Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Mesaj Tolgi06 » 13 Kas 2019, 15:01

Ge癟mi olsun arkadalar herkese. Son g繹r羹lmesi 11 Kas覺m olarak g繹r羹n羹yor. Bal覺覺 g繹rmemesi d羹羹k olas覺l覺k.
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj insane » 13 Kas 2019, 16:41

Tolgi06 yazd覺:Ge癟mi olsun arkadalar herkese. Son g繹r羹lmesi 11 Kas覺m olarak g繹r羹n羹yor. Bal覺覺 g繹rmemesi d羹羹k olas覺l覺k.

Eer hala yan覺ndaysa eref Usta konuyu biliyor, illa ki kendisine aktarm覺t覺r.
https://www.instagram.com/wristchecker/
Kullan覺c覺 avatar覺
insane

Ya: 41
Kay覺t: 03 Ara 2013, 01:30

Mesaj designer » 14 Kas 2019, 11:15

T羹m maduriyet yaam覺 saat sever dostlara ge癟mi olsun. Bu konu 繹zelinde sormak istediim bir soru var. 2014 y覺l覺ndan beri forumday覺m 繹ncesinde de 羹ye olmadan takip ederdim. O g羹nden bu g羹ne forum bana, say覺s覺z ve 癟eitli katk覺lar salad覺. Bu katk覺lar覺n en b羹y羹羹 bence cengiz ustay覺 tan覺mak oldu. En basit en ucuz saatimi de ona g繹nderdim, kendimce en pahal覺 saatimin bak覺m覺n覺 da ona yapt覺rd覺m. Hastaland覺, memleketi bal覺kesire gitti ama onu bekledim gelince verdim. Saat almadan 繹nce arka kapa覺 a癟t覺rmak i癟in dahi ona gittim. B繹yle forum taraf覺ndan gerek ahlak覺yla, gerek sanat覺yla, gerekse 癟ay eliinde muhabbetiyle kabul g繹rm羹 biri dururken neden r羹t羹n羹 ispatlamam覺 birine k覺ymet verdiimiz saatlerimizi, macera ararcas覺na veriyoruz anlamad覺m. ahsi husumetiniz olabilir cengiz ustayla anlar覺m fakat onun haricindeki t羹m konularda (maddi, zaman,uzakl覺k) cengiz abi konuulup anlaabilecek makul bir kiiliktir. 襤leride cengiz abi b覺rak覺r meslei ta覺n覺rsa memleketine o zaman bir aray覺 has覺l olabilir fakat o g羹ne kadar farkl覺 ustalara gitmek bence risk ta覺yan, macera aray覺覺ndan 繹teye gitmeyecek hareketler olarak alg覺l覺yorum. Bunu yazmam覺n sebebi asl覺nda ileride yeni saat severlerin belki maduriyet yaama ihtimallerini d羹羹nerek kendilerine saat ustas覺 se癟erken bir temel d羹羹nce pratii oluturmakt覺. T羹m arkadalara tekrar ge癟mi olsun. Umar覺m tak覺n gelir ne diyecekse der ve insanlar覺n kafalar覺 bir nebze rahat olabilirse olur.
Paray覺 koyaca覺n覺z yer cebinizdir, kalbiniz deil...
Kullan覺c覺 avatar覺
designer

Ya: 36
Kay覺t: 26 May 2014, 00:41

Mesaj mlm » 18 Kas 2019, 23:20

Konuyu a癟an kii kendisini tan覺yanlar覺n 癟ok sevdii ve sevmekte hakl覺 olduu sevgili Hasan Abi olunca ve yaanan bunca olumsuz hadise bu bal覺覺n alt覺nda payla覺l覺nca olumlu bireyler yazmak her ne kadar zor olsa da, i癟imden gelenleri s繹ylemek istiyorum.
Y羹z y羹ze hi癟 g繹r羹medik ama
Tak覺n, iyi adamd覺r, ho sohbettir, muhabbetine bir ekilde dahil olmu olanlar ne demek istediimi az 癟ok bilir. G繹nl羹 genitir, c繹mertlik yapmay覺 sever, y羹z y羹ze g繹r羹memi olmam覺za ramen 繹yle ya da b繹yle g繹nl羹mde yer etmi bir insand覺r.
O d繹nemde yani birka癟 sene 繹nce saat al覺m-sat覺m iine girmek i癟in iinden ayr覺ld覺, kendince bir maceraya at覺ld覺. Sonras覺nda ustal覺k i癟in Cengiz abiden ders ve yard覺m ald覺. Kendine kendince bir 癟izgi 癟izip hayat覺na y繹n vermeye 癟al覺t覺. Beraberinde g繹n羹l ileri de rast gitmedi bildiim kadar覺yla, zira muhabbetimiz o d繹nemde bilmediim bir sebepten 繹t羹r羹 kesildi, irtibat kurmay覺 denedim ama baar覺l覺 olamad覺m. Sonras覺nda tahmin ediyorum madden s覺k覺nt覺ya girdi ve bal覺kta da payla覺ld覺覺 gibi telafi edilmesi olduk癟a zor/imkans覺z hatalar yapt覺. Ben kendi ad覺ma olduk癟a 羹zg羹n羹m. Allah kimseyi dara d羹羹r羹p bu ekilde a覺rtmas覺n.
Yapt覺覺 hatalar覺n bir telafisi san覺r覺m yok. 襤nallah bundan sonra kendine d羹zg羹n bir hayat kurar, ileri de istedii gibi rast gider. Yaayanlar bilir, maddi s覺k覺nt覺 hi癟bir eye benzemiyor, dediim gibi Allah kimseyi dara d羹羹r羹p b繹ylesi hatalar yapt覺rmas覺n.
Bu sat覺rlar覺 yazmakta 癟ok karars覺zd覺m ama yazmam覺n yazmamamdan daha doru olaca覺n覺 d羹羹nd羹m, amac覺m irinlik yapmak ya da yaand覺覺 g羹n gibi aikar hatalara arka 癟覺kmak deildi, yanl覺 anla覺ld覺ysam affola.
Hepinize selamlar.
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj manil » 19 Kas 2019, 20:28

Cengiz, burada yaz覺lanlarin kiisel durumla alakas覺n覺 kurmakta g羹癟l羹k 癟ekiyorum. Her eyi aylar 繹ncesinde kendisiyle konumu herkes. Ben de bizzat tecr羹be ettim. G羹ncel kurla 320 TL'lik saate, tan覺d覺k referans覺 ile giden bir kiinin saatini 1.5 ay al覺koyup, sonras覺nda tan覺d覺k y羹z羹 suyu h羹rmetine 100 TL'ye (1.5 saat i癟inde) 癟繹z羹p, saati de yine bozuk olarak geri vermenin yazd覺klar覺nla ilikisini ben kuramad覺m. Tak覺n'覺n kendisi ile iletiim kurarken de dikkatli oluyorum. Bir olumsuzluk olsayd覺 da s繹yleyeceini d羹羹n羹rd羹m ama yan覺lm覺覺z. Kendi tercihi. Yine de kiisel zorluklar覺n覺n mazareti ya da burada belirtilmesi de bana uygun gelmedi, zira ilgili herkes yaanm覺 bir ey varsa zaten bilir ve kendisinin bakalar覺ndan esirgedii empatiyi g繹sterirdi, ki g繹sterdi de.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj mlm » 19 Kas 2019, 20:45

An覺lc覺m selam, bir balant覺 kurmaya gerek yok, ben bildiklerim 癟er癟evesinde i癟imden gelenleri yazd覺m, kimseyi yanl覺lamad覺m, Tak覺n覺n avukatl覺覺na soyunulacak bir taraf覺 yok yaz覺lanlar覺n. Ben sadece k覺zmak yerine 羹z羹lmeyi tercih ettim, hepsi bu. Herkes ne yaad覺ysa illaki dorudur ve Tak覺n覺n yapt覺覺 dile getirilen ve ispatlar覺yla ortaya konulan hatalar覺n mant覺kl覺 bir a癟覺klamas覺 yoktur. Tak覺nla uzunca bir s羹redir irtibat覺m覺n olmad覺覺n覺 da tekrar belirteyim.
Madur ettii arkadalara 癟ok ge癟mi olsun.
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj manil » 19 Kas 2019, 21:04

Senin iyi niyetinden zaten 羹phem yok. Olayda bana tuhaf gelen eyleri belirttim sadece. Farkl覺 y繹netilebilir bir s羹re癟 neden b繹yle oldu diye kendime sordum, burada bir maduriyet yaam覺 herkes de sormutur diye d羹羹n羹yorum. Kendisinin d羹羹nmesi gereken bir ey sonu癟ta. Madden ve manen ciddi zarara urayanlar bile ilk etapta onu korumak iar覺yla hareket ettiler.

Yine de kiisel hayat覺na ve yaad覺klar覺na dair detaya girmemek gerektiini d羹羹nd羹m, halen de 繹yle d羹羹n羹yorum. Buras覺 anonim bir ortam sonu癟ta.

Buradaki nihai d羹羹ncem de, Tak覺n'覺n kendisine kar覺 duyulan g羹ven hat覺r覺na b繹yle davranmamas覺 idi. D羹羹nemez diyeceim, o da yok. Zira kendisine hareketlerinin nas覺l olumsuz yorumlanabileceini kelime kelime izah ettim taaa haziran ay覺nda. Bakalar覺 da etmi. Bu durumda ne denir cidden bilemiyorum. 羹nk羹 mant覺k d羹zlemi burada yok oluyor.

Bunlar覺 da belirtmemle, bu konuda art覺k diyecek bir ey kalmad覺 benim a癟覺mdan. Herkes i癟in hay覺rl覺s覺 olsun.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj cs875 » 05 Ara 2019, 23:11

Patron ge癟mi olsun bayad覺r yoktum yeni g繹rd羹m konuyu , okurken ben utand覺m inallah tak覺nda utanm覺t覺r yaz覺k ...

Dier arkadalar i癟in ankara eng羹r羹 pasaj覺 mustafa g羹ngencide benzer 繹zelliktedir aman dikkat. 3 veya 4 saatim kendisinde kald覺 alamad覺m geri 2/3 sene oldu ne diyim Allah ufak hesaplara kimseyi d羹羹rmesin
Kullan覺c覺 avatar覺
cs875

Ya: 45
Kay覺t: 31 Eki 2010, 00:03

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners