TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Merhaba dostlar

Saat Tamiri Ustalar─▒, Ekipmanlar─▒, Servis Ve Bak─▒m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyelerimiz, Saat Servis Merkezi b├Âl├╝m├╝m├╝zde saat tamiri ve servisi konular─▒ndaki sorular─▒n─▒z─▒ saat ustalar─▒na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf─▒ndan verilecek tavsiye ve yard─▒mlar g├Ân├╝ll├╝l├╝k prensibi neticesinde yap─▒lmaktad─▒r. Forumumuza ├╝ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard─▒m zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r, sorular─▒n─▒z─▒ sorarken bu durumu dikkate alman─▒z─▒ rica ederiz.

TSF

Merhaba dostlar

Mesaj bengisaat » 12 Tem 2020, 00:32

├ço─čunuzun bildi─či gibi uzun zamand─▒r sadece buradan gelen siz dostlar─▒m─▒n saatleri haricinde d─▒┼čar─▒dan pek tamir alm─▒yorum.
Malumunuz 60 ya┼č─▒na gelince art─▒k yoruluyorsunuz.
Her ne kadar sihirbazl─▒k yak─▒┼čt─▒rmalar─▒ olsa da ; insan olarak g├╝nde yapabilece─čim saat say─▒s─▒ olarak benim de belli bir kapasitem var.
Kapasitemin ├╝zerinde tamir kabul etmek bana ├Âncelikle etik gelmiyor ├ž├╝nki daha k─▒sa zaman ay─▒rarak daha fazla saat onarmaya ├žal─▒┼čmak asl─▒nda arka planda yot─▒─č─▒n─▒z i┼či savsaklamaktan ├Âteye gitmez.
Mutlaka tatmin edici bir kazanc─▒n─▒z olur ancak kendinize sayg─▒n─▒z─▒ kaybeder ve i┼činizden keyif almak bir yana para i├žin ruhunu satmakt─▒r benim i├žin .
Sizlerin yani saatine de─čer veren insanlar─▒n saatlerine daha fazla zaman ay─▒rabilmek ad─▒na piyasadan gelen ├Âzellikle AL-SAT'├ž─▒ dedi─čimiz arkada┼člar─▒m─▒z─▒n saatlerini geri ├ževiriyorum.
Onlar─▒ anl─▒yorum onlarda beni anl─▒yor ├žay kahve s├Âyl├╝yorum sohbet de ediyoruz ama saatlerini ba┼čka yerlere g├Ât├╝r├╝yorlar ve bana k─▒zm─▒yorlar.

Fakat zaman zaman anlay─▒┼čs─▒z ve terbiye s─▒n─▒rlar─▒n─▒ a┼čan yakla┼č─▒mlarla da kar┼č─▒la┼č─▒yoruz.
Sizlerden ricam beni tavsiye ederken saat dostu dedi─čimiz saatine de─čer veren insanlar olmas─▒na dikkat etmenizdir.
├ľzellikle belirteyim tamirdeki k─▒stas─▒m saatin maddi de─čeri de─čil kullanan─▒n kalbinde ne kadar de─čeri oldu─čudur .
Patek rolex yada pahal─▒ bir saatin basit bir i┼či olsa bile zaman─▒m k─▒s─▒tl─▒ diyerek geri ├ževirip; satmaya kalksa 100 lira yapacak ama hat─▒ras─▒ olan bir saat i├žin 2 g├╝n upra┼č─▒p ├╝cret bile almad─▒─č─▒m bir ├žok ├Ârneklere ├žo─čunuz ┼čahit olmu┼čtur.

Gelelim bahse konu bu yaz─▒m─▒n sebebine.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158637045457372&id=551832371
facebook.com/saatatolyesi/
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bengisaat

Ya┼č: 59
Kay─▒t: 30 Eki 2010, 00:39

Re: Merhaba dostlar

Mesaj MehmetKarat├╝rk » 12 Tem 2020, 01:37

Selamlar Cengiz abi
Seni forumdan tan─▒d─▒m ve ge├žmi┼č zamanda 2 arkada┼č─▒ma tavsiye edip yan─▒na g├Ânderdim saatlerinin bak─▒m vs tamir i┼čini yapt─▒n kendileri ├žok ama ├žok memnun kald─▒lar
Bahsi ge├žen konunun linki a├ž─▒lmad─▒ yada ben beceremedim bilmiyorum kald─▒ ki gerek bile yok bakmaya
Can─▒n─▒n s─▒k─▒lmas─▒na ├╝z├╝ld├╝m umar─▒m tavsiyen dikkate al─▒n─▒r ve b├Âyle naho┼č olaylar bir daha ger├žekle┼čmemi┼č olur
Olmad─▒ diye ├╝z├╝ld├╝─č├╝n dua'ya, g├╝n gelir sevinirsin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MehmetKarat├╝rk

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 16 A─ču 2017, 20:57

Mesaj mturann » 12 Tem 2020, 09:58

Facebooktaki payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ takip ettim ustam.
Ya┼č─▒n─▒z tecr├╝beniz bilginiz bizden fazla.
Bu gibi ki┼čiler hi├žbir zaman bitmeyecek.
Siz ├╝z├╝lmeyin yeter.
Allah sizlere sa─čl─▒k ve uzun ├Âm├╝r versin.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj Eterna » 12 Tem 2020, 15:39

San─▒r─▒m hakl─▒s─▒n─▒z Cengiz abi. Forumda saat tamir usta kelimeleri ge├žti─či zaman herkes tart─▒┼čmas─▒z direk sizin ad─▒n─▒z─▒ veriyor. Bug├╝n birisi ├╝ye olsa usta var m─▒ dese hemen herkes sizi s├Âyler. Bunu yapmalar─▒n─▒n sebebi sizi ├žok sevmeleri saymalar─▒ ve g├╝venmeleri. Ben de yapm─▒┼č─▒md─▒r.

Demekki bundan sonra yapaca─č─▒m─▒z ┼čey yak─▒nen tan─▒d─▒─č─▒m─▒z, bildi─čimiz, forumdan bir s├╝redir tan─▒d─▒─č─▒m─▒z dostlar─▒m─▒z hari├ž her sorana size y├Ânlendirmemek olacak.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Altar » 13 Tem 2020, 15:28

Cengiz Abiyi burada tan─▒d─▒m hi├ž saat g├Ât├╝rmemi┼čtim,2 saat verdim 2 saatimde daha canl─▒ olarak ger geldi.Soranlara ilk s├Âyledi─čimiz isim Bengi saat cengiz abidir.Bundan sonra daha dikkatli oluruz.Allah uzun ├Âm├╝rler versin abi.
Muhta├ž oldu─čun kudret, damarlar─▒ndaki asil kanda mevcuttur
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Altar

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 17 ┼×ub 2014, 10:47

Mesaj cecen » 13 Tem 2020, 20:30

Cengiz ustay─▒ bu forum sayesinde ke┼čfettim, kendisiyle ┼čahsen tan─▒┼čt─▒m, D├╝nya iyisi g├╝zel bir insan buldum kar┼č─▒mda. Hem i┼čini hemde insan seven.
─░lk saat g├Ât├╝rmemde kahvemide i├ždim, sohpetimi yapt─▒m, at├Âlyesinden sayg─▒yla ayr─▒ld─▒m.
Sen ├žok ya┼ča Cengiz usta
Sayg─▒lar─▒mla
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cecen

Ya┼č: 52
Kay─▒t: 05 May 2020, 21:19

D├Ân TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners