Orient marka saat 110 san覺ye h覺zl覺 癟al覺覺yor

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Orient marka saat 110 san覺ye h覺zl覺 癟al覺覺yor

Mesaj yclycl » 30 Eki 2018, 21:22

Merhaba arkadalar, 1 ay 繹nce sat覺n ald覺覺m Orient FEM75002D model saatim g羹nde 110 saniye gibi u癟uk bir s羹re ile h覺zl覺 癟al覺覺yor, 3 g羹nde 5 dakika yap覺yor ve ciddi bir sorun diye d羹羹n羹yorum. Aslan saat teknik servisine g繹nderdim, fakat saat normal 癟al覺覺yor diye bana tekrar g繹nderildi. Ne yapmam覺 繹nerirsiniz?
Kullan覺c覺 avatar覺
yclycl

Kay覺t: 11 Eyl 2015, 20:19

Re: Orient marka saat 110 san覺ye h覺zl覺 癟al覺覺yor

Mesaj ibrahim223 » 30 Eki 2018, 21:54

yclycl yazd覺:Merhaba arkadalar, 1 ay 繹nce sat覺n ald覺覺m Orient FEM75002D model saatim g羹nde 110 saniye gibi u癟uk bir s羹re ile h覺zl覺 癟al覺覺yor, 3 g羹nde 5 dakika yap覺yor ve ciddi bir sorun diye d羹羹n羹yorum. Aslan saat teknik servisine g繹nderdim, fakat saat normal 癟al覺覺yor diye bana tekrar g繹nderildi. Ne yapmam覺 繹nerirsiniz?
Kesinlikle @bengisaat Cengiz usta.. [emoji106]

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj eyimen » 31 Eki 2018, 09:29

G羹nl羹k sapmasini ne kadar 繹l癟m羹ler peki? 110 saniye normalden epey uzak 癟羹nk羹..
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj Mandos » 31 Eki 2018, 10:19

Daha herhangi bir markada garantiye verip de mutlu olan g繹rmedim (Rolex vs bilmiyorum :) ). Saat i癟in garanti aramamak laz覺m san覺r覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj dezmata » 25 Ara 2018, 14:35

2. orient'imi kullan覺yorum. 襤lki bozuldu ve meraktan i癟ini a癟覺p haat etmitim. Sonra hevesle CFT00003D0 modelini ald覺m. 3 y覺l kulland覺m ve kendiliinden bozuldu. 1 y覺l yatt覺 evde saat. Sonra Aslan Saat' g繹nderdim. Harika ilgilendiler. zellikle Berna Han覺m. Saat geldiinde 癟al覺m覺yordu. 2 g羹n takt覺m. Gayet de hareketliyim. Kola tak覺nca 10 dakikada 癟al覺maya balayan ve 2 saatte zemberei fullenen cihaz 癟al覺mad覺. Yine g繹nderdim. Gelen notta sorun olmad覺覺. zembereinin bo kald覺覺 (!) belirtilmi. Takt覺m. 24 saatte bir hareket yok.
Saati eve gidince bir i癟ine bak覺p 癟eki癟le k覺raca覺m. T羹m hevesim gitti. Son zamanlarda hangi teknik sorun yaasam 癟繹zemiyor. Kimse iinin ehli deil. Ben doktorum. 襤nsan覺m, en ufak hata ilesem milyon dolarl覺k dava a癟覺l覺r, belki de bir tulayla kafam覺 ezerler. Neden her eyimiz b繹yle kalitesiz, anlayam覺yorum. Art覺k mekanik saat kullanmayaca覺m. Zaten 800 tl'ye ald覺覺m saat 3000 tl olmu. Bu orient bir yana, hep hayaldi g羹zel bir saat, art覺k bitti.
Kullan覺c覺 avatar覺
dezmata

Kay覺t: 11 Eki 2011, 19:56

Mesaj danGerfuLL » 25 Ara 2018, 14:45

dezmata yazd覺:2. orient'imi kullan覺yorum. 襤lki bozuldu ve meraktan i癟ini a癟覺p haat etmitim. Sonra hevesle CFT00003D0 modelini ald覺m. 3 y覺l kulland覺m ve kendiliinden bozuldu. 1 y覺l yatt覺 evde saat. Sonra Aslan Saat' g繹nderdim. Harika ilgilendiler. zellikle Berna Han覺m. Saat geldiinde 癟al覺m覺yordu. 2 g羹n takt覺m. Gayet de hareketliyim. Kola tak覺nca 10 dakikada 癟al覺maya balayan ve 2 saatte zemberei fullenen cihaz 癟al覺mad覺. Yine g繹nderdim. Gelen notta sorun olmad覺覺. zembereinin bo kald覺覺 (!) belirtilmi. Takt覺m. 24 saatte bir hareket yok.
Saati eve gidince bir i癟ine bak覺p 癟eki癟le k覺raca覺m. T羹m hevesim gitti. Son zamanlarda hangi teknik sorun yaasam 癟繹zemiyor. Kimse iinin ehli deil. Ben doktorum. 襤nsan覺m, en ufak hata ilesem milyon dolarl覺k dava a癟覺l覺r, belki de bir tulayla kafam覺 ezerler. Neden her eyimiz b繹yle kalitesiz, anlayam覺yorum. Art覺k mekanik saat kullanmayaca覺m. Zaten 800 tl'ye ald覺覺m saat 3000 tl olmu. Bu orient bir yana, hep hayaldi g羹zel bir saat, art覺k bitti.
Merhaba.
襤yi ustalar forumda mevcut. Onlar vasitasiyla saatinizi yaptirabilirsiniz.
Antalyada iseniz usta konusunda yardimci olabilirim.
Onun disinda ulkemizde isinin ehli olan usta bu gibi tamir islerinde cok az kisi var. Haliyle garanti isleri de diger ulkelerdeki gibi yurumuyor.

Redmi Note 4 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
danGerfuLL

Ya: 39
Kay覺t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj Ufkynl » 25 Ara 2018, 14:50

dezmata yazd覺:2. orient'imi kullan覺yorum. 襤lki bozuldu ve meraktan i癟ini a癟覺p haat etmitim. Sonra hevesle CFT00003D0 modelini ald覺m. 3 y覺l kulland覺m ve kendiliinden bozuldu. 1 y覺l yatt覺 evde saat. Sonra Aslan Saat' g繹nderdim. Harika ilgilendiler. zellikle Berna Han覺m. Saat geldiinde 癟al覺m覺yordu. 2 g羹n takt覺m. Gayet de hareketliyim. Kola tak覺nca 10 dakikada 癟al覺maya balayan ve 2 saatte zemberei fullenen cihaz 癟al覺mad覺. Yine g繹nderdim. Gelen notta sorun olmad覺覺. zembereinin bo kald覺覺 (!) belirtilmi. Takt覺m. 24 saatte bir hareket yok.

Aman hocam papaza k覺z覺p oru癟 bozmayin :champ:
Hen羹z herhangi bir saatimde sorun yaamad覺m ama ne kadar can sikabilecegini tahmin edebiliyorum. Forumun 2. El saatleri sorunsuzdur. G羹zel biey bulursunuz mutlaka.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj manil » 25 Ara 2018, 19:46

Saatiniz muhtemelen ciddi anlamda manyetize olmu. Ya bir laptopun 羹zerinde b覺rakt覺n覺z ya da benzeri olan, m覺knat覺sl覺 bir cihaz 羹zerine. Demanyetize edilmesi laz覺m gelir. Cihaz覺n 癟al覺mas覺nda sorun bulunmamas覺 da bunu g繹steriyor.

Sent from my E6633 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 28 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners