimin gün bölümünde sorun var. Şöyle ki; pazar gününden sonra pazartesiye otomatik geçeceğine aradaki boşluğa doğru devam ediyor. Manuel olarak düzelttim ama bu defa da cuma gününden sonra cumartesiye geçeceğine yine boşluğa kaymış. Sanırım böyle devam edecek sorun. Her seferinde de elle düzeltmek iş değil. Forumda arama yaptığımda aynı saatin deri kayışlı modeli ile ilgili aynı sorun bir arkadaşın daha başına gelmiş ve son olarak "ayarlamayı becerememişim, sorun yokmuş" şeklinde yazmış ama kendisi de foruma en son 2016 da giriş yapmış.Bu nedenle kendisine özel mesaj attım ama muhtemelen görmeyecek. Bu sorunun çözümü ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa minnettar olurum. Teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
sudusleri

Re: Tissot Perpetual Takvim sorunu

Mesaj sudusleri » 27 Tem 2020, 10:57

kendi kendime çözdüm, ilginize teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
sudusleri

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 34 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners