Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Uyar覺!!! Tak覺n Usta'ya sak覺n saat g繹ndermeyin !!!

Mesaj manil » 19 Kas 2019, 20:28

Cengiz, burada yaz覺lanlarin kiisel durumla alakas覺n覺 kurmakta g羹癟l羹k 癟ekiyorum. Her eyi aylar 繹ncesinde kendisiyle konumu herkes. Ben de bizzat tecr羹be ettim. G羹ncel kurla 320 TL'lik saate, tan覺d覺k referans覺 ile giden bir kiinin saatini 1.5 ay al覺koyup, sonras覺nda tan覺d覺k y羹z羹 suyu h羹rmetine 100 TL'ye (1.5 saat i癟inde) 癟繹z羹p, saati de yine bozuk olarak geri vermenin yazd覺klar覺nla ilikisini ben kuramad覺m. Tak覺n'覺n kendisi ile iletiim kurarken de dikkatli oluyorum. Bir olumsuzluk olsayd覺 da s繹yleyeceini d羹羹n羹rd羹m ama yan覺lm覺覺z. Kendi tercihi. Yine de kiisel zorluklar覺n覺n mazareti ya da burada belirtilmesi de bana uygun gelmedi, zira ilgili herkes yaanm覺 bir ey varsa zaten bilir ve kendisinin bakalar覺ndan esirgedii empatiyi g繹sterirdi, ki g繹sterdi de.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj mlm » 19 Kas 2019, 20:45

An覺lc覺m selam, bir balant覺 kurmaya gerek yok, ben bildiklerim 癟er癟evesinde i癟imden gelenleri yazd覺m, kimseyi yanl覺lamad覺m, Tak覺n覺n avukatl覺覺na soyunulacak bir taraf覺 yok yaz覺lanlar覺n. Ben sadece k覺zmak yerine 羹z羹lmeyi tercih ettim, hepsi bu. Herkes ne yaad覺ysa illaki dorudur ve Tak覺n覺n yapt覺覺 dile getirilen ve ispatlar覺yla ortaya konulan hatalar覺n mant覺kl覺 bir a癟覺klamas覺 yoktur. Tak覺nla uzunca bir s羹redir irtibat覺m覺n olmad覺覺n覺 da tekrar belirteyim.
Madur ettii arkadalara 癟ok ge癟mi olsun.
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj manil » 19 Kas 2019, 21:04

Senin iyi niyetinden zaten 羹phem yok. Olayda bana tuhaf gelen eyleri belirttim sadece. Farkl覺 y繹netilebilir bir s羹re癟 neden b繹yle oldu diye kendime sordum, burada bir maduriyet yaam覺 herkes de sormutur diye d羹羹n羹yorum. Kendisinin d羹羹nmesi gereken bir ey sonu癟ta. Madden ve manen ciddi zarara urayanlar bile ilk etapta onu korumak iar覺yla hareket ettiler.

Yine de kiisel hayat覺na ve yaad覺klar覺na dair detaya girmemek gerektiini d羹羹nd羹m, halen de 繹yle d羹羹n羹yorum. Buras覺 anonim bir ortam sonu癟ta.

Buradaki nihai d羹羹ncem de, Tak覺n'覺n kendisine kar覺 duyulan g羹ven hat覺r覺na b繹yle davranmamas覺 idi. D羹羹nemez diyeceim, o da yok. Zira kendisine hareketlerinin nas覺l olumsuz yorumlanabileceini kelime kelime izah ettim taaa haziran ay覺nda. Bakalar覺 da etmi. Bu durumda ne denir cidden bilemiyorum. 羹nk羹 mant覺k d羹zlemi burada yok oluyor.

Bunlar覺 da belirtmemle, bu konuda art覺k diyecek bir ey kalmad覺 benim a癟覺mdan. Herkes i癟in hay覺rl覺s覺 olsun.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj cs875 » 05 Ara 2019, 23:11

Patron ge癟mi olsun bayad覺r yoktum yeni g繹rd羹m konuyu , okurken ben utand覺m inallah tak覺nda utanm覺t覺r yaz覺k ...

Dier arkadalar i癟in ankara eng羹r羹 pasaj覺 mustafa g羹ngencide benzer 繹zelliktedir aman dikkat. 3 veya 4 saatim kendisinde kald覺 alamad覺m geri 2/3 sene oldu ne diyim Allah ufak hesaplara kimseyi d羹羹rmesin
Kullan覺c覺 avatar覺
cs875

Ya: 45
Kay覺t: 31 Eki 2010, 00:03

Mesaj Maradona » 05 Ara 2019, 23:27

cs875 yazd覺:Patron ge癟mi olsun bayad覺r yoktum yeni g繹rd羹m konuyu , okurken ben utand覺m inallah tak覺nda utanm覺t覺r yaz覺k ...

Dier arkadalar i癟in ankara eng羹r羹 pasaj覺 mustafa g羹ngencide benzer 繹zelliktedir aman dikkat. 3 veya 4 saatim kendisinde kald覺 alamad覺m geri 2/3 sene oldu ne diyim Allah ufak hesaplara kimseyi d羹羹rmesin
Ben herkese g繹n羹l rahatl覺覺yla tavsiye ediyorum G羹ngenci Saat'i, hi癟 sorun yaamad覺m kendisiyle ve yapt覺覺 ilerden de hep memnun kald覺m... A癟ar m覺s覺n覺z biraz konuyu? ok ak覺n覺m u an... [emoji848]
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 46
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj cs875 » 05 Ara 2019, 23:40

Maradona yazd覺:
cs875 yazd覺:Patron ge癟mi olsun bayad覺r yoktum yeni g繹rd羹m konuyu , okurken ben utand覺m inallah tak覺nda utanm覺t覺r yaz覺k ...

Ben herkese g繹n羹l rahatl覺覺yla tavsiye ediyorum G羹ngenci Saat'i, hi癟 sorun yaamad覺m kendisiyle ve yapt覺覺 ilerden de hep memnun kald覺m... A癟ar m覺s覺n覺z biraz konuyu? ok ak覺n覺m u an... [emoji848]

Saat verdim tamir i癟in biri hi癟 unutmam seiko age of serisi ay takvimli gold yan覺nda birka癟 saat daha bir tane kadran yap覺lacak seiko gene hat覺rlad覺覺m ka癟 sefer gidip geldim ha bu g羹n ha yar覺n ben usand覺m gidip gelmekten kendi utanmad覺 bahane uydurmaktan en son yan覺na birini alm覺t覺 bir ka癟 seferde onunla konutuk ama nafile saatler gitti . Hikaye bu ismim tolga kendisine bahsedin hat覺rlar inkar m覺 eder y羹z羹m羹 k覺zar覺r bilmem . Ama sosyal mecrada b覺rakmam peini g繹rd羹羹m yerde yazar覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
cs875

Ya: 45
Kay覺t: 31 Eki 2010, 00:03

Mesaj Maradona » 06 Ara 2019, 00:15

cs875 yazd覺:
Maradona yazd覺:

Saat verdim tamir i癟in biri hi癟 unutmam seiko age of serisi ay takvimli gold yan覺nda birka癟 saat daha bir tane kadran yap覺lacak seiko gene hat覺rlad覺覺m ka癟 sefer gidip geldim ha bu g羹n ha yar覺n ben usand覺m gidip gelmekten kendi utanmad覺 bahane uydurmaktan en son yan覺na birini alm覺t覺 bir ka癟 seferde onunla konutuk ama nafile saatler gitti . Hikaye bu ismim tolga kendisine bahsedin hat覺rlar inkar m覺 eder y羹z羹m羹 k覺zar覺r bilmem . Ama sosyal mecrada b覺rakmam peini g繹rd羹羹m yerde yazar覺m.
Vay arkada... Kimseye kefil olmamak gerek san覺r覺m... Dikkatli olmakta fayda var bundan b繹yle... Ge癟mi olsun...
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 46
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj kiwi21 » 05 ub 2020, 08:04

Hasan abi merhaba,

Konuyla ilgili gelime var m覺d覺r? :roll:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 33 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners