Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Mesaj khef » 12 Kas 2019, 20:54

Cruciatus yazd覺:
Maradona yazd覺:
Cruciatus yazd覺:
rolexcollector yazd覺:
kiwi21 yazd覺:Hi癟 ei dostu, forumda aktif olup sosyal hayat覺nda da g繹r羹en biri yok mu acaba?

Bu yaz覺lanlar kendisine iletilmedi mi? Gelip durumu a癟覺klamay覺 d羹羹n羹yor mu?
Neyi a癟覺klayabilir ki?
Bence gelmemesi daha doru..

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Bal覺k a癟覺ld覺ktan hemen sonra ekide eki itiraf bal覺覺nda atarlanm覺 biraz..

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Link verebilir misiniz rica etsem? Bakal覺m t羹y nas覺l dikilmi?

yle a癟覺k癟a yaz覺lm覺 birey yok..

https://eksisozluk.com/eksi-itiraf--103 ... n&a=search

Asl覺nda vard覺, sonradan sildi. Bu bal覺覺 okuduuna da eminim. Kendine yaz覺k etti.

Kullan覺c覺 avatar覺
khef

Ya: 43
Kay覺t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj coparan » 12 Kas 2019, 21:46

Ge癟mi olsun k繹t羹 bir deneyim olmu.

Bu arada yukar覺da bahsi ge癟en mey saatin sabit telefonlar覺 癟al覺m覺yor, bu kadar ciddiyetsiz bir firmada g羹zel markalar覺n olmas覺 羹z羹c羹.
Kullan覺c覺 avatar覺
coparan

Ya: 47
Kay覺t: 24 ub 2011, 19:24

Mesaj ibrahim223 » 12 Kas 2019, 21:56

Sak覺z覺 b.ka d羹羹r羹nce ekide iyice sa癟malam覺.. [emoji4]

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj Cruciatus » 12 Kas 2019, 22:02

khef yazd覺:
Cruciatus yazd覺:
Maradona yazd覺:
Cruciatus yazd覺:
rolexcollector yazd覺:[quote="kiwi21"]Hi癟 ei dostu, forumda aktif olup sosyal hayat覺nda da g繹r羹en biri yok mu acaba?

Bu yaz覺lanlar kendisine iletilmedi mi? Gelip durumu a癟覺klamay覺 d羹羹n羹yor mu?
Neyi a癟覺klayabilir ki?
Bence gelmemesi daha doru..

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Bal覺k a癟覺ld覺ktan hemen sonra ekide eki itiraf bal覺覺nda atarlanm覺 biraz..

Link verebilir misiniz rica etsem? Bakal覺m t羹y nas覺l dikilmi?

yle a癟覺k癟a yaz覺lm覺 birey yok..

https://eksisozluk.com/eksi-itiraf--103 ... n&a=search

Asl覺nda vard覺, sonradan sildi. Bu bal覺覺 okuduuna da eminim. Kendine yaz覺k etti.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi[/quote]

Ben de ok覺duumu hat覺rl覺yorum ama g繹remeyince acaba baka bireyle mi kar覺t覺rd覺m dedim. imdi anla覺ld覺...

Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj Okanito » 12 Kas 2019, 22:59

Ne yazm覺t覺 hat覺rl覺yorsan覺z bahsedebilir misiniz?

Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Kay覺t: 10 May 2012, 13:49

Mesaj siyahpena » 12 Kas 2019, 23:40

forumdan ald覺覺m bir saat bu ahs覺n ufak bir m羹dahelesi sonucu kapa覺n tam kapat覺lmamas覺 dolay覺s覺yla buharland覺. hem saati 癟ok sevmi olmam hemde sat覺c覺n覺n ( @insane )iyi niyetinden 羹phelenmemi olmam nedeniyle iade etmeye g繹nl羹m elvermedi. sat覺c覺 arkada覺m saolsun bak覺m i癟in ufak bir tutar iade etti. bende burada (kayseride) bulduum ufak bir tamircide ba覺nda bekleyerek y羹zeyesel denilebilecek ekilde temizlettim. imdi g羹nde yakla覺k 40-50 sn geri kal覺yor ve bu ekilde kullan覺yorum. mazisi hakk覺nda hi癟birey bilmediim saat癟ilere mekanizmay覺 ayarlat覺p daha beter sonu癟larla kar覺lamak var keza.

benim esas a覺rd覺覺m ey bu sitede ger癟ekten saatlere g繹n羹l veren( ve ger癟ekten ciddi tutarlarda al覺mlar yapabilen) deerli 羹yelerin bu ahsa g羹venebilmeleri. g繹rd羹klerim ve duyduklar覺m 癟ok 羹z羹c羹. eskiler " ekmei ekmek癟iden alacaks覺n" der. s繹z羹n doruluuna bir kez daha 羹z羹lerek ahit oldum.

ah覺s buraya gelip iki kelam yazsa da birey deimeyecek. b繹ylesine b羹y羹k bir platforma y羹zlerce forum 羹yesinden ekmek yeme ans覺n覺 sonsuza dek kaybetmek gibi bir ahmakl覺k yapm覺. b繹yle durumlarda 繹z羹r dilemekte , bedel 繹demekte zarar g繹ren insanlar覺n kalbini onarmayaca覺 i癟in son derece anlams覺z. yaz覺k.

Kullan覺c覺 avatar覺
siyahpena

Kay覺t: 28 Nis 2017, 00:04

Mesaj mrmataraci » 13 Kas 2019, 09:33

siyahpena yazd覺:forumdan ald覺覺m bir saat bu ahs覺n ufak bir m羹dahelesi sonucu kapa覺n tam kapat覺lmamas覺 dolay覺s覺yla buharland覺. hem saati 癟ok sevmi olmam hemde sat覺c覺n覺n ( @insane )iyi niyetinden 羹phelenmemi olmam nedeniyle iade etmeye g繹nl羹m elvermedi. sat覺c覺 arkada覺m saolsun bak覺m i癟in ufak bir tutar iade etti. bende burada (kayseride) bulduum ufak bir tamircide ba覺nda bekleyerek y羹zeyesel denilebilecek ekilde temizlettim. imdi g羹nde yakla覺k 40-50 sn geri kal覺yor ve bu ekilde kullan覺yorum. mazisi hakk覺nda hi癟birey bilmediim saat癟ilere mekanizmay覺 ayarlat覺p daha beter sonu癟larla kar覺lamak var keza.

benim esas a覺rd覺覺m ey bu sitede ger癟ekten saatlere g繹n羹l veren( ve ger癟ekten ciddi tutarlarda al覺mlar yapabilen) deerli 羹yelerin bu ahsa g羹venebilmeleri. g繹rd羹klerim ve duyduklar覺m 癟ok 羹z羹c羹. eskiler " ekmei ekmek癟iden alacaks覺n" der. s繹z羹n doruluuna bir kez daha 羹z羹lerek ahit oldum.

ah覺s buraya gelip iki kelam yazsa da birey deimeyecek. b繹ylesine b羹y羹k bir platforma y羹zlerce forum 羹yesinden ekmek yeme ans覺n覺 sonsuza dek kaybetmek gibi bir ahmakl覺k yapm覺. b繹yle durumlarda 繹z羹r dilemekte , bedel 繹demekte zarar g繹ren insanlar覺n kalbini onarmayaca覺 i癟in son derece anlams覺z. yaz覺k.

Ge癟mi olsun. Saatinizin marka modelini bilmiyorum ama 癟ou saatin ileri geri gitmesini d羹zeltmek kolay. 襤nternetteki videolara bakarak kendi saatimi +220 s den +5 s' ye indirmeyi baard覺m.

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mrmataraci

Ya: 60
Kay覺t: 22 Oca 2016, 14:08

Mesaj mrmataraci » 13 Kas 2019, 09:39

siyahpena yazd覺:forumdan ald覺覺m bir saat bu ahs覺n ufak bir m羹dahelesi sonucu kapa覺n tam kapat覺lmamas覺 dolay覺s覺yla buharland覺. hem saati 癟ok sevmi olmam hemde sat覺c覺n覺n ( @insane )iyi niyetinden 羹phelenmemi olmam nedeniyle iade etmeye g繹nl羹m elvermedi. sat覺c覺 arkada覺m saolsun bak覺m i癟in ufak bir tutar iade etti. bende burada (kayseride) bulduum ufak bir tamircide ba覺nda bekleyerek y羹zeyesel denilebilecek ekilde temizlettim. imdi g羹nde yakla覺k 40-50 sn geri kal覺yor ve bu ekilde kullan覺yorum. mazisi hakk覺nda hi癟birey bilmediim saat癟ilere mekanizmay覺 ayarlat覺p daha beter sonu癟larla kar覺lamak var keza.

Ge癟mi olsun. Saatinizin marka modelini bilmiyorum ama 癟ou saatin ileri geri gitmesini d羹zeltmek kolay. 襤nternetteki videolara bakarak kendi saatimi +220 s den +5 s' ye indirmeyi baard覺m.

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mrmataraci

Ya: 60
Kay覺t: 22 Oca 2016, 14:08

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 42 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners