Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Mesaj monza » 04 Kas 2019, 10:31

Uyar覺 i癟in teekk羹rler.
Humility is the essence of virtue
Kullan覺c覺 avatar覺
monza

Ya: 36
Kay覺t: 24 Nis 2019, 10:20

Mesaj insane » 04 Kas 2019, 15:50

Kendini ahsen de tan覺d覺覺m ve Hasan Abi gibi baka arkada覺n da kendisi ile 癟al覺t覺覺n覺 bildiimden a癟覺k癟as覺 bu zamana kadar pek toz konduramam覺t覺m ancak en son kendisinden bir saatimi 1 sene sonunda ancak almaya gittiim g羹n ayak羹st羹 toparlatarak alabildim. Bu s羹re zarf覺nda da genellikle ciddi iletiim s覺k覺nt覺s覺 yaad覺m. Bunn d覺覺nda bir ka癟 saatte de bana ek maliyet 癟覺kartan ve burada da satt覺覺m bir saatte mah癟up olmam覺 salayan ilemleri oldu... Ne yaz覺k ki ben de tavsiye edemeyeceim.
https://www.instagram.com/wristchecker/
Kullan覺c覺 avatar覺
insane

Ya: 41
Kay覺t: 03 Ara 2013, 01:30

Mesaj moy » 04 Kas 2019, 15:54

Ta覺n bey (usta demeye dilim varmad覺) keke gelsede urda 2 sat覺r yaz覺 yazsa 繹z羹r dilese.Yalandan da olsa bir mazeret sunsa kendime 癟eki d羹zen vereceim madur ettiklerimden 繹z羹r dilerimdese
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj enkidu » 05 Kas 2019, 10:59

ok ge癟mi olsun arkadalar. Ustan覺n iyisi her yerde 繹nemli.. ev, araba, saat vs vs. 襤yi niyetli iini iyi yapan bir ustaya denk gelirseniz ne ala, ama tersi durumlarda insana hem maddi hem manevi 癟ok zarar verirler

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
enkidu

Kay覺t: 01 Mar 2010, 18:21

Mesaj tpskl » 05 Kas 2019, 17:07

Yaad覺覺m hayal k覺r覺kl覺覺 ve 羹z羹nt羹y羹 bakalar覺n覺 da uyarmak ad覺na paylama zarureti duyuyorum.

Yakla覺k 1 y覺l 繹nce Tak覺nda bir saat g繹rm羹 ve beenmitim. Saati satabileceini ifade etti. Saati ben alamad覺m ancak beenen baka bir arkada覺m almak istedi ve ald覺. Paras覺n覺 da nakit olarak benim arac覺l覺覺m ile Tak覺na 繹dedi.

Hasan Abinin a癟t覺覺 bal覺k sonras覺nda i癟ime kurt d羹t羹 ve arkada覺mdan saatin fotoraf覺n覺 istedim. Hasan Abinin de bulunduu bir 癟ok saat sever arkada覺m覺zla kurmu olduumuz whatsapp grubuna saatin fotoraf覺n覺 g繹nderdim. Arkadalar覺m覺zdan biri saatin kendi saati olduunu, yakla覺k 1 y覺l 繹nce saati Tak覺na satmas覺 i癟in verdiini ancak Tak覺n覺n saati bir arkada覺ma satt覺m, sat覺 bedelini 繹demeyi geciktirdi, arkada覺m olduu i癟in paray覺 da isteyemiyorum diyerek sat覺 bedelini epey uzun bir s羹re 繹demediini ifade etti. Daha sonra bu arkada覺m覺z alaca覺n覺n b羹y羹k bir k覺sm覺n覺 farkl覺 ekillerde(Tak覺ndan bilabedel baka saatler alarak)tahsil etmi bana bunun bilgisini de verdi.

Tak覺n覺 2 y覺ldan uzun s羹redir tan覺yorum. Bana bakas覺 b繹yle bir ey yaad覺覺n覺 s繹ylese inanmaz ve Tak覺n覺 sonuna kadar savunurdum. Zira kendisi ile ho sohbetimiz, muhabbetimiz oldu. Hasan Abi bal覺覺 a癟t覺覺nda dahi belki bir yanl覺 anla覺lma olmutur diye 癟ok dua ettim. Ancak bug羹n yaad覺覺m ok herkesi uyarma ve dikkatli olmaya davet etme zarureti dourmutur.

z羹nt羹lerimle bildiriyorum

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
tpskl

Kay覺t: 06 Haz 2015, 20:13

Mesaj Maradona » 05 Kas 2019, 17:24

T羹nelin ucu pis bir yere 癟覺kacak gibi duruyor iyice... [emoji3525]
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 46
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj Cruciatus » 05 Kas 2019, 18:31

Tak覺n beyi tan覺mam (asl覺nda forumdan kimseyi ahsen tan覺mam) ama birbirini dorulayan bu kadar ikayet olay覺 art覺k iyiniyet s覺n覺rlar覺n覺 am覺 hale getiriyor.

Madur olanlara ge癟mi olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj KaraSinek » 07 Kas 2019, 23:34

Arkadalar merhaba bal覺覺 g繹r羹nce Tak覺n Usluyan ile tecr羹bemi yazmam gerektiini d羹羹nd羹m.

Kendisi ile olan yaz覺malar覺m覺zdan tarihlere bakarak yazmaya gayret g繹stereceim.

Forumdan bir arkada覺m覺z覺n referans覺yla Tak覺n Usta?n覺n da Cengiz usta ile 癟al覺t覺覺 bilgisiyle ; (bunu 繹zellikle belirtiyorum 癟羹nk羹 san覺r覺m bu bal覺k olmasa bir癟oumuz hala bilindik usta olarak saatini kendisine b覺rak覺yor olacakt覺k.)

2018 Haziran ay覺nda poljot chrono saatimi bak覺m ve m羹mk羹nse safir cam ile deiim talebiyle g繹nderdim. Tek ikayetim bak覺ms覺zl覺ktan saatin tarihini ayarlarken date k覺sm覺n覺n bazen yar覺m pozisyonda kalmas覺yd覺. (ki kurma kolunu normal pozisyonuna itince tarih olmas覺 gereken pozisyona da ge癟iyordu.)

saatin cam覺n覺 deitirmeyelim bak覺m覺n覺 yapal覺m dedi ve tamam diyerek bak覺m ama癟l覺 kargo ile ulat覺rd覺m.
kabaca 3 ay sonra 08.09.2019da saat elime ulat覺 ama chrono kollar覺 yerinden 癟覺k覺k olarak kargo paketinden 癟覺kt覺.
bana geri g繹ndermesine gerek yok diyerek ankarada bir usta arkada覺n覺n iletiim bilgilerini verdi. ona g繹t羹rd羹m. o saati toplad覺.

chronoyu 癟al覺t覺rd覺覺m覺z anda saatin makanizma sorun 癟覺kard覺.

2018 Ekimde saati tekrar kendisine g繹nderdim . saat 癟ok kurcalanm覺 vs diyerek mekanizmay覺 s覺f覺rlad覺覺n覺 benim i癟in yeni mekanizma ald覺覺n覺 s繹yledi. saati kargolamas覺n覺 uzun s羹re bekledim.
1ay覺 ge癟tikten sonra 20.12.2018 de saati hallettik g繹nderiyorum dedi.
5 g羹n boyunca cevap alamad覺m. 24.12.2018de "ehird覺覺ndayd覺m, saat bug羹n ya da yar覺n elinize ulam覺 olmas覺 laz覺m. Bizim 癟ocua g繹nderttim" dedi
saat bana ay覺n 27sinde geldi ve kargoalama tarihi bir g羹n 繹ncesi idi.

saat geldi ve chronoya bast覺覺m anda saat tak覺ld覺 kald覺 .
sonras覺nda kendisi dahil 2 ustan覺n da bakt覺覺n覺 ama olmad覺覺n覺, ( benim g繹t羹rd羹羹m ankaradaki usta ile birlikte 3 usta oluyor.) saati benden nakit al覺p par癟a olarak kullanaca覺n覺 s繹yledi. 癟ok sevdiim bir saatim olmas覺na ramen ben de kabul ettim.

o tarihten 15.01.2019 tarihine kadar sal覺k,telefon deiiklii vb sebeplerle cevap alamad覺m. ve sonunda param hesaba ge癟ti konu kapand覺. Olayda iyi niyietinden 羹phe etmeyerek ve o g羹ne kadar da hep pozitif referanslar duyduum i癟in bana denk geldi demek diyerek konuyu dillendirmedim.

bu tecr羹bemi de yorum katmadan aktarmaya 癟al覺t覺m.
https://www.instagram.com/karasinek666/
Kullan覺c覺 avatar覺
KaraSinek

Kay覺t: 23 Oca 2018, 17:58

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 32 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners