Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Mesaj hozburun » 31 Eki 2019, 15:48

Mandos yazd覺:Normalde b繹yle olaylarda yorum yapmak istemem ama Hasan abi bile bu konuyu a癟t覺ysa ben de bir ekleme yapay覺m. Ekis繹zl羹k'te bak覺nd覺覺m kadar覺yla 2 ay i癟inde yurtd覺覺na ta覺nma durumu varm覺. Saatlerinizi de yan覺nda g繹t羹receini sanm覺yorum o bambaka bir olay ve su癟lama olur, bu konuda dahi 繹yle bir su癟lama yok zaten olaca覺n覺 da sanm覺yorum ama tamirde saatiniz varsa yavatan geri isteseniz iyi olur ula覺lmas覺 zor madem.

Ekran g繹r羹nt羹s羹 ya da link atar m覺s覺n?
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj mGundogdu » 31 Eki 2019, 16:07

Mandos yazd覺:Normalde b繹yle olaylarda yorum yapmak istemem ama Hasan abi bile bu konuyu a癟t覺ysa ben de bir ekleme yapay覺m. Ekis繹zl羹k'te bak覺nd覺覺m kadar覺yla 2 ay i癟inde yurtd覺覺na ta覺nma durumu varm覺. Saatlerinizi de yan覺nda g繹t羹receini sanm覺yorum o bambaka bir olay ve su癟lama olur, bu konuda dahi 繹yle bir su癟lama yok zaten olaca覺n覺 da sanm覺yorum ama tamirde saatiniz varsa yavatan geri isteseniz iyi olur ula覺lmas覺 zor madem.

bahsi ge癟en entry bu herhalde;
https://eksisozluk.com/entry/93890890
PUHU Leather Goods
Kullan覺c覺 avatar覺
mGundogdu

Kay覺t: 07 Mar 2016, 00:18

Mesaj Cruciatus » 31 Eki 2019, 16:09

hozburun yazd覺:

Ekran g繹r羹nt羹s羹 ya da link atar m覺s覺n?

https://eksisozluk.com/istanbuldan-tasi ... n&a=search

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj Mandos » 31 Eki 2019, 16:10

mGundogdu yazd覺:

bahsi ge癟en entry bu herhalde;
https://eksisozluk.com/entry/93890890

Evet bu.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj monza » 04 Kas 2019, 10:31

Uyar覺 i癟in teekk羹rler.
Humility is the essence of virtue
Kullan覺c覺 avatar覺
monza

Ya: 36
Kay覺t: 24 Nis 2019, 10:20

Mesaj insane » 04 Kas 2019, 15:50

Kendini ahsen de tan覺d覺覺m ve Hasan Abi gibi baka arkada覺n da kendisi ile 癟al覺t覺覺n覺 bildiimden a癟覺k癟as覺 bu zamana kadar pek toz konduramam覺t覺m ancak en son kendisinden bir saatimi 1 sene sonunda ancak almaya gittiim g羹n ayak羹st羹 toparlatarak alabildim. Bu s羹re zarf覺nda da genellikle ciddi iletiim s覺k覺nt覺s覺 yaad覺m. Bunn d覺覺nda bir ka癟 saatte de bana ek maliyet 癟覺kartan ve burada da satt覺覺m bir saatte mah癟up olmam覺 salayan ilemleri oldu... Ne yaz覺k ki ben de tavsiye edemeyeceim.
https://www.instagram.com/wristchecker/
Kullan覺c覺 avatar覺
insane

Ya: 41
Kay覺t: 03 Ara 2013, 01:30

Mesaj moy » 04 Kas 2019, 15:54

Ta覺n bey (usta demeye dilim varmad覺) keke gelsede urda 2 sat覺r yaz覺 yazsa 繹z羹r dilese.Yalandan da olsa bir mazeret sunsa kendime 癟eki d羹zen vereceim madur ettiklerimden 繹z羹r dilerimdese
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj enkidu » 05 Kas 2019, 10:59

ok ge癟mi olsun arkadalar. Ustan覺n iyisi her yerde 繹nemli.. ev, araba, saat vs vs. 襤yi niyetli iini iyi yapan bir ustaya denk gelirseniz ne ala, ama tersi durumlarda insana hem maddi hem manevi 癟ok zarar verirler

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
enkidu

Kay覺t: 01 Mar 2010, 18:21

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 71 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners