TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Longines Hydroconquest su ge├žirme problemi

Saat Tamiri Ustalar─▒, Ekipmanlar─▒, Servis Ve Bak─▒m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyelerimiz, Saat Servis Merkezi b├Âl├╝m├╝m├╝zde saat tamiri ve servisi konular─▒ndaki sorular─▒n─▒z─▒ saat ustalar─▒na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf─▒ndan verilecek tavsiye ve yard─▒mlar g├Ân├╝ll├╝l├╝k prensibi neticesinde yap─▒lmaktad─▒r. Forumumuza ├╝ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard─▒m zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r, sorular─▒n─▒z─▒ sorarken bu durumu dikkate alman─▒z─▒ rica ederiz.

TSF

Re: Longines Hydroconquest su ge├žirme problemi

Mesaj ozturkti » 14 A─ču 2019, 19:27

Yakla┼č─▒k be┼č haftal─▒k bir servisi s├╝resi sonunda saatime kavu┼čtum.
Saatin ├žok g├╝zel bir ┼čekilde onar─▒lm─▒┼č; cam, dial, akrep ve yelkovan gibi g├Âr├╝n├╝r par├žalar─▒ de─či┼čtirilmi┼č.
End linkÔÇÖte bir ├žizik vard─▒ ve jest olarak onu da de─či┼čtirmi┼čler.
Anlayaca─č─▒n─▒z bir ├žok i┼člem g├Âr├╝lm├╝┼č ama en nihayetinde saatim geri d├Ând├╝.
Longines yetkili servisi su ge├žirmezlik ve zaman tutma test raporlar─▒ ile beraber geri d├Ân├╝┼č yapt─▒ ve kendi kontrollerimle de s├Âyleyebilirim ki zaman tutmas─▒ geride b─▒rakt─▒─č─▒m─▒z yakla┼č─▒k be┼č g├╝nde sadece +3 sn seviyesinde.
As─▒l kilit konuya gelecek olursam, saati teslim al─▒rken problem neden kaynakl─▒ oldu─čunu sordum ancak bu konuyu bayi san─▒r─▒m not olarak en ba┼čta iletmedi─či i├žin yan─▒t─▒n servisten bayram tatili sonras─▒ al─▒nabilece─čini belirtti.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozturkti

Kay─▒t: 15 Eyl 2018, 01:14

Mesaj justaguy » 17 A─ču 2019, 13:50

ozturkti yazd─▒:Yakla┼č─▒k be┼č haftal─▒k bir servisi s├╝resi sonunda saatime kavu┼čtum.
Saatin ├žok g├╝zel bir ┼čekilde onar─▒lm─▒┼č; cam, dial, akrep ve yelkovan gibi g├Âr├╝n├╝r par├žalar─▒ de─či┼čtirilmi┼č.
Anlayaca─č─▒n─▒z bir ├žok i┼člem g├Âr├╝lm├╝┼č ama en nihayetinde saatim geri d├Ând├╝.
Longines yetkili servisi su ge├žirmezlik ve zaman tutma test raporlar─▒ ile beraber geri d├Ân├╝┼č yapt─▒ ve kendi kontrollerimle de s├Âyleyebilirim ki zaman tutmas─▒ geride b─▒rakt─▒─č─▒m─▒z yakla┼č─▒k be┼č g├╝nde sadece +3 sn seviyesinde.
As─▒l kilit konuya gelecek olursam, saati teslim al─▒rken problem neden kaynakl─▒ oldu─čunu sordum ancak bu konuyu bayi san─▒r─▒m not olarak en ba┼čta iletmedi─či i├žin yan─▒t─▒n servisten bayram tatili sonras─▒ al─▒nabilece─čini belirtti.

Saatinize kavu┼čman─▒za ├žok sevindim, hay─▒rl─▒ olsun :thumbup: ├ťcret talep edilmedi san─▒r─▒m, bu da ├žok iyi :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
justaguy

Kay─▒t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj ozturkti » 17 A─ču 2019, 18:20

justaguy yazd─▒:
ozturkti yazd─▒:Yakla┼č─▒k be┼č haftal─▒k bir servisi s├╝resi sonunda saatime kavu┼čtum.

Saatinize kavu┼čman─▒za ├žok sevindim, hay─▒rl─▒ olsun :thumbup: ├ťcret talep edilmedi san─▒r─▒m, bu da ├žok iyi :champ:

Evet sonunda kavu┼čtum, ben de ├žok mutluyum sa─č olun.
─░┼člemler garanti ├╝zerinden yap─▒lm─▒┼č, ├╝cret talep edilmedi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozturkti

Kay─▒t: 15 Eyl 2018, 01:14

├ľnceki

D├Ân TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 5 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners